Зулуската бабаванга го е предрекла! Зулуското царство България ке се оправи коги…

  • 16 януари 2025 15:36

  • 4443
  • 0
Зулуската бабаванга го е предрекла! Зулуското царство България ке се оправи коги…
© Getty Images/Novini.bg

Зулусите са имàли и те техна си бабаванга навремето; и тя е предрекла, че Зулуското царство България ке се оправи коги тоя, де ви пази от комунистите; комунистите; и оня, де ви пази от тоя, де ви пази от комунистите, се коалират. 

И е казàла, че най-важното е принципност да има. 

Ке биде! 

Мирчев от ДБ пà вика, че няква корпулентна сянка тегнела над кабинета. 

Ако това е вярно, ще имаме първата в света управляваща опозиция. 

След като имахме цар-премиер, що да си нямаме и това?

Като стана дума…

… Оня големият – Главнио Zулус – Царо, същият, дето ги вкара сѝчките тия малки Zулусчета в политиката едно време, за да се угоят и да станат големи Zулуси, кат дойдè, каза, че ще ни оправи за осемстотин дни. 

Сега… въпросът е: дали ще може това „оправяне“ най-после да спре, щото вече не можеме да си седнеме на… нали! Айде стига вече. 

Да се върнем на Zулу коалицията. 

Докато единият ви пазеше от комунистите, а другият ви пазеше от първия, то поне третите не се крият – те са си последователни – още от 1944 г. си следват мандрата… мантрата, исках да кажа: „С кръв сме я взимали, с кръв ще я дадем!“ 

Много интересно сега дали ще има чупене на правителство с викове Македонияяяяяяяя?! Аз лично не очаквам. Според мене ще се разберат. Може и македонци в космоса да пратят най-после.

Zулуската бабаванга го е предрекла!

И най-важното е, че ПП-ДБ са виновни за всичко. „Вижте какво ни накарахте да направиме! Вижте с кой се съюзихме“, викат всички от коалицията, „Вие ни принудихте!“

Ама, разбира се. Те, горките, ДБ от медиите разбраха, че са се отказали от преговорите, ама сега ги плюят, че са се отказали. 

Важното е Zулу цирк да има. И пари… принципи, искàх да кажа. Паринципи. Важното е паринципи да има. 

И да го д**** ПП-ДБ, щото те са виновни за всичко. Счупиха държавата. Построиха на путин тръбата, после скриха пътната карта; и с възраждане се коалираха, и с депесе – също; счупиха правителство заради Македонииияяяяя; сто пъти печелеха избори и не можаха кабинет да сформират; напълниха държавата със социалисти-милионери; въобще… виновни са за всичко. Гадове! И пенсиите едно време дѝгнаха, и заплатите на куп шушляци – като даскалите и докторята! Не ги е срам! 

Ако се чудите как се случи това, можете да спрете. Това е дело на гласоподавателя и на гласопродавателя. Те решиха, че тези ще са му у парламенто. Народът, искам да кажа, ги избра такива. 

Кой народ ли? Същият, дето гледа влаковата катастрофа от вчера и реди „новини“ самоделки по Фейса; пише, че влаковете били натоварени с оръжия за Украйна (илюминатска ралта, разбиршли!).

После вика: они не отричат, значи е имало верно оръжия, сега че плъзне радиация! Що не отричате бе! 

Видят се в чудо от БДЖ и властите, стане ясно, че ще си обясняваме, че небето е синьо и слънцето изгрява сутрин предимно от изток; кажат, че радиация няма, да се успокоят. Народът врекне: ето заговориха за радиацията, отричат я, ама ние знаеме кво значи щом отричат!

Ей тоя същият народец вкарва Zулусите в парламента избори след избори и после скубе коси и се вайка що няма германска пенсия и американска къща. 

Кой знае… сигурно Меркурият им е ретрограден. Може и световен заговор да е – илюминатска ралта. 

__________________

Този коментар изразява личното мнение на автора
и може да не съвпада с позициите на редакцията на Novini.bg.

Последвайте канала на

Александър Томов
4443 0

Водещи новини