Борисов разпореди работното време в посолството ни в Лондон да се удължи

  • 06 юли 2017 12:57

  • 7701
  • 36
Борисов разпореди работното време в посолството ни в Лондон да се удължи
© Булфото (архив)

След поредните сигнали, които получих за опашки пред посолството ни в Лондон, е взето решение през летния сезон, в периода от 6 юли до 31 август 2017 г., приемното време на Консулската служба за граждани да бъде удължено до 17 часа всеки работен ден. Това е написал министър-председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г в официалния си профил в социалната мрежа „Фейсбук“.

„Отделно МВнР вече командирова допълнително служители от София след предишните оплаквания, които бях получил от нашите сънародници. Обмисля се и преустройство на сградата, защото в момента имам информация, че помещенията са много тесни. МВнР работи и по разкриване на изнесено бюро в Шотландия, за да не се налага нашите сънародници да пътуват. Благодаря на всички активни граждани, които ми пишат. Максимално се опитваме с екипа ми да подобрим работата на институциите, ето защо обратната връзка е важна за нас“, пише още премиерът.

Последвайте канала на

Десислава Станева
7701 36

Свързани новини

Коментари 36

Добави коментар
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

36
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

35
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????

2017.08.26 | 20:47

34
КОЙ ЩЕ ГЛАСУВА ЗА БОКО СЛЕД КАТО МОДЕРАТОРА ГО РЕКЛАМИРА,КАТО СВРЪХ ПОТЕНТЕН МАНАФ.ЕГАТИ И РЕКЛАМАТА.

2017.07.07 | 16:20

3
САМО НЯКОЙ ЗАКЪСАЛ ПЕДАЛ,КАТО МОДЕРАТОРА.
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

33
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

32
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

31
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:47

28
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????

2017.08.26 | 20:47

30
А КМЕТА НА СИМИТЛИ КАКВО ДА КАЖЕ ЧОВЕКА?

2017.08.26 | 20:47

29
БОКО БИЛ МНОГО ПОТЕНТЕН МАНАФ БЕ.ДА ГО БЯХТА КАЗАЛИ НА КМЕТА НА СИМИТЛИ,ПРЕДИ ДА МУ ГО СЛОЖИ.
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:46

27
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:46

26
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????
БИВШ АТАКИСТ -волен ПРАВИ МИНЕТИ НА БОЙКО !!!!

2017.08.26 | 20:46

24
ЧУДЯ СЕ И СЕ МАЯ ДАЛИ НАШАТА СКОПЕНА ЯЛОВА ПРОДАЖНА КУРВА воленая ханъмая сидеровная ПОЛУЧАВА АНАЛЕН ОРГАЗЪМ ОТ УЯ НА БОЙКО БОРИСОВ ????????????????????????????????????????????

2017.08.26 | 20:46

25
ГОЛЯМ МАНАФ ТОЯ БОКО БЕ.КАКВОТО ПРЕКАРА ГО КАЧА НА УЯ СИ.МОДЕРАТОРА СИГУРНО МИНА ПО РЕДА СИ,ЩОМ ЗНАЕ ТАКА ДОБРЕ.