43-годишен генерал наследява Путин?

  • 23 април 2016 20:25

  • 28619
  • 182
43-годишен генерал наследява Путин?
© Getty Images/Guliver

В Русия се носят слухове, че президентът Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 подготвя за свой приемник 43-годишния генерал Алексей Дюмин, твърди специалистът по Русия и писател Юка Малинен.

Дюмин е роден през 1972 г. Той е кандидат на политическите науки и оглавяваше личната охрана на Путин. В началото на февруари президентът неочаквано го назначи за губернатор на Тулска област.

“По такъв начин той се учи на гражданско и икономическо управление”, е мнението на Малинен. Според него Путин ставал все по-подозрителен към старите си другари и все повече се затварял по отношение на тях, тъй като те успели да натрупат опит, да си изградят авторитет и били станали независими. Поради това млад мъж като Дюмин щял да бъде абсолютно лоялен и зависим от Путин, пише "24 часа".

Последвайте канала на

Константин Тодоров
28619 182

Свързани новини

Коментари 182

Добави коментар

2016.04.24 | 00:57

70
Путин е вечен!Русия също!
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.04.24 | 00:57

72
МАРШ КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООО

2016.04.24 | 00:57

71
РУСИЯ е вечна ! ПУТИН е намерил на кого да я повери !
beIN SPORTS

2016.04.23 | 20:51

1
A Medvedev,koga?

2016.04.24 | 00:56

69
НИКОГА ! Американците напразно се надяват !

2016.04.24 | 00:56

68
Перфектен избор ! Дюмин е страхотен мъж , герой России , силен , не пие , УМЕН РУСКИ ПАТРИОТ , спорист , доказан в операции генерал !
путин Е ОФШОРНА КУРВА КРАДЛИВА ПРОДАЖНА !!!!!!!!!

2016.04.24 | 00:56

67
МАРШ НА путю КРАДЕЦ ОФШОРЕН ДИКТАТОР !!!!!!!!!!!!!!
путин Е ОФШОРНА КУРВА КРАДЛИВА ПРОДАЖНА !!!!!!!!!

2016.04.24 | 00:56

66
МАРШ НА путю КРАДЕЦ ОФШОРЕН ДИКТАТОР !!!!!!!!!!!!!!

2016.04.23 | 23:34

3
Дюмин взе Крим и спаси Янукович от убийство .

2016.04.24 | 00:56

65
Това ли му беше на путин откраде милиардите долари, и сега бяга .
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.04.24 | 00:56

64
А рублата УМРЯ И путю БЯГА хихихихихихихихихих

2016.04.23 | 23:48

4
РУТИН ги започна , ДЮМИН ще ги довърши тия безполови педеруги от СРАЩ и ЕС ! Няма отърване за тия престъпни смукачи !
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.04.24 | 00:56

63
АЗ ПРЕДЛАГАМ волен ДА ЗАМЕСТИ путин НАЛИ Е ПАТРИОТ ВЕЛИК АЙДЕ волене ПРЕДЛОЖЕН СИ ДЕЙСТВАЙ хихихихихиххихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихихихихихихихихиххихихи