Напрежение между ромски фамилии в Горна Оряховица, намесиха се спецполицаи

  • 30 декември 2023 15:29

  • 4246
  • 55
Напрежение между ромски фамилии в Горна Оряховица, намесиха се спецполицаи
© Булфото
Слушай новината Слушай новината

Напрежение в ромския квартал "Калтинец" в Горна Оряховица. Предотвратен е конфликт на две фамилии от Русе и Велико Търново.

На крак са вдигнати две областни дирекции на МВР - Велико Търново и Русе. От различни части на ведомството са пристигнали униформени, а причината е, че е било извадено огнестрелно оръжие. По неофициална информация се касае за автомат "Калашников".

Масов бой на роми пред социалната служба в Калояново

Стигна се до намеса на спецполицаи. По неофициална информация единият клан е причакал с оръжие хора от другия, които са били тръгнали от Русе с 90 автомобила. 30 от тях са били спрени още от русенската полиция, други 30 - около село Петко Каравелово, а последните 30 на КПП в Горна Оряховица. Според местни хора причината е скарване по телефон за пари, съобщава Нова телевизия. 

Последвайте канала на

Константин Тодоров
4246 55

Свързани новини

Коментари 55

Добави коментар
София

2023.12.30 | 15:48

1
Защо милицията се намесва в отношенията между туземците ???
СКАПАНИЯ САЙТ...ИЗПОЛЗВА ПСИХИЧНО БОЛЕН...ТЕРОРИСТ

2023.12.30 | 15:50

2
ПОБЪРКАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО СИ Е ЯДЯЛ ЛАЙНАТА ОТ ЗЛОБА В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.....!
СКАПАНИЯ САЙТ...ИЗПОЛЗВА ПСИХИЧНО БОЛЕН...ТЕРОРИСТ

2023.12.30 | 16:57

15
ПОБЪРКАНИЯ ШИЗОФРЕНИК МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО СИ Е ЯДЯЛ ЛАЙНАТА ОТ ЗЛОБА В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.....!
дано ПУКНЕ СКАПАНИЯ ПЕДАЛ

2023.12.30 | 15:51

3
АТИЛКАТА е ДУХАЛ НА ЦИГАНИ В ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР ! СЕГА е ТЕХЕН ЗАЩИТНИК в ГЕНОЦИДА НАД БЪЛГАРИТЕ ! СМЪРТ ЗА ПЕДАЛА !!!
к.УР за МОНГОЛЦИТЕ

2023.12.30 | 15:52

4
хахха ко ви 4екааа... о р ките са бъдещето на тозии рус ко турски си гански клозет
на кОЛИО КИтаи4ето 4ааФЕТАТА мъртвци

2023.12.30 | 15:52

5
ДрагалевскияЬ Ц..И..Г..А..Н..И..Н..Ь ИванЬ ЙордановЬ КостовЬ , ПоЬ ИзвестенЬ КатоЬ АгентаЬ наЬ ГРУЬ отЬ КременчукЬ САНКИНЬ ВместоЬ наЬ БЕСИЛОТОЬ ЗаедноЬ съсЬ СемействотоЬ сиЬ ПишеЬ КНИГИЬ , Като Започнем да ТРЕПЕМ БолшевикитеЬ ПървиЬ саЬ СинитеЬ КомунистиЬ отЬ СДСЬ СДСЬ ИмашеЬ ЦялатаЬ ВластЬ заЬ ЦялЬ МандатЬ МеждуЬ 1997Ь иЬ 2001Ь МодинЬаЬ , ВключителноЬ иЬ ПрезидентЬ Ь . -ПриеЬ лиЬ ЗаконЬ заЬ ДекомунизацияЬ -НЕ ! -ЗабраниЬ лиЬ РускатаЬ ТерористичнаЬ СлавяноЬ КомунистическаЬ ПартияЬ ЬБКПЬ -БСПЬ -НЕ ! -ОсъдиЬ лиЬ КомунистическиЬ илиЬ МилиционерскиЬ И..З..Р.О..Д..И заЬ 45Ь ГодиниЬ Геноцид и Убийства на Българи-НЕ ! ВместоЬ ТоваЬ КаквоЬ НаправиЬ ДрагалевскияЬ Ц..и..г..а..н..и..н. Ь КостовЬ АгентЬ наЬ СанкинЬ отЬ ГРУЬ ПреминалЬ ПрезЬ ТЯСНАЬ СпециализацияЬ вЬ МатушкаЬ РусияЬ : 1. ДадеЬ НефтохимаЬ наЬ РускитеЬ К..о..п..е..л...е..т..а..Ь отЬ ЛукойлЬ иЬ ТехнияЬ НаместникЬ ВалентинЬ ЗлатевЬ . 2. ДадеЬ ГазтаЬ наЬ РускитеЬ Г..о..в..е..д..а отЬ ОвергазЬ иЬ ТехнияЬ ГавазинЬ СашоЬ ДончевЬ . 3. ДадеЬ ВториЬ КаналЬ наЬ НационалнатаЬ ( ТA)лa визияЬ - БиЬ ТиЬ ВиЬ наЬ ПравешкотоЬ КомунистическоЬ ЧенгеЬ отЬ ДСЬ КрасимирЬ ГерговЬ . 4. Л..и..ж..е..ш..е. Ь З..а..д..н..и..к..а..Ь наЬ РускияЬ Ч..и..ф..у..т..Ь ЧорниЬ иЬ ДеляхаЬ ПечалбатаЬ отЬ ИзкуственоЬ ПодържанияЬ МонополЬ наЬ МтелЬ . 5. ДадеЬ АвиокомпанияЬ БалканЬ наЬ Х..А..З..А..Р..И..Т..Е..Ь отЬ ГадЬ ЗеевиЬ ! ИЗВОДЪТЬ : ЧЕРВЕНИЬ , СИНИЬ , ЖЪЛТИЬ , ТУРКОЬ , МУТРОЬ КОМУНИСТИЬ ИЬ МИЛИЦИОНЕРИЬ - С..М..Ъ..Р..Т ЧРЕЗ РАЗСТРЕЛ !
на кОЛИО КИтаи4ето 4ааФЕТАТА мъртвци

