Окончателно: Радев свиква първото заседание на новия парламент в сряда

  • 10 април 2023 09:39

  • 3292
  • 78
Окончателно: Радев свиква първото заседание на новия парламент в сряда
© Булфото (архив)
Слушай новината Слушай новината

Президентът Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на свиква на първо заседание новоизбраното 49-о Народно събрание на 12 април 2023 г. 

Това съобщиха от пресцентъра на Президентството. 

Депутатите ще се съберат в парламента в 10:00 ч.

Държавният глава подписа днес указа на основание чл. 75 от Конституцията.

Румен Радев свиква първото заседание на 49-ото НС в сряда?

 

Последвайте канала на

Виолета Симеонова
3292 78

Свързани новини

Коментари 78

Добави коментар
nadejda doicheva

2023.04.10 | 09:51

1
Тоя пръзидент радев е по грозен че дори от надежда дойчева. Ама надеждата дойчева е жена, с той мъж.
Анелия певица

2023.04.10 | 09:53

3
Разгледах снимките на надка дойчева у нета ама тя е с гадна мутра па мое да не е циганин.

2023.04.10 | 09:51

2
Радев и Костадинов са единствените политици в БЪЛГАРИЯ , заслужаващи доверие !
Перник

2023.04.10 | 10:00

14
Имам най огромното желание да го ликвидирам че заедно с мангал че надежда дойчева.
nadejda doicheva

2023.04.10 | 09:56

11
Дедо му на костадинов е влашки мангал.
nadejda doicheva

2023.04.10 | 09:55

7
Че заколяш ли мангало костадинов насред варна без каварна.
иван

2023.04.10 | 09:54

4
Г-Н ПРИЗИДЕНТ , КАКЪВ ПАРЛАМЕНТ ЩЕ ПРАВИТЕ СЪС ТЕЗИ КОРУМПИРАНИ РАЗБОЙНИЧЕСКИ ПАРТИИ.......... ТЕ ВСИЧКИ СА ЗА ЗАТВОРА ИЛИ ЗА РАЗСТРЕЛ ,БЕЗ СЪД И ПРИСЪДА. НАРОДЕ ДА ВЗЕМАМЕ ПУШКИТЕ, ЗА ДА ИЗТРЕБИМ ВСИЧКИ РАЗБОЙНИЧЕСКИ ПАРТИИ........

2023.04.10 | 14:02

61
Иване еми Радев какъв е.Най големият предател.

2023.04.10 | 13:21

59
4 Защо слагаш и ПП ДБ.?

2023.04.10 | 13:10

57
bай иване,да те чука който те хване,много си тъп
иван