Социолог: Румен Радев ще се лута в изграждането на своя политически образ

  • 23 декември 2016 11:14

  • 12847
  • 59
Социолог: Румен Радев ще се лута в изграждането на своя политически образ
© Булфото (Архив)

Съставът на бъдещото служебно правителство, което ще назначи новият президент Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на, ще бъде определящ за онова, което можем да очакваме от новия президент. Той все още се лута в изграждането на собствен политически образ. Това смята социологът от агенция "Маркет линкс" Добромир Живков.

"Все още г-н Радев не може да покаже пред българските граждани, че е самостоятелен политически субект, че е самостоятелен политически играч", коментира той пред БНР.

Живков прогнозира смесен състав на бъдещия служебен кабинет, който няма да е твърде политизиран и в него ще бъдат включени някои политически лица, но ще има по-силен превес на експертността.

"Последните данни показват изравняване на силите между ГЕРБ и БСП и това е тенденция, която наблюдаваме от периода около президентските избори. Голямата неизвестна е евентуалният проект на Слави Трифонов", отбеляза Живков.

Последвайте канала на

Борислава Бибиновска
12847 59

Свързани новини

Коментари 59

Добави коментар
Веселин Василев

2016.12.25 | 12:11

20
Г-да социолози - за никакъв чеп не ставате.
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.12.23 | 19:23

5
ТИ ПЪК ПЕДАЛ МЛЪКНИ НАЙ НАКРАЯ БОКЛУК
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.12.23 | 19:23

4
ТИ ПЪК ПЕДАЛ МЛЪКНИ НАЙ НАКРАЯ БОКЛУК
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.25 | 12:11

19
радев Е ПУДЕЛА НА НИНОВА
stojan chadziev

2016.12.23 | 19:22

3
Tlaskate BALGARIA naljavo i na iztok,Vie ste sledvastija Prezident sled Parvanov pod taktovkata na Rusija i edna prestapna organizacija v liceto na BSP,zalko ne ste moi prezident.
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен

2016.12.25 | 12:11

18
радев КУРВОООООООООООООООООООООООООООООО
ЧЕРВЕН БОКЛУК

2016.12.25 | 12:11

17
Тя сланинестата има грижата да го насочи в правилната посока -- към рязаните азиатски "братушки "

2016.12.23 | 19:21

2
много добре, даже отлично ..омръзнаха ни само кравешки лайна ..я си ги лапай ти и да ти е сладко..
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен

2016.12.25 | 12:11

16
радев КУРВОООООООООООООООООООООООО
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен

2016.12.25 | 12:10

15
радев КУРВОООООООООООООООООООООООО

2016.12.23 | 19:21

1
ПЕДЕРАС СИ........
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.12.25 | 12:10

14
рубладжия ПЕДЕРАТ рубладжия ПЕДЕРАСТ рубладжия ПЕДЕРАСТ ВЪТРЕ ВЪТРЕ ВЪТРЕ СУХ СУХ СУХ ДА БОЛИ ДА ВИКА ДА ПЛАЧЕ ДА ТЪРСИ МАЙКА СИ
Завалията

2016.12.27 | 20:37

46
Тоя льотчик ако знае само как се прецака като стана президент! Всичкото му реноме ще замине след като всички видят как стои на каишката на БСП и слушка всички простотии на червените дръвници! Язък ти за кариерата! Ха ха ха!
много съм луд ,и аз искам..

2016.12.27 | 20:37

47
ой..завалията ..голямо прецакване ..президенски самолет ще го вози ,лимузини ,делегации с трапези,посещения в чужбина ..дай боже всекиму..такова прецакване..