Взривове в Запорожие, обявена е въздушна тревога

  • 08 юли 2024 21:51

  • 1687
  • 25
Взривове в Запорожие, обявена е въздушна тревога
© Getty Images

В Запорожка област е обявена въздушна тревога, поради заплаха от ракетна атака, това съобщи в 21.07 часа председателят на Запорожката обласна военна администрация Иван Фьодоров в местния канал на телеграм.

Всичко по темата:
Руската инвазия в Украйна 14766

Минути след това,  в 21.12 часа, областният управител съобщи за взривове в Запорожие.

Местни канали в Телеграм също така съобщават по предварителна информация за поразена цел.

Чудовищната руска атака остави куп трупове, стреляха по деца

В Запорожка област българската общност е около 30 хиляди души. Компактното заселване на българската общност в областта е концентрирана в Приморски, Мелитополски, Бердянски и Приазовски райони, които в момента са окупирани.

Последвайте канала на

Виолета Симеонова
1687 25

Свързани новини

Коментари 25

Добави коментар
Новини бг

2024.07.08 | 21:58

1
ШИЗО ЛАЙНЯРА КАТИЛА ЗАДРЪСТВА САЙТА СЪС ПСИХО ЛАЙНАТА СИ. РАЗКАРАЙТЕ ГО!

2024.07.25 | 13:03

25
точно така

2024.07.09 | 01:43

15
Не става и модераторчето е шизи.
Емѝ...бум бум в анала- МЍРОСЛАВ ИБАНИЯ КАТИЛА

2024.07.08 | 22:02

2
❤️Здравейте) Казвам се Мирослав Блажев, на 48 години съм) Бъдещ секс модел 18+) Обичам голите снимки с други мъже) Моля, оценете снимките ми на ➤ X21.FUN

2024.07.08 | 22:10

3
смърт за руските окупатори!

2024.07.09 | 01:41

14
Ти да не си въобразяваш,че си жив?
ПСИХО ЛАЙНЯРА ИБАН ОЛИГОФРЕН КАТИЛА

2024.07.08 | 22:27

6
ШИЗО ЛАЙНЯРА КАТИЛА ЗАДРЪСТВА САЙТА СЪС ПСИХО ЛАЙНАТА СИ. РАЗКАРАЙТЕ ГО!

2024.07.08 | 22:21

5
руските фашаги на тор
ПУКНИИ М ЪР Ш О ПОБЪРКАНА

2024.07.08 | 22:13

4
ШИЗО ЛАЙНЯРА КАТИЛА ЗАДРЪСТВА САЙТА СЪС ПСИХО ЛАЙНАТА СИ. РАЗКАРАЙТЕ ГО!
Някой

2024.07.08 | 22:28

7
ША ГЪРМИТЕ ПО БЕЛГОРОД, СЕВАСТОПОЛ, - СЕГА ЩЕ ВИ СЕ ВИДИ ТЯСНА ХОХЛИЯ.

2024.07.08 | 22:29

8
ТОЧНО ТАКА! ДОРИ ПСИХИЧНО БОЛНИЯ ИЗРОД МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-КАТИЛА ОТ СЕВЛИЕВО, НЯМА ДА ИМ ПОМОГНЕ СЪС ШИЗО ЛАЙНЯРСКИТЕ СИ КОМЕНТАРИ.
Новини бг

2024.07.08 | 22:34

9
Българската общност в Украйна е малтретирана от кървавия фашисти режим на наркомана чифутин Зеленски. Казвайте нещата, както са си !
Мда

2024.07.08 | 22:36

10
Само Орбан, издейства за унгарското население повече права! Истински патриот. Не като, психично болния олигофрен МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ КАТИЛА, ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА И ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
Nazi SS

2024.07.08 | 22:42

11
❤️Здравейте) Казвам се Мирослав Блажев, на 48 години съм) Бъдещ секс модел 18+) Обичам голите снимки с други мъже) Моля, оценете снимките ми на ➤ X21.FUN
Ukraina55

2024.07.08 | 22:43

12
❤️Здравейте) Казвам се Мирослав Блажев, на 48 години съм) Бъдещ секс модел 18+) Обичам голите снимки с други мъже) Моля, оценете снимките ми на ➤ X21.FUN
Ама

2024.07.08 | 23:31

13
Ус.раинците знаят ли, че там имало българи?
Ukraina55

2024.07.09 | 09:02

16
Нищо чудно че смелите украински герои превръщат руската измет настана във размазана диария по земята.Товаса руските лаинари убици на жени и деца.