"Още по време на служебното правителство бяха направени част от по-бързите промени и затова плавният преход към новото правителство остава впечатление, че не се е случило нещо бързо и драстично. Сега е период на напасване, стратегическа работа и по-малко за пиар акции. В нашето министерство се случват много неща, които бяха спрени във времето". Това каза пред БНР министърът на околната среда и водите Борислав Сандов.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)