Племето на Амазонките остава в историята на „Игри на волята“ 5

  • 17 октомври 2023 06:50

  • 5146
  • 20
Племето на Амазонките остава в историята на „Игри на волята“ 5
© Нова тв
Слушай новината Слушай новината

Племето на Амазонките изчезна от картата на “Игри на волята” 5. Мария Оряшкова, Момичил Василев и Михаил Кръстев вече са част от Старейшините, а Теодора Мудева и Теодора Маринова се присъединиха към Гладиаторите. Амазонките бяха първото изцяло женско племе в “Игри на волята” до пленяването на Пеньо Гатевски - Гатьо, Момчил Василев и Цветелин Гешов.

Победата в най-важната териториална битка грабнаха Старейшините. Те успяха да направят невероятен обрат след като изоставаха почти през цялото време.

Това даде право на капитана Мартин Николов - Елвиса да избира първи. Гладиаторите останаха втори, а съмненията за саботаж от страна на Радостин Кръстев се оказаха неоснователни.

Футболният съдия Крум Апостолов, капитанът на червените, обаче не оцени отдадеността на плувеца и остави брат му Михаил Кръстев при Старейшините. Второто място на Гладиаторите обаче ги изпрати на Дивата река.

Най-силната коалиция в "Игри на волята" рухна заради бесен скандал

Утре вечер една срещу друга на Арената ще излязат бизнес дамата Виолета Стайкова и треньорката по гимнастика Никол Дунев. В емоционална битка пред очите на най-близките им - дъщерята на Виолета - Денислава и бащата на Никол - Краси, те ще се борят за последния билет за екстремното риалити.

Последвайте канала на

Росица Валентинова
5146 20

Свързани новини

Коментари 20

Добави коментар

2023.10.17 | 06:54

1
!!! Крум Савов 16 януари 2023 г !!! - линк .......... Надке, че тръпки ме побиват че като те гледам през тоя че така че достоверен линк. НАДКЕ, ЧЕ КВА ГАДНА, ПРОТИВНА , ОТВРАТИТЕЛНА И МАЗНА ЦИГАНСКА МУТРА ИМАШ. НАДКЕ, НО ТУК СМЕ САМО С ГРИМ. НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ КОЛКО КИЛА СИ ВЕКЕ АМА ЖИВО ТЕГЛО.

2023.10.17 | 06:54

3
КРОКОДИЛ НАДКА ДОЙЧЕВА Е НАЙ СИМПАТИЧЕН.

2023.10.17 | 06:54

2
ИМАМ АБСОЛЮТНО ЧЕ ЧЕ ЧЕ СХОДНА ФИЗИОНОМИЯ, КАТО НА ГОСПОДИН ДЕНКОВ. АЛЕКСАНДЪР ТОМАШ ЧЕ ТРЕНЕРО ЧЕ ТОЙ СЪЩО ЧЕ ЛЕКО МИ МЯЗА НА МИШОК ЧЕ ВЪВ ФИЗИОНОМИЯ.

2023.10.17 | 06:55

4
!!! Наде.жда Дой.чева - 15 години затвор са крайно недостатъчни !!! Снимка-Гугъл. Новини Бг /// Снимка и Видеоклип за доказателство. ЦИГАНСКАТА БАБА ЯГА. НАДКА ДОЙЧЕВА Е ЦИГАНСКИ БАРОН. ОТ САМОЛЕТ СИ ЛИЧИ ЧЕ Е МАНГАЛКА.
СНИМКИ, ЧЕ ДОСТА СНИМКИ ,ЧЕ ПЕРСОНА Е...

2023.10.17 | 07:33

9
!!! Рецидивисти зад волана: Защо системата допуска смърт на пътя !!! СНИМКА. ЧЕ ТУК КРОКОДИЛ НАДКА ДОЙЧЕВА Е С ЕДИН ТОН ГРИМ, ЧЕ ВЕЖДИ Е НАПРАВИЛ ЧЕ КРОКОДИЛ.
СНИМКИ, ЧЕ ДОСТА СНИМКИ ,ЧЕ ПЕРСОНА Е...

2023.10.17 | 07:33

8
НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ ТИ ВЪОБЩЕ ОСЪЗНАВШ ЛИ ФАКТА, ЧЕ КВА СИ БАБА ЯГА И КРОКОДИЛ. ДА ЗАРЕЖЕМ НАСТРАНА ЧЕ ЦИГАНСКИО ТИ ПРОИЗХОД.

2023.10.17 | 07:24

7
!!! Рецидивисти зад волана: Защо системата допуска смърт на пътя !!! СНИМКА. ЧЕ ТУК КРОКОДИЛ НАДКА ДОЙЧЕВА Е С ЕДИН ТОН ГРИМ, ЧЕ ВЕЖДИ Е НАПРАВИЛ ЧЕ КРОКОДИЛ.

