Най-популярният геймър в света има рак

  • 27 март 2024 17:07

  • 8755
  • 13
Най-популярният геймър в света има рак
© Gettyimages

32-годишният Тайлър „Нинджа“ Блевинс, един от най-известните стриймъри и геймъри в света, е диагностициран с рак.

Публикувайки в платформата „X“, играчът на видеоиграта Fortnite, който има 19 милиона последователи в платформата Twitch, каза, че бенка, отстранена от крака му, е ракова.

Той допълва, че второ тъмно петно ​​на крака му също се проверява. Въпреки "изпитания шок" е "благодарен за надеждата", че ракът е открит рано. Той призовава и останалите да си правят редовни прегледи.

След две диагнози за рак: Почина актьорът Райън О'Нийл

Тайлър Блевин посочва, че е разбрал за рака, след като е посетил дерматолог за годишен преглед на бенките си.

„Оказа се меланом, но са оптимисти, че сме го хванали в ранните етапи“, казва Нинджа, цитиран от БТВ.

Меланомът е форма на рак на кожата. Може да се разпространи в други части на тялото и обикновено се причинява от ултравиолетовите лъчи от слънцето.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
8755 13

Свързани новини

Коментари 13

Добави коментар
жгф

2024.03.27 | 19:03

7
Това е неква мода всички известни ги хвана тая болест !!!
Да ви хване и вас

2024.03.27 | 20:57

13
тъпи селски утрепки

2024.03.27 | 20:25

12
Ми кво очакваш след толкова вакси и бустери.
kravar

2024.03.27 | 19:44

11
mi dano pukne !
Емѝ...Гей Мъррр

2024.03.27 | 19:40

10
ААААХХХ... ИБАХА МЕ.....МЯУУУУ....ПРЪЦ...УРУНГЕЛЛ...
Емѝ...бум бум в анала- МИРОСЛАВ ИБАНИЯ

2024.03.27 | 19:03

9
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ибана ШУШУМИГА съм- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.27 | 19:03

8
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
СМЪРтз а всиака 1 русхка С ФИНИА- МИРО ИБАНИЯ

2024.03.27 | 19:03

6
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
К,У,ЄР,Д у- МИРОСЛАВ ИБАНИЯ

2024.03.27 | 19:03

5
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ЯМ си изпражненията от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.27 | 19:02

4
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...

2024.03.27 | 19:01

3
Цирка на гъ за има. Аман от ПР трикове за лайкове.
даааа

2024.03.27 | 18:28

1
излъгали са го да му вземат пари бялата мафия ще го довърши нищо му няма може да живее до 100 години ако не се занимава с доктори само ще го уморят

2024.03.27 | 19:00

2
И Чалц и Мидалтан имат същата бенка и ви се подиграват.