Инженерен шедьовър от Варна шокира минувачи (снимка)

  • 24 август 2015 15:18

  • 27770
  • 19
Инженерен шедьовър от Варна шокира минувачи (снимка)
©

Неочаквана гледка на качена пейка между клоните на дърво в Морската градина, шокира минувачи. „Виждали сме какви ли не абсурди във Варна, но това вече би рекордите“, пишат граждани в групата "Варна може да защити Морската си градина!".

Те недоумяват как някой е успял да качи 60-70-килограмовата пейка на такава височина.

Коментарите за „кацналата“ върху дървото пейка, обаче са доста интересни. Според някои това си е инженерен шедьовър. Според други това е следствие на липсата на охрана в Приморския парк. Трети пък споделят, че и те биха се качили да видят гледката от високо. 

Сн. "Петел"

Последвайте канала на

Мая Йорданова
27770 19

Свързани новини

Коментари 19

Добави коментар

2015.08.25 | 17:25

3
И във ВАРНА БOЙKО ХОДИ ПО CЮНEТИ ПЛEBНЬO ПPABИ ПЪК MИHEТИ ДИДИ MИТOB ЩOТ Е ПEДEPAC CЛAГA CИ ГO В ЗAXЛAC. КОCТОВ Е MAHГAЛ КPAДЛИB - AЛЧEН ,ДOЛEH И CТPAХЛИB А ДOГАН Е ТУPCКA CВИНKA - HAЙ МИЗEPHAТA ГAДИНKA .. TE ТOBA BИ УПPAВЛЯBA -ПPOДAЖHA COPOCOИДHA ПЛЯBA.

2015.08.25 | 20:09

7
Руски педераст да се наричам, първа радост е за мене, вожд ми е едно хипофизно джудже с психични отклонения, което хваля по цели дни във форума.
до отговорилия

2015.08.25 | 18:16

4
бостанско плашило , я марш обратно при Бойко и Местан в бостана ха ха ха ха ха ха :)

2015.08.25 | 17:25

2
? инженерен шедьовър по български - пейка на дърво ?!?!? хората летят в космоса, спускат се в океана - ние тва ли измислихме да ние шедьовърЪ ?

2015.08.25 | 17:25

1
Това е много опасно за преминаващите.
Хххх

2015.08.25 | 19:05

6
Болен Пидеров и дрогарите му я качиха, аз ги видях!!!

2015.08.25 | 18:17

5
Това е работа на местните келеши.
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА

2015.10.08 | 18:10

19
СМЪРТ ЗА КУРВАТА ДОЛНА волеуглу ИБРИКА
СМЪРТ ЗА воленуглу БОКЛУКА ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА