Борисов спечели тенис турнира "Асикс Мастърс"(видео+снимки)

  • 28 май 2017 15:30

  • 27437
  • 165
Борисов спечели тенис турнира "Асикс Мастърс"(видео+снимки)
© Булфото

Министър председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г се включи в традиционния тенис турнир.

Премиерът заедно с партньорката си Катина Симеонова спечелиха супер финала срещу победителите в турнира "Асикс Мастърс" Красимир Велчев и Ангел Марков.

Призьорите получиха награди от организаторите, а призът за най-атрактивен тенисист - специални еленски рога, предоставени от Христо Стоичков, получи журналиста Красимир Минев.

Последвайте канала на

Росица Валентинова
27437 165

Свързани новини

Коментари 165

Добави коментар

2017.05.28 | 17:09

70
стига с тоя плондер шкембе тиква тъпа
КАКА КУРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.05.28 | 17:10

71
Бойко пак ма наиба лошо анално ох ох ох Генерале боли ма анала още
бсп УМРЯ СБОГОМ КРАДЛИВИ ПЕДРАЗИ ЛЕВИ ДОЛНИ

2017.05.28 | 17:10

72
ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ПАК ЩЕ ТЕ ИЗБЕРЕМ ЗА ПРЕМИЕР ЗА ЧЕТВЪРТИ ПЪТ 100%
КУРНЕЛИЯ НИНОВА КУРВАТА КРАДЛИВА комунистическа

2017.05.28 | 15:53

1
А КЪДЕ Е КАКА КУРИ хохохохохохохохохохохохохохохохохо
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА волен

2017.05.28 | 17:10

73
Кака ви кури е при мен във сарая двамата са със моята ханъма воленая ханъм сидеровная хохохохохохохохохохохохохохохохохоххохохохохохохохо
бсп УМРЯ СБОГОМ КРАДЛИВИ ПЕДРАЗИ ЛЕВИ ДОЛНИ

2017.05.28 | 17:10

74
ГЕНЕРАЛЕ СЛАВА НА БОГА ЧЕ ТЕ ИМА НЕ ИСКАМЕ КРАДЛИВИТЕ комунисти ПАК ДА ФАЛИРАТ БЪЛГАРИЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БОЙКОУГЛУ СПЕРМОЯД НА АХМЕД ДОГАН ЛАПАЙ БОЙКООО

2017.05.28 | 17:10

75
Бойкооооо идвай курво както ти обещах десетина рязани ша та ибът ,идвай тиквоооооо проста ша го и лапаш .

2017.05.28 | 17:10

76
бойко е плондер шкембе пълен с лайна
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.05.28 | 17:10

77
А КЪДЕ Е ПЕДРАЗА ЯЛОВ СКОПЕН ПРОДАЖЕН волен ханъм перхедролен ????????????????????????????????????????

2017.05.28 | 19:09

105
Е как 120кг мас ще спечели и един сет по тенис?! Глупости! А Кралев вече бие и премиера слънце по шкембе! Голямо крадене е било!
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.05.28 | 16:00

8
А КЪДЕ Е ПЕДРАЗА ЯЛОВ СКОПЕН ПРОДАЖЕН волен ханъм перхедролен ????????????????????????????????????????