Вижте кой отиде днес при Радев на "Дондуков 2" (обновена)

  • 24 януари 2017 15:09

  • 46739
  • 53
Вижте кой отиде днес при Радев на "Дондуков 2" (обновена)
© Булфото (архив)

Президентът ген. Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на извика в сградата на президентската администрация хора, за които се говори, че може да заемат постове в служебния кабинет, предаде репортер на novini.bg.

Първи на "Дондуков 2" пристигна Кирил АнаниевКирил АнаниевКирил Ананиев е министър на здравеопазването в третия кабинет на Бойко Борисов. Роден е през. Той е спряган за служебен министър на финансите.

В Президентството влязоха още актьорът Рашко МладеновРашко Младенов Рашко Младенов е служебен министър на културата в кабинета на Огнян Герджиков. Роден е през 1947,  дипломатът Ради НайденовРади Найденов Ради Найденов е служебен министър на външните работи в кабинета на Огнян Герджиков. Роден е,  бившият шеф на ГИТ и зам.-социален министър Гълъб ДоневГълъб ДоневГълъб Донев е роден през 1967 г. в София.   Завършва 35-а Руска езикова гимназия в София.,  бившият заместник-председател на Народно събрание Екатерина Михайлова, както и бившият директор на Областната дирекция на МВР в Пловдив Пламен Узунов.

Припомняме ви, че за служебен премиер се спрягат и имената на акад. Стефан Воденичаров и проф. Огнян Герджиков.

Последвайте канала на

Десислава Станева
46739 53

Свързани новини

Коментари 53

Добави коментар
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

53
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

52
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

51
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

50
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

49
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

48
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
КУРВА БОЙКО РОДИ КОПЕЛЕ ТРАВЕСТИТ ОТ ДОГАН

2017.03.04 | 09:24

47
НА БОЙКО КУРВАТА МУ СКЪСАХА ГЪЗА И УСТАТА ОТ ИБАНЕ В САРАИТЕ НА ДОГАНЯ --------------------УУУУУУУУУУУЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ПЕДАЛА БОЙКОУГЛУ ХАНЪМ НА ТУРЦИТЕ УУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙУУУУУУУУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
Подчинения измислен генерал на КУРнелия

2017.02.02 | 23:13

46
Бахти държавата сега и Ал Бънди и Пег ни са президенти скоро азис министър прецедател
КАКА КУРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.01.25 | 21:25

45
радке УШАТКЕ КОЙТО АЗ КАЖА ЩЕ НАЗНАЧАВАШ ИНАК ЙТОВА СЛОНА ЩЕ ТЕ ИЗЧЕРВИ хохохохохохохоххохохохохохоххохохо
КАКА КУРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.01.25 | 21:25

44
радке УШАТКЕ КОЙТО АЗ КАЖА ЩЕ НАЗНАЧАВАШ ИНАК ЙТОВА СЛОНА ЩЕ ТЕ ИЗЧЕРВИ хохохохохохохоххохохохохохоххохохо