Прокуратурата иска наказанието на Волен Сидеров да бъде увеличено

  • 07 юли 2016 14:21

  • 1895
  • 41
Прокуратурата иска наказанието на Волен Сидеров да бъде увеличено
© Булфото

Прокуратурата настоява наказанието на Волен СидеровВолен СидеровВолен Николов Сидеров е български политик и журналист, лидер на крайнодясната националистическа да бъде увеличено. Затова Софийската градска прокуратура е протестирала отказа на СГС да завиши пробацията на Сидеров от 2 на 3 години. Това съобщиха от СГП.

Обвинението настоява пред този период Сидеров два пъти в месеца да се подписва в пробационната служба, да му удържат 25 на сто от заплатата, както и да се среща с пробационен служител.

Предстои Апелативният съд да реши окончателно.

Последвайте канала на

Десислава Станева
1895 41

Свързани новини

Коментари 41

Добави коментар
СПЕРМОЯДА сидеров ПИЕ СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ УУУУУУУУУ

2016.07.12 | 23:47

29
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!
СПЕРМОЯДА сидеров ПИЕ СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ УУУУУУУУУ

2016.07.12 | 23:47

28
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!
СПЕРМОЯДА сидеров ПИЕ СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ УУУУУУУУУ

2016.07.12 | 23:47

27
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!
СПЕРМОЯДА сидеров ПИЕ СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ УУУУУУУУУ

2016.07.12 | 23:47

26
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.12 | 23:47

25
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.12 | 23:47

24
воленуглу ханъм сидерова ДОГАН Я ПОРИ АНАЛНО !!!!!!!!!!!!!!!

2016.07.12 | 23:47

22
Тоя боклук още ли е жив мамицата му педераска дърта
ДОГАН ГО НАХАКА СУХ НА ЯЛОВИЯ воленуглу ДА БОЛИ ха

2016.07.12 | 23:47

23
СКОРО ДОГАН ЩЕ ГО ПОВРЕДИ АНАЛНО И ЩЕ МРЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ

2016.07.12 | 23:47

21
БОЛИ ЛИ БОЛИ ЛИ ТЕ АНАЛА волена ХАНЪМ ?????????????
ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ЯЛОВИЯ СКОПЕН воленуглу ????

2016.07.12 | 23:47

17
ОТ ДОГАН ИЛИ МЕСТАН ?????????????????
ЧЕРЕН БАРМАН ОТ ВАРАДЕРО

2016.07.12 | 23:47

20
ОТ МЕН Е АЗ ГО ПОРИХ НА ВАРАДЕРО !!!!!!!!!!!!!
КУЗОВ от хатакларъ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016.07.12 | 23:47

19
ОХО И АЗ СЪМ ГО ЕВАЛ волен перхедролен
Валери Симионов