Дончев: Не одобрявам правителство без Лорер и/или жена му

  • 26 март 2024 11:53

  • 6672
  • 24
Дончев: Не одобрявам правителство без Лорер и/или жена му
© Булфото (архив)

Аз може и да не съм прав, но правителство без Лорер и/или жена му не го одобрявам! Това написа във фейсбук профила си депутатът от ГЕРБГЕРБГЕРБ е дясноцентристка популистка, консервативна и проевропейска политическа партия в Томислав ДончевТомислав Дончев Томислав Пейков Дончев е български политик от партия ГЕРБ, заместник

Всичко по темата:
Скандалите в политиката, краят на 49-то НС и служебният кабинет 906

По-рано днес от ПП-ДБ предложиха на ГЕРБ-СДССДССъюзът на демократичните сили (СДС) е българска дясна политическа партия, наследник на вторият мандат да е национален и премиерът да е излъчен от партията на Бойко Борисов.

Повече по темата:

Парламентът реши: Първият мандат се провали

Последвайте канала на

Радина Лазарова
6672 24

Свързани новини

Коментари 24

Добави коментар

2024.03.26 | 11:58

1
grobarska podlogo a zashto samo evreina i jenamu bre ne moje li i cico mu strinka mu i vsickite mu svatove
бг

2024.03.26 | 12:01

2
Тия вече стават жалки ПП - жалкари
един

2024.03.26 | 12:30

3
Тоз идиот много "оригинал" иначе,да каже къде потънаха 1млрд. за електронно правителство!
един

2024.03.26 | 12:31

4
"оригинален"

2024.03.26 | 12:43

5
Евала г-н Шрьодер
ФЪФЛЕЦИЦИ СИ ГАНИИИ РУСХИИ ГИАУРИ ТРУСИ

2024.03.26 | 13:08

6
KAUNY
СмЪРТ за милиционерите

2024.03.26 | 13:12

7
ШВЕСТЕРИТЕ от ДАНС Бръмчат Главно около Библиотекарския в Слатина и Разбира се пред Министерството на Земеделието ! Митьо Гестапото ги Школува за Агенти с Пенсионерската си ПИШКА, а Шаренкова им Центрова ХАЛКИТЕ с Монстър СТРАПОН ! Не ПРОСТ(о) МИЛИЦИОНЕР,а ПАЗАРДЖИШКИ МИЛИЦИОНЕР! По-Тъпо ЖИВОТНО от МИЛИЦИОНЕРА това е само ПАЗАРДЖИШКИЯ МИЛИЦИОНЕР! Ако се Чудиш Кое ГОВЕДО да Убиеш, ТРЕПИ Пазарджишки МИЛИЦИОНЕР и Няма да Сгрешиш! МЪРША,ИЗРОД,ИЗМЕТ,УТАЙКА,БОКЛУК,ГАД,СУРОГАТ,ДЕГЕНЕРАТ,ПОДЧОВЕК,С ЕДНА ДУМА МИЛИЦИОНЕР,С ДВЕ ДУМИ ПАЗАРДЖИШКИ МИЛИЦИОНЕР. КАЗАХ !
КИРЧО

2024.03.26 | 13:32

8
ДО КОГА БЕ ПРОДАЖНИ ГРОБАРИ ЩЕ СЕ НАВЕЖДАТЕ И ЛИЖИТЕ КОБУВКИТЕ НА ЕВРЕИТЕ. ДА ВИЕ ЗАЕДНО ОГРАБИХТЕ ДЪРЖАВАТА И НАРОДА....НА ОРЪЖИЕ НАРОДЕ БЪЛГАРСКИ ЗА ДА ИЗМЕТЕМ ТОЗИ КОМУНДРЕЛО- ПОЛИТИЧЕСКИ БУКЛУК....
КИРЧО