Петко Бочаров: И Желю Желев беше подслушван при кабинета "Виденов"

  • 05 май 2013 17:22

  • 7187
  • 25
Петко Бочаров: И Желю Желев беше подслушван при кабинета "Виденов"
©

Българският народ ме ядосва понякога. Това заяви известният журналист и политически коментатор Петко Бочаров пред БТВ, цитиран от "Труд".

Сега пубери крещят на мегдана да се смени системата, обясни той.

И президентът Желю ЖелевЖелю Желев Д-р Желю Митев Желев (3 март 1935 г. - 30 януари 2015 г.) е роден в с. Веселиново, Шуменско. Завършва беше подслушван, а тогава управляваше Жан Виденов, спомни си 94-годишният журналист.

Бочаров, който може да се каже е живял в три Българии, обясни, че днес България е най-силна, защото сме в НАТО и Европейския съюз.

Последвайте канала на

Весела Найденова
7187 25

Свързани новини

Коментари 25

Добави коментар

2013.05.08 | 16:14

19
откачалка

2013.05.08 | 16:14

18
днес България е най-силна, защото сме в НАТО и Европейския съюз. АХАХА ХАХАХ АХАХА АСХАХАХАХАХХХХАААААААХАХА КУЛТОВО!
JFC

2013.05.10 | 19:13

20
ПЕТКО БОЧАРОВ-ПО ПРОФЕСИЯ ДОНОСНИК И ЛЪЖЕЦ.ЧЛЕН НА БКП,ЗА КОЕТО ЯРОСТНО ОТРИЧА,ЛЕЖАЛ В ЗАТВОР ЗА КРАЖБИ,ПИСАЛ ДОНОСИ СРЕЩУ СЕМЕЙСТВОТО И БРАТ СИ,НИЩОЖЕСТВО И ДОЛНА ОТРЕПКА ЦЯЛ ЖИВОТ СЛУГУВАЛА НА БОЛШЕВИШКАТА ПАРТИЯ!!!
famozoputanacircabartolemeo

2013.05.06 | 09:01

1
супер.оценка 6-Приемете молим.....
o&k

2013.05.08 | 16:14

17
Да,ама не!

2013.05.06 | 20:22

2
Tova "pro4uto "negovo "da, ama ne "e izplagiatstvano ot velikiq Degol,ama u maalata kato sa neveji mu vikat "bravo "i "evala ".
БРАВО НА БОЧАРОВ!

2013.05.08 | 16:14

16
КОМУНИСТИТЕ ЧЕТАТ НАПОЛОВИНА И НАОБРАТНО, ЗАЩОТО СА ПОЛУГРАМОТНИ И ОБРАТНИ!
Ряпата

2013.05.08 | 16:14

15
Четат на обратно за да може да ги разбереш ти.По-добре на обратно отколкото накриво като теб снайперист.А колкото за Бочаров - изкукуригал гаден журналист,забравящ,който вече си пикае в гащите както едно време баба Цола Драгойчева. Внимавай и ти да не станеш като тях!

2013.05.08 | 16:13

14
Петко, Петкоо... Да речем от старческа деменция да е... ама не е, пустото. Отрепка се роди, отрепка ще си и умреш. Същите приказки - че сега сме найсилни, са говорени и преди Първата, и преди Втората световна война, същото се говореше и като влязохме във Варшавския договор...
Zevzek

2013.05.08 | 16:13

13
...Българският народ ме ядосва понякога.... Тоя дъртофелник как така може да казва.Че като го ядосва народа прав му път.Да заминава където му видят очите,ако все още виждат.Може в странство,пък може и в посока...Маlashevcy.
браво Бочаров

2013.05.08 | 16:13

12
Напълно подкрепям ПЕТКО БОЧАРОВ след всяко комунистическо уравлемие подслушването се увеличава лавинообразно като при последното на хард комунистите от ГЕРБ стана тотално.

2013.05.08 | 16:13

11
КОМУНИСТИТЕ ЧЕТАТ НАПОЛОВИНА И НАОБРАТНО, ЗАЩОТО СА ПОЛУГРАМОТНИ И ОБРАТНИ!
vekovst

2013.05.08 | 16:13

10
Склерозирал нещастник! Малко по-млад съм от него ама чак такъв глупак няма да стана. Иначе подслушване е имало и в примитивните общества /залепено ухо/, но това значи ли да продължава и сега! От едното любопитство или за всеки случай- слушкай пък после ще видим !

2013.05.08 | 16:12

9
СКЛЕРОЗИРАЛИ НЕЩАСТНИЦИ СА САМО ЧЕРВЕНИТЕ ТЪПАЦИ. БОЧАРОВ Е ДОСТОЕН МЪЖ!
69

2013.05.08 | 16:12

8
Тоя човек си мисли, че ще живее и в четвъртата България. Кажете му, че тогава ще се казва Мангалия.И за всеки случай да си приготви едни по-шарени шалвари.