2023.10.17 | 06:57

6
!!! Крум Савов 16 януари 2023 г !!! - линк .......... Надке, че тръпки ме побиват че като те гледам през тоя че така че достоверен линк. НАДКЕ, ЧЕ КВА ГАДНА, ПРОТИВНА , ОТВРАТИТЕЛНА И МАЗНА ЦИГАНСКА МУТРА ИМАШ. НАДКЕ, НО ТУК СМЕ САМО С ГРИМ. НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ КОЛКО КИЛА СИ ВЕКЕ АМА ЖИВО ТЕГЛО.

2023.10.17 | 06:56

5
КРОКОДИЛ НАДКА ДОЙЧЕВА Е НАЙ СИМПАТИЧЕН. ИМАМ АБСОЛЮТНО ЧЕ ЧЕ ЧЕ СХОДНА ФИЗИОНОМИЯ, КАТО НА ГОСПОДИН ДЕНКОВ. АЛЕКСАНДЪР ТОМАШ ЧЕ ТРЕНЕРО ЧЕ ТОЙ СЪЩО ЧЕ ЛЕКО МИ МЯЗА НА МИШОК ЧЕ ВЪВ ФИЗИОНОМИЯ.

2023.10.17 | 07:34

10
!!! Крум Савов 16 януари 2023 г !!! - линк .......... Надке, че тръпки ме побиват че като те гледам през тоя че така че достоверен линк. НАДКЕ, ЧЕ КВА ГАДНА, ПРОТИВНА , ОТВРАТИТЕЛНА И МАЗНА ЦИГАНСКА МУТРА ИМАШ. НАДКЕ, НО ТУК СМЕ САМО С ГРИМ. НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ КОЛКО КИЛА СИ ВЕКЕ АМА ЖИВО ТЕГЛО.

2023.10.17 | 08:00

18
!!! Наде.жда Дой.чева - 15 години затвор са крайно недостатъчни !!! Снимка-Гугъл. Новини Бг /// Снимка и Видеоклип за доказателство. МАНГАЛКА СЪС ЗЛО ИЗРАЖЕНИЕ. ДАЛИ Е САМО ОТВЪН.

2023.10.17 | 07:49

17
!!! Наде.жда Дой.чева - 15 години затвор са крайно недостатъчни !!! Снимка-Гугъл. Новини Бг /// Снимка и Видеоклип за доказателство. МАНГАЛКО НАГЛА, ЧЕ КАТО ТИ ГЛЕДАМ ЧЕ ЧЕ ЧЕ САТАНИНСКОТО ТИ СУРАТ.

2023.10.17 | 07:47

16
!!! Наде.жда Дой.чева - 15 години затвор са крайно недостатъчни !!! Снимка-Гугъл. Новини Бг /// Снимка и Видеоклип за доказателство. ЦИГАНСКАТА БАБА ЯГА. НАДКА ДОЙЧЕВА Е ЦИГАНСКИ БАРОН. ОТ САМОЛЕТ СИ ЛИЧИ ЧЕ Е МАНГАЛКА. ЧЕ КОЛКО ДОЖИВОТНИ ЧЕ БЕЗ ПРАВО НА ЗАМЯНА.

2023.10.17 | 07:46

15
"ГДПОП", СЛАВИ АНГЕЛОВ...ЧЕ МЕНТЕ ЧЕ Ф.Е.Й.С.К.Е.Н.Е.Ф.Б.У.К

2023.10.17 | 07:44

14
НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ ТИ ЧЕ МНОГО НАГЪЛ ЧЕ КРОКОДИЛ ЧЕ ТИ НА МЕН ЧЕ СЪДНИК ЛИ ЩЕ МИ СТАВАШ.

2023.10.17 | 07:39

13
НАДКЕ ДОЙЧЕВА, ЧЕ ЧЕ ЧЕ ТУКА У МАЛАТА ЧЕ НАЗНАЧИХА ЧЕ У Т-МАРКЕТООО ЧЕ ДОСТА СИМПАТИЧНО ЧЕ ЧЕ 33 ГОДИШНО ЦИГАНЧЕ. ЖЕНСКО. ЧЕ ВЕЧЕ ЧЕ ПИСАХ ЗА ТОЗИ АРТЕФАКТ.

2023.10.17 | 07:34

12
НАДКЕ ДОЙЧЕВА ЧЕ ТИ ВЪОБЩЕ ОСЪЗНАВАШ ЛИ ФАКТА, ЧЕ КВА СИ БАБА ЯГА И КРОКОДИЛ. ДА ЗАРЕЖЕМ НАСТРАНА ЧЕ ЦИГАНСКИО ТИ ПРОИЗХОД.

2023.10.17 | 07:34

11
!!! Рецидивисти зад волана: Защо системата допуска смърт на пътя !!! СНИМКА. ЧЕ ТУК КРОКОДИЛ НАДКА ДОЙЧЕВА Е С ЕДИН ТОН ГРИМ, ЧЕ ВЕЖДИ Е НАПРАВИЛ ЧЕ КРОКОДИЛ.

2023.10.17 | 11:43

19
Това шоу е баси тъпнята. И водещите са супер скапани.

2023.10.18 | 01:24

20
Добре дошли в най-добрия сайт за секс запознанства - - - Meetme.pw