Костадинов: В понеделник отново ще блокираме работата на парламента

  • 16 декември 2023 20:26

  • 2426
  • 167
Костадинов: В понеделник отново ще блокираме работата на парламента
© Булфото
Слушай новината Слушай новината

В понеделник отново ще блокираме работата на Народното събрание. Днес режат главите на паметниците, утре ще режат главите на хората. Това заяви лидерът на "ВъзражданеВъзражданеВъзраждане е политическа партия в България, учредена през август 2014 г. Неин председател" Костадин КостадиновКостадин КостадиновКостадин Костадинов е роден на 1 април 1979 г. в град Варна. Завършва магистратура по балканистика пред БНТ. 

"Така, както го направихме в четвъртък и петък, макар че в петък самите те не дойдоха, а иначе обясняват колко е важно да се гласува бюджетът. Ако някой си мисли, че след това беззаконие ние ще продължаваме да стоим безучастно, няма да стане.  "ВъзражданеВъзражданеВъзраждане е политическа партия в България, учредена през август 2014 г. Неин председател" са пуснали сигнали в прокуратурата заради демонтажа на Паметника на Съветската армия и са обжалвали всичко", поясни той.

"Никой от нас не е очаквал, че ще има такова брутално закононарушение. Областната управителка избяга от нас и се скри. Ние имахме уговорена среща, тя впоследствие отказа. Ние влязохме, видяхме документите, няма заповеди. После бяха пуснати някакви документи, свързани с паметника, от които ясно се вижда, че няма заповед за демонтаж", допълни Костадинов. 

По думите му пукнатините са още от момента, в който паметникът е бил излят: "Тази композиция е издържала повече от 70 години и ако беше толкова опасна, нямаше да се налага да я режат на части, а можеха най-кротко да я бутнат".

Иван Таков: Министерство на културата е разпоредило незабавно прекратяване на демонтажа на ПСА още на 14-ти декември

"Премахването на паметник, който символизира победа над фашизма, представлява реставриране на фашизма", коментира Костадинов.

Костадинов коментира и решението двойни граждани да могат да стават депутати.

"Хора, които ще влизат в управлението, ще бъдат лоялни към друга държава. Утре легално един човек, който има връзка с България само по лична карта, ще може да стане министър. Пред очите ни убиват държавата".

Последвайте канала на

Филип Епитропов
2426 167

Свързани новини

Коментари 167

Добави коментар

2023.12.16 | 20:33

1
ПРОСТ МАНГАЛ С ЛИЛАВИ ВЕНЦИ Е КОПЕЙКАТА
Емѝ...ГЪЛТАМ СПЕРМАТА на ЛЮЛЯКА, МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 20:52

12
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ДО ТОЗИ ОТДОЛУ

2023.12.16 | 20:46

6
ЯЖ ПИШКИ
Жццг

2023.12.16 | 20:35

2
Ти накрая ще ти сменят феиса

2023.12.16 | 20:35

3
Усещам, че ще ядете скоро бой от софиянци, но да видим кога.
Жццг

2023.12.16 | 20:35

4
Ти накрая ще ти сменят феиса
Magistar

2023.12.16 | 20:42

5
Пълен нещастник!Отивай на килимчето при Митрофанова!!!
ЛЮБОМИР КАНОВ ПСИХИАТЪР

2023.12.16 | 20:47

7
ОБЯВИ КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ ЗА ЛУД ...., ... КАК ТОЧНО КОСТА КОПЕЙКАТА ЩЕ БЛОКИРА МИКРОФОНИТЕ, ЗАЛАТА, ТРИБУНИТЕ ЗА ГОВОРЕНЕ И ПРЕСА ......, ТОЯ УУУРУУУД СИ Е ПОВЯРВАЛ, ЧЕ ЩЕ СТАВА МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ ....., .... МАААМИИЦАТА МУ НЕНОООРМАЛНИК ....., ВСИЧКИ БИЛИ ФАШИСТИ....,А ТОЙ НЕ ....

