Номинираният за служебен вътрешен министър Атанас Илков с първи коментар

  • 26 август 2024 12:19

  • 7744
  • 26
Номинираният за служебен вътрешен министър Атанас Илков с първи коментар
©

Номинираният за служебен вътрешен министър Атанас ИлковАтанас ИлковАтанас Илков е роден на 20 декември 1964 година в Пазарджик. Предложен е за служебен министър на с първи коментар. Той отговори на въпроса дали ще се справи в убеждаването на обществото, че полицията си върши работата, без значение кой ръководи Министерството на вътрешните работи. 

"За да съм поел тази отговорност, съм убеден, че хората, които са в главната дирекция и в областните, са достатъчно достойни и добри професионалисти. Те са колеги с доказан опит, така че можем да приемем това предизвикателство", заяви Илков пред Нова тв.

Кой е Атанас Илков, номиниран за служебен министър на вътрешните работи

Припомняме, че по-рано в президентството при представянето на проектокабинета "Главчев 2", Атанас ИлковАтанас ИлковАтанас Илков е роден на 20 декември 1964 година в Пазарджик. Предложен е за служебен министър на беше предложен да смени Калин СтояновКалин СтояновКалин Стоянов е роден на 28 април 1981 г. в Бургас. На 6 юни 2023 г. е избран за министър на вътрешните на поста. 

Последвайте канала на

Росица Валентинова
7744 26

Свързани новини

Коментари 26

Добави коментар

2024.08.26 | 12:33

1
Много е смутен

2024.08.26 | 12:38

2
драган 2024.08.26 | 11:40 1 ТЕЗИ НЕКЪДЪРНИ И КРАДЛИВИ ПОЛИТИЦИ , НЕ МОГАТ ЛИ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ СА СМЕШНИЦИ , И ЗА ПАРИ И ВЛАСТ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЗ ГЛАС. НАРОДА НЕ ИСКА ДА ГИ ВИЖДА , А ТЕ СИ МИСЯТ ЧЕ СА ВЕЛИКИ, НО ТЕ СА БЕЗЛИКИ.... НУЖНА Е ОПЕРАЦИЯ СЪС ЧИСТИ РЪЦЕ, ЗА ДА СЕ ПОЧИСТИ БЪРДАКА ОТ КРАДЛИВИ И НЕКЪДЪРНИ ПОЛИТИЧЕСКИ БУКЛУЦИ...... Отговор

2024.08.26 | 12:38

3
драган 2024.08.26 | 11:40 1 ТЕЗИ НЕКЪДЪРНИ И КРАДЛИВИ ПОЛИТИЦИ , НЕ МОГАТ ЛИ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ СА СМЕШНИЦИ , И ЗА ПАРИ И ВЛАСТ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЗ ГЛАС. НАРОДА НЕ ИСКА ДА ГИ ВИЖДА , А ТЕ СИ МИСЯТ ЧЕ СА ВЕЛИКИ, НО ТЕ СА БЕЗЛИКИ.... НУЖНА Е ОПЕРАЦИЯ СЪС ЧИСТИ РЪЦЕ, ЗА ДА СЕ ПОЧИСТИ БЪРДАКА ОТ КРАДЛИВИ И НЕКЪДЪРНИ ПОЛИТИЧЕСКИ БУКЛУЦИ...... Отговор

2024.08.26 | 12:38

4
драган 2024.08.26 | 11:40 1 ТЕЗИ НЕКЪДЪРНИ И КРАДЛИВИ ПОЛИТИЦИ , НЕ МОГАТ ЛИ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ СА СМЕШНИЦИ , И ЗА ПАРИ И ВЛАСТ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЗ ГЛАС. НАРОДА НЕ ИСКА ДА ГИ ВИЖДА , А ТЕ СИ МИСЯТ ЧЕ СА ВЕЛИКИ, НО ТЕ СА БЕЗЛИКИ.... НУЖНА Е ОПЕРАЦИЯ СЪС ЧИСТИ РЪЦЕ, ЗА ДА СЕ ПОЧИСТИ БЪРДАКА ОТ КРАДЛИВИ И НЕКЪДЪРНИ ПОЛИТИЧЕСКИ БУКЛУЦИ...... Отговор

2024.08.26 | 12:38

5
драган 2024.08.26 | 11:40 1 ТЕЗИ НЕКЪДЪРНИ И КРАДЛИВИ ПОЛИТИЦИ , НЕ МОГАТ ЛИ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ СА СМЕШНИЦИ , И ЗА ПАРИ И ВЛАСТ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЗ ГЛАС. НАРОДА НЕ ИСКА ДА ГИ ВИЖДА , А ТЕ СИ МИСЯТ ЧЕ СА ВЕЛИКИ, НО ТЕ СА БЕЗЛИКИ.... НУЖНА Е ОПЕРАЦИЯ СЪС ЧИСТИ РЪЦЕ, ЗА ДА СЕ ПОЧИСТИ БЪРДАКА ОТ КРАДЛИВИ И НЕКЪДЪРНИ ПОЛИТИЧЕСКИ БУКЛУЦИ...... Отговор

2024.08.26 | 12:57

6
НАРКОМАН
ЕВРОАТЛАНТИК

2024.08.26 | 13:02

7
Реформите в МВР са неизбежни. Путиновият модел в България не може да продължи.
Снежко Снежев

2024.08.26 | 15:15

22
Долният тъпанарин... затова ли даряваме на УСрайна и купуваме... хамерикански скрап бре, търмък прост:)))?!?

2024.08.26 | 14:51

19
ТОЧНО В ПОСОЛСТВОТО, В РУСКОТО ПОСОЛСТВО. ОТ ТАМ СЕ КОМАНДВА БЪЛГАРИЯ.
Снежко Снежев

2024.08.26 | 14:42

18
К'в Путинов модел в Посолството бре, тикверастки ибрикчийо:)))?!?

2024.08.26 | 13:14

8
СЕЛСКИТЕ НОМЕРА С ДОБРОТО И ЛОШОТО МИЛИЦИОНЕРСКО ГОМНО НЯМА ДА МИНАТ.

2024.08.26 | 13:28

9
няма ни един милиционер, който да не е в играта. там трябва чистка.

2024.08.26 | 13:30

10
ПРОЧИСТВАНЕ НА ПОЛИТИКАТА ОТ МИЛИЦИОНЕРИ. НА ВСЯКА ЦЕНА.