2023.12.30 | 16:03

7
К..У..Р..В..И.. Т..Е ..и..з..с..р..а..л..и МилиционериЬ особенноЬ ПазарджишкитеЬ даЬ свикватЬ с Черното Сукно и вареното Жито че не остана !!! БЪЛГАРИ ПОМНЕТЕ:) КомуниститеЬ иЬ МилиционеритеЬ на саЬ ХОРАЬ и няматЬ ПраваЬ , само Задължения-да напълнят МОРГИТЕ и ще ги напълнят !!! Убийството на КомунистическоЬ К..о..п..е..л..е или М..и..л..и..ц..и..о..н..е..р..с..к..а К..у..р..в..а съгласно Цивилизационното Право не е Престъпление а дълбоко Хуманен Акт !!! КомунистаЬ неЬ еЬ дошълЬ наЬ властЬ сЬ избориЬ , тойЬ дойдеЬ с Оръжие, ПревратЬ иЬ РускиЬ ТанковеЬ иЬ може да се свали само и единствено с Българско Оръжие и Българска КЪРВАВА РЕВОЛЮЦИЯ !!! РускитеЬ ОкупаториЬ докарахаЬ 1944Ь годинаЬ КомуниститеЬ иЬ МилиционеритеЬ отЬ селатаЬ сЬ К..А..Р..У..Ц..И , ние Българите ще ги прибираме обратно с К..А..Т..А..Ф..А..Л..К..И. КомунистаЬ няма МайкаЬ и БащаЬ , РодЬ и РодинаЬ . КомунистаЬ е ИнтернационалистЬ тоест К..о..п..е..л..е и раждаЬ К..о..п..е..л..е..т..а. КомунистиЬ , Деца на КомунистиЬ , ВнуциЬ на КомунистиЬ - САМО ДО СТЕНАТА !!! МилиционериЬ , Деца на МилиционериЬ , ВнуциЬ на МилиционериЬ - САМО ПОД ЗЕМЯТА !!! КАЗАХ !!!

2023.12.30 | 16:02

6
Хора, чували ли сте за аналог на виаграта, който е 3 пъти по-ефективен и напълно безопасен на всяка възраст, а и лекува мъжки болести. Лично го тествах и сега го препоръчвам на всички, мега готино нещо е, прочетете сами какво може:----->> mub.me/bioex
ссс

2023.12.30 | 16:23

8
Не са могли да да разделят парите от телефоните измами
Орките вън

2023.12.30 | 16:24

9
А защо ченгетата се месят там където не им е работа? Ако 59 - 60 или повече орки бяха дали фира от това само щяхме да спечелим.
на кОЛИО КИтаи4ето 4ааФЕТАТА мъртвци