2023.12.16 | 21:42

136
АТИЛКАТА СЕ ПРАЙ на ЛУД...ТАКА САМО 9 МЕСЕЦА Е ДУХАЛ на ЗАТВОРНИЦИТЕ....ТАРИКАТ Е....ЗАТОВА РАБОТИ В НОВИНИ БГ....
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:41

134
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:40

133
КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ КОПЕЙКАТА ФАШИСТА КОПЕЙСКИ БОООКЛУК ТАКЪВ ИЗЛЮПЕН ОТ ПУТИНОВИЯ АААНААААЛ ШИЗОФРЕНИЯ ФАЗА КРЕМЪЛ
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:40

131
ЕМЍЛКА АТИЛОВА БЛАЖЕВА...Е МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ ......,ТОЙ И МАЙКА СИ НАБИ И БАБА СИ МАЙ ...
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:39

130
УУУБИИИЙТЕ ГО ТОЗ ПУТИНИСТ МРРРЪСЕЕЕЕЕН. .... КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ

2023.12.16 | 21:38

129
ЗНАЧИ СИ СПОМНЯШ ВЕЧЕ, АТИЛКЕ...А ЗА ИБАНЕТО в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...ИЛИ ИМАШ АМНЕЗИЯ...?
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:38

128
КАК КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ...ЩЕ ЗАТВОРИ ТРИБУНАТА НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ И ВСИЧКИ МИКРОФОНИ В ЗАЛАТА ЗА ПРЕСАТА И ТРИБУНИТЕ ЗА ГОВОРЕНЕ.....,А?!??
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:37

126
ЗНАЧИ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН Е МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ КОЙТО ОТВЛЕЧЕ АВТОБУС......
Емѝ...Nazi SS-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:37

123
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:36

122
УУУБИИИЙТЕ ФАШИСТА КОСТА КОПЕЙКАТА ...СССМЪЪЪРТ ЗА АГРЕСОР ПУТИНИСТ КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ КОПЕЙКАТА ФАШИСТА КОПЕЙСКИ БОООКЛУК ТАКЪВ ИЗЛЮПЕН ОТ ПУТИНОВИЯ АААНААААЛ ШИЗОФРЕНИЯ ФАЗА КРЕМЪЛ КОПЕЙКООООО ПРРРООСТАА КОПЕЙЙЙКОООООО ППППРРРЪЪЪЪЪЦ
Емѝ...Ukraina55-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:36

121
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:36

119
КОСТАДИНОВ В ЕВРОКОМ ПРЕДИ 10 - 15 ГОДИНИ КАЗА ......" АМИ АКО Е БИЛ ПРАВ ХИТЛЕР" .....
Емѝ...Браво брат-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:35

116
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:34

115
КОСТАДИНОВ КОПЕЙКАТА НАБИТ НА КОООЛ...... ПРЕД РУСКОТО ПОСОЛСТВО
Емѝ...Слава Украйна!- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:34

114
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:34

112
СЕГА РАЗБРА ЛИ ...., ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН Е МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ ......И ТЯ ....Е ЛУУУДА
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:32

105
ДО 102 .... НЕЗНАМ БРАТ ......, ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН МУ Е МАЙКА.... ТЯ ПОЧНА ДА ПИШЕ ЗА АТИЛА ..... НЕЩО И СТАНА.... ИЗВЕДНЪЖ
А кой пише за Атила?

2023.12.16 | 21:31

102
що го пишете пак?
ДО 98 ...

