Тренчев: Преди 3 години посъветвах Борисов да махне този боклук Дянков

  • 23 май 2013 18:51

  • 8880
  • 22
Тренчев: Преди 3 години посъветвах Борисов да махне този боклук Дянков
©

Отваря се фронт за работа на мои колеги, със специалност, която се учи във втори курс в Медицинска академия и се практикува на Четвърти километър, каза в студиото на ТВ7 Константин Тренчев след събитията от последните дни в парламента.

Според него, не е нормално да има такива караници и нападки при условие, че икономическите и социалните проблеми в страната са огромни, пише petel.bg. Само хора с психични отклонения няма да реагират адекватно на трудното положение на хората в страната след протестите преди три месеца и отново да изкарат недоволството на улицата, допълни синдикалистът.

Ако хората в Народното събрание я подкарат по старому, трябва да се сърдят на себе си, продължи лидерът на КТ “Подкрепа”. Той даде съвет на политиците да не допускат системни проблеми които удрят всички в страната – например цените на тока или размера на пенсиите. “Преди три години посъветвах Борисов да махне този боклук Дянков, който не виждаше хората зад цифрите и подлъга премиера, който му вярваше и затова стигна до тук”, уточни Тренчев.

За мен голямата заплаха пред новото правителство е да не разпарцелират нещата, както беше по времето на Тройната коалиция, защото в България има много мераклии за началници, смята лидерът на "Подкрепа". Той обясни това с факта, че чрез политиката можеш да материализираш властта много бързо и да забогатееш. А това може да провали правителството на Орешарски.

Последвайте канала на

8880 22

Свързани новини

Коментари 22

Добави коментар

2013.05.27 | 18:23

22
САМО В БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СЕ РОДИШ ПЛАТЕНО, ДА УЧИШ ПЛАТЕНО,И ДА РАБОТИШ БЕЗПЛАТНО!!!!

2013.05.27 | 18:23

21
То хубаво ама всички знаят че и Тренчев е за четвърти километър.

2013.05.27 | 18:23

20
Тренчев го е яд, че не е красив колкото брата на Брат Пит и не разбира нищо от пици ( исках да кажа икономика)
ВЪН!!!!!!!

2013.05.25 | 12:55

13
~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ чер-ве-ни^бо-клу-ци^ ВЪН! ~~~~~~~
Д-р Тошков

2013.05.27 | 18:23

19
Не червени, тая нощ пий само от сините от сините от сините от сините от сините от сините от сините от сините от сините от сините от сините

2013.05.24 | 18:24

1
"Отваря се фронт за работа на мои колеги, със специалност, която се учи във втори курс в Медицинска академия и се практикува на Четвърти километър, каза в студиото на ТВ7 Константин Тренчев след събитията от последните дни в парламента." Ето още един !
koko

2013.05.25 | 13:09

18
Аз преди 20 години посъветвах да бъде ИЗГОНЕН този БОКЛУК!Но за съжаление и сега никой не чува този мой ПРИЗИВ!ЧЕРВЕН ДОЛЕН ЛЯВ ПЕДАЛ или по "технически" израз амбриаж или съединител:)))

2013.05.25 | 11:25

5
Тренчев,и ти си една мърша, нямаш равен.Ветропоказател.

2013.05.25 | 13:09

17
Тренчев не е политик бе идиот!
Е това ни чака

2013.05.25 | 11:29

12
Я сега пък аз да ви кажа защо няма да премахнат добавките за ток а ще раздават помощи.Ами защото това е договорено между БСП и ДПС.И познайте кой ще се реди на опашките за помощи и кои се водят социално слаби.Само цигани и турци а българи ще има само колкото да не е без хич.Същото ще е и с детските.Циганите ще си правят деца ще вземат детски и после ще ги дават децата по домовете за сираци.Че пак да попитам кой спечели от цялата работа?
Петя

2013.05.25 | 13:09

16
А досега как беше? При ГЕРБ на кой даваха помощи?? ГЕРБ защо не махнаха добавките ? Щото и те бяха вътре в "договорката". Опъваха комисионните и крадяха здраво от обществените поръчки за т.нар. магистрали и строителство на пътища. А междувременно пътищата пак са за ремонт ... толкова им беше годността - година, максимум две.

2013.05.25 | 11:26

7
Хи хи, абе по-големи боклуци от синдикатите няма. Тренчев е един от хората учарвали в разбиването на всички държавни предпрятия по времето на целия преход. Няма нито едно искане на трудещите се което да са защитили. Затвориха врато стотици заводи, на тези които работят не им се плащат заплати или ги бавят с месеци, намалиха се отпуските, увеличи се пенсионната възраст, базите за почивка и отдих на работещите се бе разграбена и много още да се пише. А този боклук седнал да ми обяснява, че Дянков бил боклука.

2013.05.25 | 13:09

15
А НИМА ДЯНКОВ НЕ Е БОКЛУК!?

2013.05.25 | 12:59

14
Нищо не чакам да се промени с каквото и да е ново правителство.Като гледам кои са пак в парламента и какво и как го обсъждат не вярвам това да се случи.Не чувам да се иска премахване на добавките от сметките за ток а само идеи за въвеждане на двойна тарифа или раздаване на помощи за най бедните.Колко хора реално ще могат да се възползват от двойната тарифа.За раздаване на помощи пък като знам каква бюрокрация има в администрацията колко човека ще съумеят да си подадат изрядни документи и колко ще бъдат одобрени безпристрастно.Ще има стари хора които няма да имат физическата възможност за това.Просто се правят че не разбират какво се иска от тях и баламосват хората че уш искат да свалят цената на тока.По добре да се сложат фиксирани цени за нощна и дневна които може и да са по високи от сегашните за да се оправдае инвестицията за поддръжка на мрежата и към тая цена се надчисли ДДС защото така ще знаеш за какво плащаш.С тези добавки за пренос които си ги начисляват както им падне просто се подиграват с народа.Остана да сложат добавка пренос и на водата и тогава ще цъфнем. Без ток може и да оцелееш но без вода се умира.Другото за което не виждам да се говори е монополите в цените на храните и горивата.Никой не казва какво ще се направи в тази насока.До сега гледахме правителството на ГЕРБ което се оправдаваше с наследството оставено им от БСП а сега започва обратното.БСП да се оправдава с наследеното от ГЕРБ и до кога така. Ние да нямаме по сто живота и да ги чакаме да заработят и да направят нещо за народа.Ако така продължават виждам хората пак на улицата.

2013.05.25 | 11:28

9
напълно съм съгласен, най - вече с оправданията. Днес Станишев пак заяви, че Бойко Борисов съсипал държавата. Ще го изкарат още малко, че е докарал и ипотечната криза в САЩ и Европа.
милко великов

2013.05.25 | 11:28

11
И аз искам да си купя джип за 500лв.