,,Ако досега добавяхме малко повече подпомагане всяка година, можехме още преди пет години да сме решили проблема, като сме направили дома на това домакинство енергийно по-ефективен, така че то да може да покрива с по-малко разходи своята сметка за отопление през зимата'', казва още министърът.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)