• 20 септември 2015 18:46

• 6007
  • 9
©

Григор Димитров не дойде да играе за националния отбор и България загуби от Унгария в София плейофа за класиране в горната група за купа "Дейвис".

Най-добрият български тенисист се готви за предстоящите си турнири и не пропусна да осигури на феновете си снимка как скача във водата.

Иначе официално от екипа му не обясниха защото не е пристигнал в София.

9
Джокович е голяма личност , не само шампион тенисист ! Сърбите го боготворят заслужено ! Патриот , дипломат , умерен , скромен , дисциплиниран , уважителен , волев , упорит ! Вече 10 -ина години ! Жалко , че нашият е далеч от това !

2015.09.23 | 13:23

7
Пичлеме ! На път е да стане педерастче ! А може вече да е успял , но сигурно ще се срине към 30 - 50 място !

8
Като гледам снимката изглажда , че си прав ! Педерастче е !
Борислав

2015.09.23 | 12:47

3
Той вече е 30-то място! Тепърва ще затъва още за съжаление...
Старозагорски пеерас

2015.09.23 | 13:22

6
Същински Азис

5
Рускинята му е изцедила макарите и сега може само да плува над водата!

4
Тъпана.ри смотани, защо трябва да играе за българия? Освен за тъпите футболисти,тук някой да е дал пари за други спортове?Ако спечели е 'гуем', а ако не е...просто гладен.За този тъп народ и народна топка е много.

2015.09.23 | 12:46