Лютви Местан отстреля три вълка (снимка)

  • 08 декември 2015 15:40

  • 7611
  • 180
Лютви Местан отстреля три вълка (снимка)
© Булфото

Лютви МестанЛютви Местан Лютви Ахмед Местан е роден в село Чорбаджийско. Завършил е българска филология   в е познат на широката общественост най-вече като политик, но той е показал и класата си на изключителен ловец. Политикът е успял да отстреля три вълка при гонка в събота, съобщава bglov.com.

През интервали от около 10 минути вълците са се появявали на различни дистанции, бягайки гориста местност. След всеки изстрел лидерът на ДПС е преодолявал желанието да разгледа отблизо поваления хищник и по този начин успехът му е надминал и най-смелите очаквания за резултата от лов.

Според ловни специалисти тазгодишната популация на вълци се е увеличила, заради ръста на популацията от елени лопатари. Освен това и на миналогодишната забрана за ловуване на част от ловните дружини около Дивечовъден участък „Студен кладенец”.

Сн. bglov.com

Последвайте канала на

Мая Йорданова
7611 180

Свързани новини

Коментари 180

Добави коментар
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА МА

2015.12.28 | 01:37

176
ЗАЩО ЯЛОВИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ воленуглу ХАНЪМ ДОГАН ГО ЕВА ГОДИНА И ПОЛОВИНА А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УЖ патриотка ИЗБЯГАЛА ОТ РОДНАТА БЪЛГАРСКА КАЗАРМА ????????????????????????????????????????????????????? ТАКИВА ЛИ БЯХА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ ЕДНО ВРЕМЕ ?????????????????????????????????????????????????????? А ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ ДЪРТ БОКЛУК СЕ ПРАВИ НА ЛЪЖЕ патриотка БРАТЯ БЪЛГАРИ ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ воленуглу ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА СЕ ОБЕСИ БЕЗ ОТЛАГАНЕ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ТАЗИ ПАЧАВРА ЯЛОВА Е НИЩОЖЕСТВО ЯЛОВО ПРОКАЛНАТО И КОЛКО ПЪТИ ГЕНЕРАЛА ГО СМАЧКА НА ИЗБОРИТЕ А ЯЛОВИЯ НЕ ПОДАВА ОСТАВКА ЗАЩО ВЕ МАЙКА ТИ ДА ЕВА БОКЛУК ЯЛОВ ПЕРХЕДРОЛЕН КОЛКО БОЙ ИСКАШ ОЩЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи 2% 2% 2% ЗА хатакларъ АМ ТЯ УМРЯ МА
NA KURVA BOIKO MESTAN MU GO NAXAKA V PUTKATA TURSK

2015.12.28 | 01:37

180
BOIKO E ANALNA PROSTITUTKA NA VSIZKI RQZANI TURCI I IBRICI !SAMATA TIKVA E MIYSOLMAN PEDERAST !
NA KURVA BOIKO MESTAN MU GO NAXAKA V PUTKATA TURSK

2015.12.28 | 01:37

179
BOIKO E ANALNA PROSTITUTKA NA VSIZKI RQZANI TURCI I IBRICI !SAMATA TIKVA E MIYSOLMAN PEDERAST !
NA KURVA BOIKO MESTAN MU GO NAXAKA V PUTKATA TURSK

2015.12.28 | 01:37

178
BOIKO E ANALNA PROSTITUTKA NA VSIZKI RQZANI TURCI I IBRICI !SAMATA TIKVA E MIYSOLMAN PEDERAST !
NA KURVA BOIKO MESTAN MU GO NAXAKA V PUTKATA TURSK

2015.12.28 | 01:37

177
BOIKO E ANALNA PROSTITUTKA NA VSIZKI RQZANI TURCI I IBRICI !SAMATA TIKVA E MIYSOLMAN PEDERAST !
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА МА