2023.12.16 | 21:30

101
ДААА ....., АТИЛА БЛАЖЕВ Е В ЛУДНИЦА.....,А МАЙКА МУ Е ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН......,ЕЙ ТОЗИ......ПОД МЕНЕ
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:29

99
АТИЛКАТА Е ДУХАЛ НА РЕДАКТОРА на НОВИНИ БГ....
А да

2023.12.16 | 21:29

98
Разбрах, Атила е в лудница,а майка му пише в сайта тука;! . така ли !?
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:28

97
ДАЖЕ ЖЕНА СИ РОЗИНА ...ИБАНА ОТ ПРИЯТЕЛИТЕ МУ ...НЕ ПОМНИ....
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:28

96
АХА ....., МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ...Е ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН СПАМАДЖИЯТА...... МАЙКА МУ .....,ААА .....ДААААА
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:27

95
АТИЛКАТА ОТ ИБАНЕ НЕ ПОЗНАВА МАЙКА СИ.. ВЕЧЕ ,
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:27

94
СЕГА РАЗБРАХТЕ ЛИ ........, ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН......Е МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ.....,....ДА ....
долното

2023.12.16 | 21:26

93
АТИЛКА Е ИБАН В ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР ...ВЕЧЕ Е ЗАБРАВИЛ ТОВА....ТИ ИСКАШ ЛИ ДА ГО ИЗПИТАШ ОТНОВО ....
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:26

92
ДО 90 ......,ДА ...
А ха

2023.12.16 | 21:25

90
Значи този Атила е в лудница,а майка му пише в сайта тука!;?
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:24

89
ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН...Е ВСЪЩНОСТ МАЙКАТА НА АТИЛА БЛАЖЕВ ...., СЕГА ПИШЕ В САЙТА ТУКА .....,СЕГА РАЗБРАХ....
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:23

88
84,.......ТИ И МАЙКА МУ ЛИ ПОЗНАВАШ...НА АТИЛА ....,А?!??
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:23

87
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.

2023.12.16 | 21:22

86
АТИЛКАТА СЕ Е ПОБЪРКАЛ ОТ МНОГО ИБАНЕ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.....
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:22

85
АТИЛА БЛАЖЕВ Е ЛЮЛЯКА МАЙ;!!
долното

2023.12.16 | 21:22

84
ПИТАЙ МАЙКА ТИ ИРЕНА...ТЯ ЩЕ ТИ КАЖЕ...
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:21

83
НЕ ЗНАМ, АТИЛА БЛАЖЕВ Е В ЛУДНИЦА МАЙ , .. ТОЙ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН...ГО ПОЗНАВА ЛИЧНО
А кой е Атила тогава?

2023.12.16 | 21:20

82
ЕМЍЛКА ли ?
79

2023.12.16 | 21:20

81
И ТИ ДУХАШ НА ЛЮЛЯКА,АМА...
до 77

2023.12.16 | 21:19

80
ПИШЕ ,ДОКАТО ГО ШИБАТ В АНАЛА с КОЖЕНИ ИНЖЕКЦИИИ
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:19

79
НЕ СЕ ЗНАЕ, АТИЛА БЛАЖЕВ МОЖЕ ДА Е ТУКА....., ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН.. НА НЕГО МЯЗА ....
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:19

78
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:18

77
Е КАК АТИЛА ЩЕ ПИШЕ ОТ ЛУДНИЦАТА?!?
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:17

75
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:17

73
ДА , ИБАЧА НА ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН, АТИЛА Е ОТ СЕКТАТА НА КОСТА КОПЕЙКАТА .
ЕТО ДИАГНОЗАТА на АТИЛА

2023.12.16 | 21:16

72
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
А ,да

2023.12.16 | 21:16

71
Атила не е ли в лудница!;! ?
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:15

69
КОСТАДИНОВ КОПЕЙКАТА Е С ДВУСТРАННА ШИЗОФРЕНИЯ ФАЗА .... МАНИАКАЛНА ПСИХОЗА ПРОГРЕСИВНА. ......., ТОВА ОЗНАЧАВА.....,ЧЕ ЩЕ СТАВА ПО ЗЛЕ .....
БРАВО

2023.12.16 | 21:15

68
ЗНАЧИ СИ АТИЛА-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ
Е ПРИЗНА СИ НАЙ НАКРАЯ

