Борисов: Предупредих, че отново ще загубим всички европари

  • 03 юни 2014 21:50

  • 5380
  • 53
Борисов: Предупредих, че отново ще загубим всички европари
© Булфото

Разбирам, че са ни прекъснали и плащанията по ОП "Регионално развитие". Това е написал председателят на ГЕРБ Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г в профила си във Фейсбук.

„Да не си помислите, че съм лош пророк, но в последните 10 години и като кмет, и като премиер се занимавам с еврофондове и знаех какво ще се случи. Предупредих българите, че при това управление ще загубим отново всички европейски пари. От най-бедната държава в ЕС ще станем още по-бедни, докато търсим постове за Станишев”, посочи Борисов.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
5380 53

Свързани новини

Коментари 53

Добави коментар

2014.06.04 | 10:35

35
тихо бе псе долно ,ти нямаш думата ,много си стар дърт и прост освен от пожарникарски маркучи от друго не разбираш ,добре че власт ще видиш през крив макарон

2014.06.04 | 13:35

37
агент Буда скрий сееееееееее

2014.06.04 | 10:35

34
Ооооох милия! НА серГейчето не му трябва сами европейски пост. НУЖЕН МУ Е И ТЪПКАЧ !

2014.06.10 | 10:17

39
Ей Мрьсник, по добре да не взимаме пари защото трябва да се врьщат!Неграмитник само сьбиране ли си учил в училището в Банкя?

2014.06.04 | 10:35

33
Позитански дрисльо. Субсидии не се връщатбе простак!

2014.06.10 | 10:16

38
Този ако пукне България ще тръгне на горе !

2014.06.04 | 13:21

36
Цялото бсп тръгна нагоре! На отговорните другари им омръзна да чакат сергейчо да победи Бойко, и се пренесох при Св. Петър.

2014.06.04 | 10:35

32
Na EC NE IM PUKA ZA NAS, NIE PLA6TAME 1 MILQRD NA GODINA KATO STRANA 4LENKA, TE NI GI VRA6TAT VAV VID NA "EVRO PARI PO PROGRAMI" ? NIE BALACI LI SME? SEGA PRE4AT I ZA GAZA OT RUSIA, UTRE 6TE SE IZNESEME NA PALATKI ZA6TOTO 6TE SE OKAGE 4E SA IZKUPILI ZEMITE NI ! AZ VI KAZAX O6TE V NA4ALOTO 4R EC E IZMAMA! DOBRE 4E Q IMA RUSIA KOITO 6TE TRQBVA DA VOJUVAT S EC ZA DA SI VAZVARNRME ZEMITE !

2014.06.04 | 10:34

30
Стига си заблуждавал хората, бе нас.ран червен педер.ст. В ЕС България внася членски внос от 330млн. евро, но нали трябва да се събира подкрепа за евроазсенавеждам съюз на комунистическите ви тъпкачи!
АНОНИМЕН

2014.06.04 | 10:34

31
НИЕ ВЕЧЕ 25 ГОД СМЕ СЕ ЗАГУБИЛИ КАТО НАРОД СРЕД ДРУГИТЕ В ЕС АМА ЗА ПАРИТЕ ТИ ГИ ЗАГУБИ БРЕЙ КАКВА СТАНА ТЯ ПО ВРЕМЕТО НА ТВОЕТО УПРАВЛЕНИЕ КОЛКО ПАРИ ЗАДИГНАХТЕ, Е ТОЗИ ПЪТ НЕ УСПЯХТЕ САМО ПАРИ СА ВИ В УМА . АМИ СЕГАШНИТЕ СА ВИ ВИНОВНИ ЩОТ НЕ СТЕ ВИЕ НА ВЛАСТ И ТИЯ ПАРИ ДА ПРИСВОИТЕ ТОЙ ОНЗИ ОТ ГОРЕ ГЛЕДА . РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ВРЪЩАТЕ

2014.06.04 | 10:34

29
И ние предупредихме, че няма да управляваш.
baihui

2014.06.10 | 10:17

41
ТОРБА С ЛАЙНА !

2014.06.04 | 10:34

28
Имаш ли кучета за продаване,и колко искаш за едно? Нали са чистокрьвни Куротрошачки като теб?