Дисквалифицираният антивоенен кандидат за Кремъл ще обжалва съдебното решение

  • 04 март 2024 19:42

  • 1177
  • 55
Дисквалифицираният антивоенен кандидат за Кремъл ще обжалва съдебното решение
© Getty images (архив)

Кандидат-президентът Борис Надеждин обяви, че ще продължи да оспорва съдебното решение да бъде дисквалифициран от предстоящите този месец избори за държавен глава в Русия, след като днес Върховният съд на страната отхвърли последното му до момента обжалване, съобщи Ройтерс, цитирана от БТА.

Надеждин се опита да се изправи на изборите срещу президента Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 с антивоенна програма, но беше спрян от участие, след като Централната избирателна комисия на Русия обяви, че е открила нередности, включително недействителни подписи във внесените списъци за издигането на кандидатурата му.

Той заяви, че планира да обжалва отново в президиума на Върховния съд, а след това и в Конституционния съд. „Няма да спра, ще се боря до край“, заяви той.

Преди няколко седмици Надеждин заяви, че има „нулев“ шанс да се появи на бюлетина за президентските избори на 15-17 март, но използва съдебните обжалвания, за да се представи като борец, който ще играе бъдеща роля в руската политика.

Президентските избори в Русия бяха насрочени за 17 март

Преди да бъде дисквалифициран, той привлече внимание по време на кампанията си с критики срещу войната в Украйна, определяйки я като „фатална грешка“ на Путин.

 

Последвайте канала на

Валери Зайцев
1177 55

Свързани новини

Коментари 55

Добави коментар
Новини бг

2024.03.04 | 19:52

1
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Новини бг

2024.03.05 | 12:49

45
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Новини бг

2024.03.05 | 09:41

37
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Новини бг

2024.03.05 | 09:39

29
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Новини бг

2024.03.05 | 09:02

26
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Новини бг

2024.03.04 | 20:12

17
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!
Емѝ...ЯМ си изпражненията от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.04 | 20:12

15
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.

2024.03.04 | 19:53

12
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:53

11
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

10
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

9
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

8
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

7
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

6
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

5
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

4
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

3
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 19:52

2
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 20:07

13
Той и Навални се бори докрай . Да не отидеш бързо , бързо при него ? Внимавай много и мисли за многото си деца , Борко !

2024.03.04 | 20:11

14
ИБАНИЯ ОЛИГОФРЕН
Новини бг

2024.03.04 | 20:12

16
БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ.....ХЛОПА МУ ДЪСКАТА ЯКО....ДУХАЛ Е НА САНИТАРИТЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!

2024.03.04 | 20:22

18
А в "демократична" укрия изборите що са забранени.

2024.03.05 | 09:41

40
+++++++++++++++++++++++

2024.03.05 | 09:03

27
Точно така е !

2024.03.04 | 20:23

19
Точно така е !!!

2024.03.04 | 23:44

20
Cъпрyгата кyпи капсyли, кoитo пpомeниxа нaшия ceкс и cпaсиxа бpака ни, eфeктът бeше пpосто бoмбa: жeлязнa еpeкция, дълъг и стpаcтeн ceкc, ярки оpгазми и отново се чyвcтвам млaд и жeна ми е дoвoлна. Cъжaлявaм сaмо, че не съм oпитвaл тeзи капcyли по-paно! Ceгa ги съвeтвaм на вcички, cъпpyгaтa ги кyпи тyк:----> use.my/man
Ukraina55

2024.03.05 | 08:58

21
Путин жалкия страхливец вонящ няма право да затваря опонентите които се кандидатират за президент на Русия.Това нарушава руския зако за правата на човека.Защото Путин е мръсен жалак страхливец насран и знае че ще изгуби изборите и затова вкарва опонентите си във затвора защото е жалак страхливец насран лаинар Путин.Путин е мръсен насран диктатор.
Емѝ...

2024.03.05 | 09:01

22
Ще духам безплатно на всеки читател от скапания соросоиден сайт, ако се присъедини към американското ЛГБТ общество! Слава Украини ✌
Z = зашли О = отсосали V = вьiшли