2023.12.16 | 21:14

67
АТИЛА Е ДУХАЛ НА ВСИЧКИ ЗАТВОРНИЦИ в ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...!!!!!
А,да

2023.12.16 | 21:14

65
Атила е ибача на ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН, сега разбрах;!!
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:13

63
АТИЛА БЛАЖЕВ Е ИБАЧА НА ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН ......,АААААААААХХХХХХХ
60

2023.12.16 | 21:13

62
АТИЛА ДУХА на ЛЮЛЯКА ,
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХО

2023.12.16 | 21:12

61
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
А ,да

2023.12.16 | 21:12

60
Атила е ибача на ЕМЍЛКА,а да;!!?
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:11

58
КОСТА КОПЕЙКАТА ФАШИСТА КОПЕЙСКИ БОООКЛУК ТАКЪВ ИЗЛЮПЕН ОТ ПУТИНОВИЯ АААНААААЛ ШИЗОФРЕНИЯ ФАЗА КРЕМЪЛ КОПЕЙКООООО ПРРРООСТАА ААААААА ЯЯЯЯЯДДД А СПАМАДЖИЯТА ГРРРОЗЕН МААНГАААЛ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН СПАМАДЖИЯТА ГРРРОЗЕН МААНГАААЛ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН СПАМАДЖИЯТА ГРРРОЗЕН МААНГАААЛ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН СПАМАДЖИЯТА ГРРРОЗЕН МААНГАААЛ ЕМЍЛКА КОПЕЙКИН
до долния минетчия

2023.12.16 | 21:11

57
ИБАЧА ТИ !!!!
Кой е този Атила

2023.12.16 | 21:11

55
Тука някой пише и пуска спам
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:09

50
ТОЗИ ПЪТ.... ЩЕ ОТИДЕМ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА...И НЯМА ДА ПУСНЕМ КОСТА КОПЕЙКАТА ВЪТРЕ ......
Емѝ...ДУХАМ на ЛЮЛЯКА,-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:09

46
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:08

44
СПОРЕД КОСТА КОПЕЙКАТА ....., НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ ТРЯБВА ДА СЕ БЛОКИРВА...ЩОТО КОПЕЙКАТА КОСТА ... РЕШИЛ,ЧЕ ЩЕ СТАВА МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ ....И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ГОВОРИ И ДА МУ ВЪЗРАЗЯВА ..ОТ ТРИБУНАТА НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХО

2023.12.16 | 21:07

41
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:06

38
ВОДЕЩАТА ТРЯБВАШЕ ДА ГО ИЗГОНИ ..........,НАД 40 ПЪТИ... КОСТА КОПЕЙКАТА КАЗА......"ФАШИСТ..... ФАШИСТИ ......, ФАШИСТИТЕ ... ФАШИСТА ........." ... ТОВА Е НЕДОПУСТИМО В ЕФИРА НА БНТ .....
ЛЮБОМИР КАНОВ ПСИХИАТЪР

2023.12.16 | 21:04

36
.......,ТОЗИ КОСТАДИНОВ Е ЗА ПСИХИАТЪР
Емѝ...ШЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:04

35
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ЛЮБОМИР КАНОВ ПСИХИАТЪР

2023.12.16 | 21:03

34
ОБЯВИХА КОСТАДИНОВ КОПЕЙКАТА ЗА ЛУД В БНТ .......
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:02

32
СПОРЕД КОСТАДИНОВ КОПЕЙКАТА ...., ТОЙ ВИЖДА НАВСЯКЪДЕ ФАШИСТИ И ВРАГОВЕ ......, ... МАНИАКАЛНА ПСИХОЗА... ШИЗОФРЕНИЯ.... ПРОГРЕСИВНА ПСИХОЗА
Емѝ...Люляка ми бърка в анала-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2023.12.16 | 21:02

