Премиерът: Поканих и колегата Станишев на обяда с гръцката делегация

  • 01 август 2016 19:10

  • 11204
  • 39
Премиерът: Поканих и колегата Станишев на обяда с гръцката делегация
© Фейсбук

"По време на официалния обяд с гръцката делегация продължихме дискусията за сътрудничеството ни в различни сфери като енергетиката, транспорта и туризма".

Това написа в личния си профил във Фейсбук премиерът Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г. "Радвам се и че в неформален формат имахме възможност да обсъдим важни въпроси от регионален мащаб. Поканих и колегата Сергей СтанишевСергей Станишев Сергей Дмитриевич Станишев e председател на Националния съвет на БСП, министър-председател на да се присъедини към нас като председател на Партията на европейските социалисти. Въпреки различните политически идеологии, ние се обединихме около решения, които са от изключително значение за евроатлантическото развитие на региона", пише още Борисов.
 

Последвайте канала на

Филип Епитропов
11204 39

Свързани новини

Коментари 39

Добави коментар

2016.08.02 | 16:22

9
И двамцата сте си лика прилика.

2016.09.22 | 19:55

39
Ама и двамата ти го ....набиха !
щишщ

2016.09.22 | 19:55

38
Мръстният еврейско-комунистически изрод и потомствен комунистически престъпник и садис?
гост

2016.09.22 | 19:55

36
Еми от едно котило са. Само дето ББ се прави на мъжкар, за разлика от другия.

2016.09.22 | 19:55

37
Правилно ,само се прави !

2016.09.22 | 19:55

34
СИРИЗА НЕ Е ЧЛЕНА НА ПЕС, ЗАЩОТО ГЪРЦИТЕ ИМАТ ДОСТОЙНСТВО.

2016.09.22 | 19:55

35
По добре ПЕС ,отколкото .....крава !
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

33
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

32
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

31
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

30
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

29
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ВЪВ АНАЛА МУ !!

2016.09.22 | 19:54

28
А воленуглу ханъм ПАК Е ВЪВ САРАЯ НА ДОГАН ДА МУ ПОРИ ЯЛОВИЯ АНАЛ хохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохо