Опасения за епидемия СПИН в Русия

  • 04 ноември 2016 08:49

  • 4364
  • 9
Опасения за епидемия СПИН в Русия
©
В Екатерининбург пред мобилна лаборатория се изви дълга опашка, след като беше оповестена тревожната статистика на Министерството на здравеопазването, информира Нова телевизия.
 
27 000 жители на града или един на всеки 50 е заразен със СПИН.
 
Миналата година в Русия регистрира един милион ХИВ-позитивни, но през януари властите обявиха, че броят на заразените е повече от милион и половина. Страната планира да похарчи около половин милиард долара за борба със заболяването само за тази година.

 

Последвайте канала на

Нора Виткова
4364 9

Свързани новини

Коментари 9

Добави коментар
РАССИЯ

2016.11.06 | 17:52

5
1-е место в мире по потреблению героина (21% мирового производства) 1-е место в мире по количеству авиакатастроф ( в 13 раз больше среднем мирового уровня) 1-е место в мире по уровню умышленных убийств — 21,5 в расчете на 100.000 населения; 1-е место в мире по числу курящих детей и подростков; 1-е место в мире по относительному количеству заключенных (720-780 на 100 тысяч населения); 1-е место в мире по в мире по темпам роста табакокурения; 1-е место в мире по в мире по аварийности на дорогах; 1-е место в мире по числу пациентов с заболеваниями психики;
Осторожно ребятя

2016.11.06 | 17:52

4
Ne торопитесь ребята самое гланвое далеко от ваксинации ..Нашли как иноземните терористи с помощи обемно обсебление спец лаболатории делают СПИД активние увреждения в том числе с так називаемие противогрипние инжекции.. Белие Терористи ползуют обемно проникающе скенери в лаболатории,полилиники и болници за обемние увреждения на вкасини и подобние../обемно проникающие скенери известни давно как луминисцентние лампочки.сейчас новие енерг осберегаюие белие более опасни еза ЕКсперти посмотрите увреждающшие автомобилние сканери на АУДИ..
kiko

2016.11.05 | 09:10

1
perdah kato za posledno, NQA MORAL.

2016.12.03 | 21:11

9
КМЕТА НА СИМИТЛИ Е ЛЕПНАЛ НА БОКИЧА - АНАЛНА ЧУМА !
Крум Усаински-Крупник

2016.11.08 | 20:41

8
Цървули!!!Наследственообременените алкохолизирани дегенерати,които населяват Фалиралата Сибирско-Азиатска Кочина,са малоумно безмозъчно стадо,което ще се редуцира самостоятелно,до приемливи за Световният мир нива!!!После ще дойдат китайците!!!Честито,лумпени!!!

2016.11.06 | 17:52

3
ЕЙ ГЕЙЧО ТИ ПАК СЕ ОБАЖДАШ ОТ КОНЕВРЪЗА ДА Е..А ТВОЙТА МАМММММММММ............