2015.12.28 | 01:37

174
ЗАЩО ЯЛОВИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ воленуглу ХАНЪМ ДОГАН ГО ЕВА ГОДИНА И ПОЛОВИНА А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УЖ патриотка ИЗБЯГАЛА ОТ РОДНАТА БЪЛГАРСКА КАЗАРМА ????????????????????????????????????????????????????? ТАКИВА ЛИ БЯХА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ ЕДНО ВРЕМЕ ?????????????????????????????????????????????????????? А ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ ДЪРТ БОКЛУК СЕ ПРАВИ НА ЛЪЖЕ патриотка БРАТЯ БЪЛГАРИ ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ воленуглу ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА СЕ ОБЕСИ БЕЗ ОТЛАГАНЕ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ТАЗИ ПАЧАВРА ЯЛОВА Е НИЩОЖЕСТВО ЯЛОВО ПРОКАЛНАТО И КОЛКО ПЪТИ ГЕНЕРАЛА ГО СМАЧКА НА ИЗБОРИТЕ А ЯЛОВИЯ НЕ ПОДАВА ОСТАВКА ЗАЩО ВЕ МАЙКА ТИ ДА ЕВА БОКЛУК ЯЛОВ ПЕРХЕДРОЛЕН КОЛКО БОЙ ИСКАШ ОЩЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи 2% 2% 2% ЗА хатакларъ АМ ТЯ УМРЯ МА
BOIKOOOO PAZAWRA NA ERDOGAN-SMURT KURWOOOOO

2015.12.28 | 01:37

175
IBAX XANUMATA BOIKO PUTKATA ! SKUSAX MU DUPARATA
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА МА

2015.12.08 | 19:59

139
ЗАЩО ЯЛОВИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ воленуглу ХАНЪМ ДОГАН ГО ЕВА ГОДИНА И ПОЛОВИНА А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УЖ патриотка ИЗБЯГАЛА ОТ РОДНАТА БЪЛГАРСКА КАЗАРМА ????????????????????????????????????????????????????? ТАКИВА ЛИ БЯХА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ ЕДНО ВРЕМЕ ?????????????????????????????????????????????????????? А ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ ДЪРТ БОКЛУК СЕ ПРАВИ НА ЛЪЖЕ патриотка БРАТЯ БЪЛГАРИ ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ воленуглу ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА СЕ ОБЕСИ БЕЗ ОТЛАГАНЕ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ТАЗИ ПАЧАВРА ЯЛОВА Е НИЩОЖЕСТВО ЯЛОВО ПРОКАЛНАТО И КОЛКО ПЪТИ ГЕНЕРАЛА ГО СМАЧКА НА ИЗБОРИТЕ А ЯЛОВИЯ НЕ ПОДАВА ОСТАВКА ЗАЩО ВЕ МАЙКА ТИ ДА ЕВА БОКЛУК ЯЛОВ ПЕРХЕДРОЛЕН КОЛКО БОЙ ИСКАШ ОЩЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи 2% 2% 2% ЗА хатакларъ АМ ТЯ УМРЯ МА
BOIKOOOO PAZAWRA NA ERDOGAN-SMURT KURWOOOOO