2023.12.30 | 16:26

10
ТроянскияЬ Ц..И..Г..А..Н..И..Н.Ь СашоЬ ДиковЬ По ИзвестенЬ КатоЬ СинаЬ на КУКАТАЬ ЗапочваЬ РаботаЬ в Ь ШоутоЬ на РускотоЬ К..О..П..Е..Л. .Е отЬ УчиндолЬ СлавиЬ ТрифоновЬ ИзвестноЬ КатоЬ СЛАВУЦАЬ , ЧенгетатаЬ СашоЬ ДончевЬ иЬ КрасимирЬ ГерговЬ сиЬ СъбиратЬ Б..о..к..л..у..к..а.Ь вЬ (БиЬ )Ь ТиЬ ВиЬ ДА СЕ ЗНАЕ ! КОЙЬ ЕЬ СИНАЬ НАЬ КУКАТАЬ ! БащатаЬ наЬ СашоЬ ДиковЬ – ДикоЬ еЬ БилЬ МИЛИЦИОНЕРЬ иЬ ЧленЬ наЬ БКПЬ , ЗатоваЬ ТроянскияЬ Ц..и..г..а..н..и..н.Ь СандоЬ ДиковЬ еЬ ИзвестенЬ КатоЬ "СИНАЬ НАЬ КУКАТАЬ " МайкатаЬ наЬ СашкоЬ ДиковЬ еЬ БилаЬ ДелегаткаЬ на ПетияЬ КонгресЬ наЬ БРПЬ (к)Ь , ВоденЬ отЬ СамияЬ ГеоргиЬ „ТарабатаЬ “ ДимитровЬ . ТазиЬ „ЧестЬ “ РазкриваЬ щоЬ за Т..В..А..Р..Ь еЬ БилаЬ тяЬ . НаЬ ТозиЬ КонгресЬ ПартиятаЬ сеЬ ПреименуваЬ наЬ БКПЬ иЬ ПревръщаЬ ТЕРОРА вЬ СвояЬ ОсновнаЬ ПолитикаЬ . К..У..Р..В..И.. Т..Е ..и..з..с..р..а..л..и МилиционериЬ особенноЬ ПазарджишкитеЬ даЬ свикватЬ с Черното Сукно и вареното Жито че не остана !!! БЪЛГАРИ ПОМНЕТЕ:) КомуниститеЬ иЬ МилиционеритеЬ на саЬ ХОРАЬ и няматЬ ПраваЬ , само Задължения-да напълнят МОРГИТЕ и ще ги напълнят !!! Убийството на КомунистическоЬ К..о..п..е..л..е или М..и..л..и..ц..и..о..н..е..р..с..к..а К..у..р..в..а съгласно Цивилизационното Право не е Престъпление а дълбоко Хуманен Акт !!! КомунистаЬ неЬ еЬ дошълЬ наЬ властЬ сЬ избориЬ , тойЬ дойдеЬ с Оръжие, ПревратЬ иЬ РускиЬ ТанковеЬ иЬ може да се свали само и единствено с Българско Оръжие и Българска КЪРВАВА РЕВОЛЮЦИЯ !!! РускитеЬ ОкупаториЬ докарахаЬ 1944Ь годинаЬ КомуниститеЬ иЬ МилиционеритеЬ отЬ селатаЬ сЬ К..А..Р..У..Ц..И , ние Българите ще ги прибираме обратно с К..А..Т..А..Ф..А..Л..К..И. КомунистаЬ няма МайкаЬ и БащаЬ , РодЬ и РодинаЬ . КомунистаЬ е ИнтернационалистЬ тоест К..о..п..е..л..е и раждаЬ К..о..п..е..л..е..т..а. КомунистиЬ , Деца на КомунистиЬ , ВнуциЬ на КомунистиЬ - САМО ДО СТЕНАТА !!! МилиционериЬ , Деца на МилиционериЬ , ВнуциЬ на МилиционериЬ - САМО ПОД ЗЕМЯТА !!! КАЗАХ !!!
мѝми люляка

2023.12.30 | 16:32

11
От хубаво семейство съм, виждате
дано ПУКНЕ СКАПАНИЯ ПЕДАЛ

2023.12.30 | 18:48

41
АТИЛКАТА е ДУХАЛ НА ЦИГАНИ В ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР ! СЕГА е ТЕХЕН ЗАЩИТНИК в ГЕНОЦИДА НАД БЪЛГАРИТЕ ! СМЪРТ ЗА ПЕДАЛА !!!
мѝми люляка

2023.12.30 | 18:16

39
Аз съм мѝми люляка. Знаете ме, мѝми, от мѝрослав. Анална руска шаврантия съм, обичам резани таджикистански мъжаги, също като Путин. Ям си и лайната.
дано ПУКНЕ СКАПАНИЯ ПЕДАЛ

2023.12.30 | 17:03

26
АТИЛКАТА е ДУХАЛ НА ЦИГАНИ В ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР ! СЕГА е ТЕХЕН ЗАЩИТНИК в ГЕНОЦИДА НАД БЪЛГАРИТЕ ! СМЪРТ ЗА ПЕДАЛА !!!
мѝми люляка

2023.12.30 | 17:03

24
Аз съм мѝми люляка. Знаете ме, мѝми, от мѝрослав. Анална руска шаврантия съм, обичам резани таджикистански мъжаги, също като Путин. Ям си и лайната.
Емѝ...ЗЛОБЕН ПЕДАЛ СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2023.12.30 | 16:55

14
Аз съм от Сливен ,но духам в Ловешкия психодиспансер :)

2023.12.30 | 16:42

12
Дупедавци това ви чака ....въоръжени ромски фамилии ше шетат по тая земя след мандата с парите на запад а запада ше ни учи на толерантност към етносите ...