Волен Сидеров доведе сина си в парламента (видео+снимки)

  • 30 август 2016 18:04

  • 51433
  • 106
Волен Сидеров доведе сина си в парламента (видео+снимки)
© Булфото (архив)

Малкият Волен СидеровВолен СидеровВолен Николов Сидеров е български политик и журналист, лидер на крайнодясната националистическа дойде с баща си в парламента.

Депутатът разходи сина си из кулоарите, видя репортер на Novini.bg. Заедно с тях беше и щастливата майка Деница. Журналистите пък се скупчиха около Волен Младши с голям интерес. Детето пък грабна един от диктофоните и всички се пошегуваха, че ще стане журналист.

Припомняме, синът на Волен Сидеров се роди на 17 септември и съвсем скоро ще навърши годинка.

Снимки: Novini.bg

Последвайте канала на

Борислава Бибиновска
51433 106

Свързани новини

Коментари 106

Добави коментар
Волен

2016.08.30 | 21:53

38
Виж татю колко много предатели и продажници има тук хихихи
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 21:53

39
ВИЖТЕ ВИЖТЕ ВИЖТЕ ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ХАНЪМА волена сидеровна ДОГАН И ГО НАПРАВИ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххохохо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 21:53

40
ВИЖТЕ ВИЖТЕ ВИЖТЕ ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ХАНЪМА волена сидеровна ДОГАН И ГО НАПРАВИ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххохохо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 21:53

41
ВИЖТЕ ВИЖТЕ ВИЖТЕ ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ХАНЪМА волена сидеровна ДОГАН И ГО НАПРАВИ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохоххохохо
ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ МРАЗИ ПРЕДАТЕЛЯ воленуглу ханъм

2016.08.31 | 14:38

58
ДНЕС ИЗЛЕЗНОХА ПОСЛЕДНИТЕ ПРОУЧВАНИЯ НАЙ МРАЗЕН ПОЛИТИК Е воленуглу ханъм
ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ЯЛОВИЯ СКОПЕН воленуглу ????

2016.08.30 | 21:53

43
???????????????????????????????????????????????????????
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА волен

2016.08.30 | 21:53

42
МНОГО ЯСНО ЧЕ Е ОТ МЕН КОПИЛЕТО НА волен
ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ МРАЗИ ПРЕДАТЕЛЯ воленуглу ханъм

2016.08.30 | 21:53

44
МРИ МРИ ПО СКОРО ДЪРТ ПРОДАЖНИКО
ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ЯЛОВИЯ СКОПЕН воленуглу ????

2016.08.30 | 21:54

46
???????????????????????????????????????????????????
ЧЕРЕН БАРМАН ОТ ВАРАДЕРО

2016.08.30 | 21:54

45
АЗ ГО ПОРИХ НА ВАРАДЕРО АМА НЕ ЗНАМ ДАЛИ ХВАНА
ДОГАН ГО НАХАКА СУХ НА ЯЛОВИЯ воленуглу ДА БОЛИ ха

2016.08.30 | 19:40

15
ТАТКОТО волен Е ПЕДЕРАСТ ДАЛИ И КОПЕЛЕТО ЩЕ Е ТАКОВА
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА

2016.08.30 | 19:41

17
100% КОПЕЛЕТО ЩЕ Е ПЕДАЛ КАТО воленуглу ханъм

2016.08.30 | 19:41

16
Почакай малко и дупето ти ще разбере ,дали малкия Волен хубаво е.бе !Баща му те отритна ,затова си му бесен ,смърдиш на турска сперма !
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.08.30 | 19:40

14
волен Е ПЕДРАЗ ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА КОПЕЛЕТО И ТОЙ ЩЕ Е ПЕДЕРАСТ