Волен Сидеров на почивка в луксозна морска резиденция край Созопол (снимка)

  • 31 юли 2017 11:33

  • 18537
  • 46
Волен Сидеров на почивка в луксозна морска резиденция край Созопол (снимка)
©

Лидерът на „Атака” Волен СидеровВолен СидеровВолен Николов Сидеров е български политик и журналист, лидер на крайнодясната националистическа се отдаде на лятната си почивка. Той разпуска от няколко дни в луксозна морска резиденция срещу къмпинг Смокиня в Созопол, съобщава "Флагман".

Комплексът е собственост на съпартиеца му Николай Пехливанов, който е и губернатор на София област. Сидеров е на почивка със съпругата си Деница и сина си Волен.

От няколко години Сидеров почива в Созопол през летните месеци.

Сн. Флагман

Последвайте канала на

Мая Йорданова
18537 46

Свързани новини

Коментари 46

Добави коментар
Българин !!!!!!!!!!

2017.09.09 | 16:25

46
воленееееееееееееееееееееееееее ДЪРТА КУРВОоооооооооооооооооооооооооооо рубли ЕСТ ИЛИ НЕТ ?????????????????????????????????????
ГЕНЕРАЛ БОЙКО БОРИСОВ ВЕЛИКИЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.09.09 | 16:25

45
БРАВО НА МОЯТА КУРВА ПЕРХЕДРОЛЕНА МНОГО МЕ СЛУША !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВЕЖДИ РАШИДОВ - ВИДЯХ КАК БОЙКО ИБЕ волен !!!!!!!!

2017.09.09 | 16:25

44
ВИДЯХ КАК БОЙКО И ЦЕЦО ПРАВЯТ ОПАШКА НА волен !!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.09.09 | 16:25

43
VOLENA,PROSTITUTKA PERHIDROLENA.
бивш Атакист

2017.09.09 | 16:24

41
Няма ли най накрая някой да убие тоя боклук предател мръсен
никъв бивш не си, а най си гей

2017.09.09 | 16:25

42
ти си много по-за убиане соросоидно педалче проклето

2017.09.09 | 16:24

40
Правилно, човека трябва да почива. Патриот или не все пак се е скъсал от раб... пардон, щях да кажа работа :)
волен сидеров - ИСКАМ ДА РОДЯ ДЕТЕ ОТ БОЙКО !!!!

2017.09.09 | 16:24

38
БОЙКО ГЕНЕРАЛЕ ИСКАМ ПАК И ПАК И ПАК И ПАК ДА ПРОБВАШ ДО КАТО ХВАНА ДЕТЕ
ГЕНЕРАЛ БОЙКО БОРИСОВ ВЕЛИКИЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.09.09 | 16:24

39
воленеееееееее волене МНОГО ТЪП атакист СИ КОЛКО ПЪТИ ДА ПРОБВАМЕ НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ САМО ТЕ БОЛИ ГЪЗЪ НАКРАЯ
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.09.09 | 16:24

36
ХОРА ЩЕ ВИ СЕ ОПЛАЧА БОЙКО МЕ ИБА БРОТАЛНО И ЖЕСТОКО ВКАРА МИ ГОЛЕМИЯ СИ УЙ БЕЗ ЛЮБОВНА ИГРЪ ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е АЗ СЪМ СТАР ПЕРХЕДРОЛЕН БОКЛУК ЩЕ МЕ ПОВРЕДИ НА СТАРИ ГОДИНИ ЩЕ СТАНА ЗА СРАМ ПРЕД САРТНИЦИТЕ МИ АТАКИСТИ
волен сидеров

2017.09.09 | 16:24

37
САРАТНИЦИ НЕ ОЧАКВАХ ЧЕ БОЙКО ЩЕ ИМА ЗВЯР ВЪВ ГАЩИТЕ НАПРАВО МИ ИЗКАРА МАТКАТА И ЯЙЧНИЦИТЕ НА ХАСЪРА
Атакист !!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.08.11 | 16:49

33
волене ДЪРТА КУРВО НИЕ КАЗАХМЕ ЛИ ТИ ЧЕ БОЙКО Е МНОГО НАДЪРЕН МЪЖ ТИ КАЗА волен Е ДЪРТА КУРВА ОТ УЙ НЕ СЕ БОЙ А СЕГА РЕВЕШ КАТО ГОВЕДО
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМАТА !

2017.08.11 | 16:51

35
ТОВА ЛИ ВИ Е ЛЪЖЕПАТРИОТА ПРОСТИ ЛУМПЕНИ сидерасти ТОВА ЛИ ВИ Е ЯЛОВАТА ПРОДАЖНА КУРВА хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохо ???????????????????????????????????????????????????????????
Българин !!!!!!!!!!

2017.08.11 | 16:51

34
воленееееееееееееееееееееееееее ДЪРТА КУРВОоооооооооооооооооооооооооооо рубли ЕСТ ИЛИ НЕТ ?????????????????????????????????????