Румен Радев даде висока оценка на договора с Македония

  • 02 август 2017 15:41

  • 4524
  • 80
Румен Радев даде висока оценка на договора с Македония
© Novini.bg

Държавният глава даде висока оценка на подписания вчера Договор за приятелство, добросъседство и сътрудничество между Република България и Република Македония и подчерта, че от днес е отворена нова европейска страница в двустранните отношения, съобщиха от прессекретариата на президентството.

Президентът Радев напомни, че подписването на Договора е станало възможно благодарение на дългогодишните усилия на дипломати и държавници. Българският държавен глава призова за скорошна ратификация на Договора от парламентите на двете страни, изпълнение на условията, заложени в Договора, и осъществяване на договорените проекти в името на благоденствието на гражданите на двете държави. Той подчерта необходимостта от системни усилия за реализацията на Договора. Румен Радев честити празника Илинден на всички граждани на Република България и Република Македония.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
4524 80

Свързани новини

Коментари 80

Добави коментар

2017.08.03 | 19:41

11
Окупирането на Македодия от НАТО и ЕС чрез БГ
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.11 | 09:19

68
радко ТИ СИ БИТА КАРТА ТИ СИ ПРОДАЖЕН рубладжия КОЙ ТЕ ПИТА БОКЛУК ПРОСТ СЕЛЯНИН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
СЛАВА НА САЩ ЧЕ НИ ОСВОБОДИХА ОТ сесесере !!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

67
БРАВО НА МАКЕДОНИЯ , ЧЕРНА ГОРА СЪРБИЯ И ЦЕЛИТЕ БАЛКАНИ ОТИВАТ КЪМ ЗАПАДА путин ПИКАЕ ГАЗ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
сесесере УМРЕ, комунизма УМРЕ , рубла УМРЕ хохохох

2017.08.11 | 09:19

66
Защо всички нормални държави бягат от руската кочина ?????????????????????????????????????????
путин

2017.08.11 | 09:19

63
Тавариши пачему въй бежите от миня ??????????????????
Българин !!!!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

65
путине БОКЛУК ПЛЕШИВ НИКОЙ НЕ ТИ ИСКА СКАПАНИТЕ руски БРАКМИ москвичи И заски хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
hayabusa

2017.08.11 | 09:19

64
Някакви педерасти се опитват да пишат против най-великия човек ,и доколкото разбирам това е ПЕДЕТОРА на тоя скапан сайт ...пожелавам му да се еве с оная силиконова играчка ..цял живот..
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.11 | 09:19

61
ГЕНЕРАЛ Е БОЙКО БОРИСОВ ТОЯ СЕЛЯНИН Е ПРОСТ ШОФЙОР ОТ село СЛАВЯНОВО хоохохохохохохохохохохохохо

2017.08.11 | 09:19

62
КРЕТЕН И ПЕДЕРАТОР....
сидеров - БОЙКО ИМА НЕГЪРСКИ УЙ ИЗКАРА МИ МАТКАТА

2017.08.11 | 09:19

59
радко ТИ СИ БИТА КАРТА ТИ СИ ПРОДАЖЕН рубладжия КОЙ ТЕ ПИТА БОКЛУК ПРОСТ СЕЛЯНИН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

60
КРЕТЕН И ПЕДЕРАТОР....
СЛАВА НА САЩ ЧЕ НИ ОСВОБОДИХА ОТ сесесере !!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

57
ПОКЛОН НА НАШАТА ОСВОБОДИТЕЛКА АМЕРИКА ОЩЕ ЩЯХМЕ ДА СМЕ ПОД руски БОТУШ ОЩЕ ЩЯХМЕ ДА КАРАМЕ москвичи ОЩЕ ЩЯХМЕ ДА НЕ СМЕ МРЪДНАЛИ ОТ БЪЛГАРИЯ

2017.08.11 | 09:19

58
кретен и педератор ...
путин

2017.08.11 | 09:19

56
Има нещо сбъркано във мен , всички бягат от кочината ни защо ли ????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

54
БРАВО НА БРАТСКА МАКЕДОНИЯ ОТСКУБНА СЕ ОТ ПРЕГРЪДКАТА НА ДРУГАРЯ путин !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.08.11 | 09:19

55
КРЕТЕН И ПЕДЕРАТОР...