Фандъкова: Няма решение, обсъждат се всички варианти за кандидат-президент на ГЕРБ

  • 30 август 2016 12:04

  • 4286
  • 37
Фандъкова: Няма решение, обсъждат се всички варианти за кандидат-президент на ГЕРБ
© Булфото

Няма решение, обсъждат се всички варианти. Това каза днес пред журналисти столичният кмет Йорданка ФандъковаЙорданка Фандъкова Йорданка Асенова Фандъкова е родена в Самоков. Завършва средното си образование в 35-а руска в отговор на въпрос тя ли е кандидатурата на ГЕРБ за президент.

Така че нека да си вършим работата, защото това е реалната работа, която или ще помогне на много хора да се чувстват по- добре, или ще ги затрудни, каза кметът. Това зависи от нас, от изпълнителите, от надзора и е изключително важно. Нищо не става от само себе си, посочи Фандъкова.

Нямам време за евентуалности, каза кметът в отговор на въпрос дали е коментирана с нея евентуалната й кандидатура за президент.

Тя благодари на всички, които всеки ден я номинират за президент. Вероятно го правят, защото оценяват работата ми. Аз също имам свои номинации и те не са по-малко качествени, отбеляза кметът.

По думите й тя има нужда от спокойствие, за да контролира финала на строителните обекти за тази година и да си върши работата, пише БТА.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
4286 37

Свързани новини

Коментари 37

Добави коментар
дръжки

2016.08.30 | 15:02

1
Сега Данчето ли лъже или Цецко? Щото той друго приказва

2016.08.30 | 15:02

2
Дръжки ,вие с Данчето или с цецко ,в пясъка ли си играете ?Набори сте явно , то децата така обичат да послъгват !Явно лъжата им е в натурата ,колко е народа да минате !
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 15:09

13
АМИ КУРВА волена ханъм сидеровна КОГА КОГА КОГА ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 15:08

10
АМИ КУРВА волена ханъм сидеровна КОГА КОГА КОГА ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА волен

2016.08.30 | 15:09

12
КОГАТО КАЖА АС волена ханъм СЕГА Е МОЯ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо

2016.08.30 | 15:08

11
Добре е поне да си грамотен педал ,ама не !
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 15:08

9
АМИ КУРВА волена ханъм сидеровна КОГА КОГА КОГА ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 15:08

8
АМИ КУРВА волена ханъм сидеровна КОГА КОГА КОГА ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВИЖТЕ ГОРЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2016.08.30 | 15:08

6
АМИ КУРВА волена ханъм сидеровна КОГА КОГА КОГА ЩЕ СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТКА хохохохохохохохоххохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
АХМЕД ДЕМИР ДОГАН МЪЖ НА ПЕРХЕДРОЛА волен

2016.08.30 | 15:08

7
волена Е МОЯТА ХАНЪМА СКОРО НЯМА ДА СТАВА ПРЕЗИДЕНТКА
ГЕРБ ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА А ЗА лумпените УЙ УЙ УЙ У

2016.08.30 | 15:08

4
хохохохохохохохоххохоохохохохохохохохохоохоохохооххоххо

2016.08.30 | 15:08

5
Не мога да го разбера ,педала ,Фъндъкова е жена и не може да ти даде това от което се нуждаеш -уй е гъза !
ВИЖТЕ ГОРЕ КАК ДОГАН ИБЕ КУРВАТА БОЙКО А ТОЙ ГЪЛТА

2016.08.30 | 15:08

3
НА БОЙКО ФЕСА ДОГАН МУ ГО НАХАКА В ГЪЗЕЦА-КУРВА БОЙКО СЕДНА НА КУРЕЦА И СТАНА ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ,А БОЙКО ФЕСА СЕ ОЛЯ В СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВИЖТЕ ГОРЕ КАК ДОГАН ИБЕ КУРВАТА БОЙКО А ТОЙ ГЪЛТА

2016.08.30 | 15:10

15
НА БОЙКО ФЕСА ДОГАН МУ ГО НАХАКА В ГЪЗЕЦА-КУРВА БОЙКО СЕДНА НА КУРЕЦА И СТАНА ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ,А БОЙКО ФЕСА СЕ ОЛЯ В СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ВИЖТЕ ГОРЕ КАК ДОГАН ИБЕ КУРВАТА БОЙКО А ТОЙ ГЪЛТА

2016.08.30 | 15:10

14
НА БОЙКО ФЕСА ДОГАН МУ ГО НАХАКА В ГЪЗЕЦА-КУРВА БОЙКО СЕДНА НА КУРЕЦА И СТАНА ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ,А БОЙКО ФЕСА СЕ ОЛЯ В СПЕРМАТА НА ДОГАНЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!