Тръмп се присмя на ЦРУ

  • 11 декември 2016 17:07

  • 16729
  • 31
Тръмп се присмя на ЦРУ
© gettyimages (архив)

Избраният за президент на САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския не вярва на заключенията на разузнаването, че Русия се е намесила в негова полза в предизборната кампания в САЩ, предаде БТА, цитирайки Ройтерс и АП.

Тръмп нарече смешни заключенията на разузнавателните служби и каза, че Демократическата партия ги използва като "още едно оправдание за загубата на Хилари КлинтънХилари КлинтънХилари Клинтън (по баща Родъм)– американска юристка и политичка. Хилари Родъм е родена на 26. Мисля, че това е смешно. Мисля че е още едно оправдание. Не му вярвам", каза бъдещият президент в интервю за Фокс нюз. Освен това според него заключението на разузнаването дори не е направено от Централното разузнавателно управление (ЦРУ).

Тръмп уточни, че не е на всяка цена против заповедта на президента Барак Обама да бъдат основно проучени кибератаките в предизборната кампания, но "не бива да се споменава само Русия, а трябва да се посочат също и други страни, може би други личности".
Тръмп неведнъж е казвал, че виновникът може да е Китай или самотен хакер, седнал на канапето. ЦРУ стигна до заключението "с висока достоверност", че Русия се е опитала да повлияе на изборите в САЩ в полза на Тръмп, напомня АП.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
16729 31

Свързани новини

Коментари 31

Добави коментар
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.14 | 11:11

28
САЩ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА А ПИЯНАТА руска СГАН Е БОКЛУК хохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохоохо
Аз казах

2016.12.14 | 11:12

31
Боклук е на майка ти сина. Пази боже от такива мекерета като теб !
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.14 | 11:11

30
САЩ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА А ПИЯНАТА руска СГАН Е БОКЛУК хохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохоохо
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.14 | 11:11

29
САЩ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА А ПИЯНАТА руска СГАН Е БОКЛУК хохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохоохо
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.14 | 11:11

27
САЩ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА А ПИЯНАТА руска СГАН Е БОКЛУК хохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохоохо
ПАЗИ БОЖЕ БЪЛГАРИЯ ОТ руски ПИЯН И БЕДЕН БОТУШ

2016.12.14 | 11:11

26
САЩ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА А ПИЯНАТА руска СГАН Е БОКЛУК хохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохоохо

2016.12.14 | 07:11

23
СЪЗДАДЕНА НА ВРЕМЕТО ОТ НАЙ ГОЛЯМАТА ИЗМЕТ НА ЕВРОПА
ЗАЩО путин ПЕДАЛА ОБИЧА РЕЗАКА НА ЕРДОГАН МАНАФА

2016.12.14 | 11:11

25
???????????????????????????????????????????????????
рублата УМРЯ НА УЯ НА ДОЛАРА хохохохохохохохохохох

2016.12.14 | 11:10

24
хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо

2016.12.13 | 22:58

22
Този се взе много на сериозно. Преди да стане президент се заяжда с ЦРУ, дали няма да го стигне съдбата/куршум в главата/ на един друг, омразен на ЦРУ, президент в Далас.........

2016.12.12 | 12:48

4
ot goveda samo nenor,ashtini i osvitkvane mojesh da chakash - no normalno povedenie - nikoga! dyrjava syzdadena ot otkache, kradci, ubiici i sifilistici NE MOJE da ima normano misledhti hora. Gnila e oshte pot suzdavaneto si.

2016.12.12 | 12:46

3
ти от кой си ?

2016.12.12 | 12:49

9
Болшевишка маймуноподобна мърша , която има поставена от КГБ задача да разруши от вътре най-великата в света демокрация !

2016.12.13 | 22:57

21
..и господ не може да помогне на педала ..мозък няма..

2016.12.12 | 12:49

10
чадо, оди се лекувай
Donald Duck

2016.12.13 | 02:20

20
Лицето на анонимните!