2015.12.28 | 01:36

173
IBAX XANUMATA BOIKO PUTKATA ! SKUSAX MU DUPARATA
BOIKOOOO PAZAWRA NA ERDOGAN-SMURT KURWOOOOO

2015.12.28 | 01:36

172
IBAX XANUMATA BOIKO PUTKATA ! SKUSAX MU DUPARATA
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА МА

2015.12.28 | 01:36

171
ЗАЩО ЯЛОВИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ воленуглу ХАНЪМ ДОГАН ГО ЕВА ГОДИНА И ПОЛОВИНА А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УЖ патриотка ИЗБЯГАЛА ОТ РОДНАТА БЪЛГАРСКА КАЗАРМА ????????????????????????????????????????????????????? ТАКИВА ЛИ БЯХА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ ЕДНО ВРЕМЕ ?????????????????????????????????????????????????????? А ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ ДЪРТ БОКЛУК СЕ ПРАВИ НА ЛЪЖЕ патриотка БРАТЯ БЪЛГАРИ ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ воленуглу ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА СЕ ОБЕСИ БЕЗ ОТЛАГАНЕ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ТАЗИ ПАЧАВРА ЯЛОВА Е НИЩОЖЕСТВО ЯЛОВО ПРОКАЛНАТО И КОЛКО ПЪТИ ГЕНЕРАЛА ГО СМАЧКА НА ИЗБОРИТЕ А ЯЛОВИЯ НЕ ПОДАВА ОСТАВКА ЗАЩО ВЕ МАЙКА ТИ ДА ЕВА БОКЛУК ЯЛОВ ПЕРХЕДРОЛЕН КОЛКО БОЙ ИСКАШ ОЩЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи 2% 2% 2% ЗА хатакларъ АМ ТЯ УМРЯ МА
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА МА

2015.12.28 | 01:36

169
ЗАЩО ЯЛОВИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ воленуглу ХАНЪМ ДОГАН ГО ЕВА ГОДИНА И ПОЛОВИНА А ТОЙ СЕ ПРАВИ НА УЖ патриотка ИЗБЯГАЛА ОТ РОДНАТА БЪЛГАРСКА КАЗАРМА ????????????????????????????????????????????????????? ТАКИВА ЛИ БЯХА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ ЕДНО ВРЕМЕ ?????????????????????????????????????????????????????? А ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ ДЪРТ БОКЛУК СЕ ПРАВИ НА ЛЪЖЕ патриотка БРАТЯ БЪЛГАРИ ЯЛОВИЯ ПЕДЕРАСТ воленуглу ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА СЕ ОБЕСИ БЕЗ ОТЛАГАНЕ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК Е СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ТАЗИ ПАЧАВРА ЯЛОВА Е НИЩОЖЕСТВО ЯЛОВО ПРОКАЛНАТО И КОЛКО ПЪТИ ГЕНЕРАЛА ГО СМАЧКА НА ИЗБОРИТЕ А ЯЛОВИЯ НЕ ПОДАВА ОСТАВКА ЗАЩО ВЕ МАЙКА ТИ ДА ЕВА БОКЛУК ЯЛОВ ПЕРХЕДРОЛЕН КОЛКО БОЙ ИСКАШ ОЩЕ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи 2% 2% 2% ЗА хатакларъ АМ ТЯ УМРЯ МА
МЕСТАН

2015.12.28 | 01:36

170
И АЗ И АЗ СЪМ ЕВАЛ воленуглу ХАНЪМ

2015.12.28 | 01:35

167
Не е тайна за никой че ибрикчията волен сидеров подкрепяше ДПС две години. И какво стана накрая така наречената хатакларъ умря
BOIKOOOO PAZAWRA NA ERDOGAN-SMURT KURWOOOOO

2015.12.28 | 01:35

168
IBAX XANUMATA BOIKO PUTKATA ! SKUSAX MU DUPARATA

2015.12.09 | 06:28

156
Местан 100% е евал волен, защо иначе ибикчи волен ще гласува със ДПС.

2015.12.28 | 01:35

166
Господине вие не рабрахте ли че волен е педераст продажен той за пари продаде майка си

2015.12.20 | 21:15

165
Ех, ако се намери някой истински българин да отстреля "ловеца" и да го окачи по същия начин за единия крак, и надолу с главата, цена няма да има.

2015.12.20 | 21:14

164
да ходи и да стреля в турция, да го е'ба в тумор-а

2015.12.09 | 22:46

163
Аз искам да отстрелям три рязани феса,Доган,Местан и Тиквостан и да направя кефа на цяла България !Едно добро дело за майка България всеки може да стори!Хайде на слука братя българи!