Двама мъже нападнаха с ножове пешеходци, преминаващи през подлез "Плиска". На този фон живеещите в района съобщават за ръст на сигналите за нападения именно в този подлез. От известно време групичка от около 20-ина души се събира в района и тормози живеещите наоколо, твърдят те. Събиранията ставали по всяко време на денонощието в района около входа и изхода на подлеза, като често се стигало и до нападения.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)