Доналд Тръмп: САЩ ще наложат още санкции на Северна Корея

  • 21 септември 2017 17:50

  • 4551
  • 41
Доналд Тръмп: САЩ ще наложат още санкции на Северна Корея
© Gettyimages

Американският президент Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския заяви, че Съединените щати ще въведат още санкции срещу Северна Корея, предаде "Ройтерс".

"Ще наложим още санкции срещу Северна Корея", отговори Тръмп на зададен въпрос по време на среща с афганистанския си колега Ашраф Гани.

По-рано днес севернокорейският външен министър оприличи заплахите на Тръмп срещу страната му на "кучешки лай".

По отношение на Афганистан президентът на САЩ отбеляза, че американските военни там имат по-скоро ръководни, отколкото бойни функции.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
4551 41

Свързани новини

Коментари 41

Добави коментар
СЛАВА НА АМЕРИКА ЧЕ НИ ОСВОБОДИ ОТ сесесере !!!!!

2017.09.22 | 04:44

2
ОТ с. корея ЩЕ ОСТАНЕ САМО ПЕПЕЛ И КАМЪНИ И ТО СКОРО МНОГО СКОРО ЩЕ РЕВЕТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА ПРОСТА комунистическа СГАН БЕДНА хохохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохо

2017.09.22 | 06:46

19
ЛАПАТЕ СЕВЕРНОКОРЕЙСКИЯ ЧЕП БРИТФАШИСТИ
УБИЙ комунист - терорист СПАСИ РОДИНАТА СИ !!!!!!!

2017.09.22 | 06:46

17
САЩ НАЙ ВЕЛИКАТА ДЪРЖАВА НА СВЕТА МОЖЕ ДА ВОЮВА СРЕЩУ ЦЕЛИЯ СВЯТ И ДА ГО ПОБЕДИ ЕДНА БЕДНА комунистическа ДЪРЖАВИЧКА ЩЕ БЪДЕ ЗАЛИЧЕНА ОТ КАРТАТА НА ЗЕМЯТА

2017.09.22 | 06:46

18
АМА НЕ МОЖЕ ХАХАХА

2017.09.22 | 04:43

1
СЛЕДВА ОТСТЪПЛЕНИЕ И ОТ ЕВРОПА. БРЕКЗИТ И БРЕКПАДЕНИЕ
БЪЛГАРИТЕ РАБОТЯТ НА ЗАПАД НЕ ВЪВ ПИЯНА расия !!!!

2017.09.22 | 06:46

15
садам и кадафи ЧАКАТ комунистическия ДИКТАТОР ВЪВ АДА хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо

2017.09.22 | 06:46

16
РУСНАЦИТЕ ИБАХА МРЪСНИЦИТЕ
сесесере УМРЕ комунизма УМРЕ рубла УМРЕ хохохохохо

2017.09.22 | 06:45

13
КОЙ ИБА МАЙКАТА НА сесесере КОЙ КОЙ КОЙ ????????????????????????????????????????????? МНОГО ЯСНО ВЕЛИКА АМЕРИКА
ХАХАХАААААААААААААААААА

2017.09.22 | 06:46

14
ХАХАХАХАХАААААААААААА ХОДИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ МОМЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, МНОГО СИ ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЩЕ УМРЕШ ЗАЕДНО С ЛЮБИМАТА ТИ фащ ХАХАХАХАХААААААААААААААААААА

2017.09.22 | 06:45

12
БЕЗ БЛАГОВОЛЕНИЕТО НА КИТАЙ НИЩО НЕ МОЖЕ

2017.09.22 | 06:45

10
ОБЕДИНЕНА ЕВРАЗИЯ, ЮЖЕН ПОТОК, ПЪТЯ НА КОПРИНАТА, ИЗРИВАНЕ НА ОСТРОВА ТИНЯТА.
ОН

2017.09.22 | 06:45

11
кучешки лай,казваш кимчо.обичаш и ядеш кучета нали,гад мръсна ояласе отвсякаде.тоя Тръмпчо обаче ще ти приседне здраво и ще го духаш защото още не е се е ядосал достатъчно.после сигурно ще съжаляваш но ще е късно.хайде приятно лаене лайнари корейски.

2017.09.22 | 06:44

9
Доживяхме да видим как една малка комунистическа държава победи една бивша тоталитарна световна империя - британската.
КЪДЕ Е СЕГА сесесере ПРОСТИ комунисти ???????????

2017.09.22 | 06:44

8
ЩЕ РЕВЕТЕ ЩЕ РЕВЕТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА комунистическа ПРОСТА ГЛАДНА ИДВА АМЕРИКаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
КЪДЕ Е СЕГА сесесере ПРОСТИ комунисти ???????????

2017.09.22 | 06:44

6
ЩЕ РЕВЕТЕ ЩЕ РЕВЕТЕ МАМКА ВИ ДА ИБА комунистическа ПРОСТА ГЛАДНА ИДВА АМЕРИКаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ГОСТ