31
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.
ха,ха,ха

2023.12.16 | 21:01

30
ЩОТ ПОБЪРКАНИЯ ТЕРОРИСТ АТИЛКАТА е НОРМАЛЕН
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 21:01

28
КОСТАДИНОВ КОПЕЙКАТА Е НЕНОРМАЛЕН ....
МАМИЦАТА ТИ ДЖЕНДЪРСКА

2023.12.16 | 20:58

18
ВСИЧКИ ЗЛОБНИ КОМЕНТАРИ СА НА ЕДИН И СЪЩИ ШИЗОФРЕНИК- ОСЪЖДАН ....МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА...
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 20:53

15
ОЩЕ ПЪРВИТЕ МИНУТИ ...,БНТ ТРЯБВАШЕ ДА ИЗГОНИ С ПОЛИЦИЯ КОСТА МИТРОФАНОВСКИЙ ......, ....
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 20:50

9
ПРОГРЕСИВНА МАНИАКАЛНА ПСИХОЗА ... ШИЗОФРЕНИЯ ДВУСТРАННА ..... КОСТА КОПЕЙКАТА ФАШИСТА КОПЕЙСКИ БОООКЛУК ТАКЪВ
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 20:49

8
БНТ ТРЯБВАШЕ ДА ГО ИЗГОНЯТ ....., ТОВА ....40 ПЪТИ КАЗА .... ." ФАШИСТИ, .. ФАШИСТИ .. ФАШИСТИ" ......, ТОВА Е ПРОПОВЯДВАНЕ НА ВРАЖДЕБНИ ДЕЙСТВИЯ И НАСИЛИЕ .....,ТОЯ ПРРРОФАН.. ЛИЧНО ШЕ ГО НАРРРРИТАМ ..В НЯКОЯ КАНАВКА ....
Анонимен

2023.12.16 | 20:51

10
Ще пръднеш на у* йчеца.
Емѝ...ДУХАМ на ЛЮЛЯКА,-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 20:52

11
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.

2023.12.16 | 20:52

13
Копейка ,а банката кога е на вг ъзраждане?

2023.12.16 | 20:52

14
Некой да утепа тая мърша Копейкин
ПУКНИ ГНУСЕН Т Р О Л на НОВИНИ БГ

2023.12.16 | 20:57

17
ВСИЧКИ ЗЛОБНИ КОМЕНТАРИ СА НА ЕДИН И СЪЩИ ШИЗОФРЕНИК- ОСЪЖДАН ....МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА...
ШИЍБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ

2023.12.16 | 20:54

16
ТОЧНО ЗА ТРРРЕПАНЕ Е ......, ИЛИ АКО Е ЛУД ЗА ЛУДНИЦАТА ....,НО ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕКРАТИ

2023.12.16 | 20:58

19
Този помияр Копейкин говори за фашисти в Родината ни, а на тези които им духа....руснаците с кой са били в съюз по времето на Сталин....самия Хитлер

2023.12.16 | 20:59

22
Тя и майка ти е била в съюз с цигани....пръкнал си се анално след това...
ПОМНЕТЕ

2023.12.16 | 20:58

20
ВСИЧКИ ЗЛОБНИ КОМЕНТАРИ СА НА ЕДИН И СЪЩИ ШИЗОФРЕНИК- ОСЪЖДАН ....МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА...
Емѝ...ДУХАМ на ЛЮЛЯКА,-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.16 | 21:11

56
При прегледа преди постъпването в следствения арест и после при престоя е установено, че Блажев се намира в ясно съзнание, контактен, всестранно добре ориентиран, без тежки разстройства на мислите. Становището на психиатъра е, че липсват пречки от медицинско естество да му бъде наложена мярка задържане под стража. Той препоръча да бъде настанен в психиатричното отделение на затвора, където ще бъде наблюдаван в клинична обстановка, като това ще помогне на експертизата да се установи психичното му състояние.