Нейнски: България може да бъде посредник между Турция и ЕС

  • 07 януари 2018 10:48

  • 2105
  • 27
Нейнски: България може да бъде посредник между Турция и ЕС
©

„България може да бъде посредник в отношенията между Турция и Европейския съюз”, заяви посланикът ни в Анкара Надежда НейнскиНадежда Нейнски Надежда Нейнски започва политическата си кариера във възстановената в края на 1989 г. при пристигането си за официалната церемония по откриването на българската църква в Истанбул в неделя.

Нейнски бе категорична, че осъществяването на този проект ще даде възможност за реализацията и на други съвместни проекти.

„Това е доказателство не само за добрите двустранни отношения, но и за толерантността между две религии”, коментира още дипломатът.

Последвайте канала на

Десислава Станева
2105 27

Свързани новини

Коментари 27

Добави коментар
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

27
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

26
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

25
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

24
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

23
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

22
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

21
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

20
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

19
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО
БЪЛГАРИЯ Е ВЪВ НАТО И ЕС ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.01.08 | 11:30

18
БРАВО НА НАДЕЖДА ТЯ НИ ВКАРА ВЪВ НАТО И ЕС БРАВО БРАВО