Кирил Петков: Съжалявам, че прокуратурата се изложи по този начин тази вечер

  • 18 март 2022 23:59

  • 38906
  • 91
Кирил Петков: Съжалявам, че прокуратурата се изложи по този начин тази вечер
©

Изправени сме за пореден път пред абсолютен саботаж от прокуратурата, под ръководството на г-н Гешев. Укриват се документи за искане за повдигане на обвинения, с които лесно можем да се сдобием. Това заяви премиерът Кирил ПетковКирил ПетковKирил Петков Петков е роден през 1980 г. Той е един от основатели на Центъра за Икономически на извънреден брифинг в Министерски съвет.

Всичко по темата:
Арестът на Бойко Борисов 229

По думите му се спъва дейността на всеки, който се опитва да работи срещу корупцията.

Прокуратурата: Повдигане на обвинение на Борисов в този момент би било в нарушение на закона

,,В България независима прокуратура няма, за пореден път се държи като адвокат'', отбеляза премиерът.

Ще направим всичко, което зависи от нас, България да бъде нормална, свободна, европейска държава. Битката е започнала, ще работим с всички инструменти на Европа, за да може страната да бъде преместена на следващо ниво. Съжалявам, че прокуратурата се изложи по този начин тази вечер, допълни министър-председател Кирил ПетковКирил ПетковKирил Петков Петков е роден през 1980 г. Той е един от основатели на Центъра за Икономически.

Последвайте канала на

Владимир Василев
38906 91

Свързани новини

Коментари 91

Добави коментар
КИРИЛ ПЕТКОВ Е ВЕЛИК

2022.03.19 | 00:10

1
НИЕ ГИ ХВАЩАМЕ, ТЕ ГИ ПУСКАТ....
ШИБАМ НИЩОЖНИ МИНИСТРИ

2022.03.19 | 00:36

24
ФАШИЗЪМ , ФАШИЗЪМ .КИРУ С БАЛТОНА .
А ★♠♪

2022.03.19 | 00:35

21
АНТИПОД ....НИЕ ГИ ХВАЩАМЕ ТЕ ГИ ПУСКАТ....., ТВА Е РЕПЛИКА НА БОРИСОВ ....ОЩЕ КАТО ГЛАВЕН СЕКРЕТАР.....ЛЛЛАЙЙЙНО ТТЪНКО..
Велик боклук на Божко.офф с парите

2022.03.19 | 00:25

13
Ние ги хващаме невинни и ги правим виновни Фашисти Тоз Лъжец манипулатор
111

2022.03.19 | 00:10

2
Абсолютен кретен
политолога

2022.03.19 | 00:17

3
тоя най-много да го понабият, ама лена като я докопат кво ше я правят не ми се мисли
куче и кокал

2022.03.19 | 00:28

16
Не я мисли, тя обича.
въййй въхххх

2022.03.19 | 00:17

4
Рашков: “Документите нямат входящи номера, защото са копия“. младежко предаване КУ КУ КУ КУ :)))))
не се оправдавайте

2022.03.19 | 00:18

5
Осрахте се кире, и тук се осрахте, киреееее
ртттт

2022.03.19 | 00:19

6
сега утре радеф ще дигне юмруче и ще се вдигнат горива, олио, ток, хляб, вода, данъци банкови такси, зеленчуци, лекарства,кашкавал
А ★♠♪

2022.03.19 | 00:20

7
..И КО ДА НАПРАЙ БЕ ...ЗАРАДИ БОЖКОВ ..БОРИСОВ ДА Е В ЗАТВОРА ЛИ БЕ .....ЕЕЕЙ ХУМОРИСТ ....НАРОДА ЩЕ ВИ ИЗРИНЕ ...ВИЕ ПОГАЗИХТЕ НЕ ДА МВР ..., А ГО НАПРАВИХТЕ КЕНЕФА НА РАШКОВ ....ЕЕЕЙЙЙЙ.....ДОЛНИ УТРЕПКИИИИ...
А ★♠♪

2022.03.19 | 00:21

8
..И КО ДА НАПРАЙ БЕ ...ЗАРАДИ БОЖКОВ ..БОРИСОВ ДА Е В ЗАТВОРА ЛИ БЕ .....ЕЕЕЙ ХУМОРИСТ ....НАРОДА ЩЕ ВИ ИЗРИНЕ ...ВИЕ ПОГАЗИХТЕ НЕ САМО МВР ..., А ГО НАПРАВИХТЕ КЕНЕФА НА РАШКОВ ....ЕЕЕЙЙЙЙ.....ДОЛНИ УТРЕПКИИИИ...
не се оправдавайте

2022.03.19 | 00:21

9
Осрахте се кире, и тук се осрахте, киреееее
До идиота канадско чене

2022.03.19 | 00:43

27
Всичко това ще го обясниш в Страсбург
до този отдолу

2022.03.19 | 00:36

25
И майка ти се осра.

2022.03.19 | 00:33

19
Кой се усра бе помияр,каскетажиите се усраха.
STEFANOS

2022.03.19 | 00:29

17
Какво съжалява? Уж няма над закона, а той върши беззакония!
верно е

2022.03.19 | 00:27

15
Насран Кирич се оправдава неграмотно.
простаци

2022.03.19 | 00:22

11
Кирчо и чашко опозориха България.
А ★♠♪

2022.03.19 | 00:22

10
..И КО ДА НАПРАЙ БЕ ...ЗАРАДИ БОЖКОВ ..БОРИСОВ ДА Е В ЗАТВОРА ЛИ БЕ .....ЕЕЕЙ ХУМОРИСТ ....НАРОДА ЩЕ ВИ ИЗРИНЕ ...ВИЕ ПОГАЗИХТЕ НЕ САМО МВР ..., А ГО НАПРАВИХТЕ КЕНЕФА НА РАШКОВ ....ЕЕЕЙЙЙЙ.....ДОЛНИ УТРЕПКИИИИ......СМЪРТ ЗА ВАС...НАЙ ЖЕСТОКА ...ТИ ПРЕДСТАВЯШ ШИ СИ ...КАКВИ ГИ ГОВОРИШ БЕ ...