Вижте англичанинa, който уби 18-годишно момче в София (снимки)

  • 11 юни 2014 20:59

  • 20480
  • 35
Вижте англичанинa, който уби 18-годишно момче в София (снимки)
© Булфото

Англичанинът Стивън е бил арестуваният за убийството на 18-годишния Емил Ботев в столичния кв. Горубляне. Момчето почина след като бе прободен с нож.

Преди да се стигне до убийството, две компании се сбили пред заведение на бул. "Самоковско шосе". В свадата англичанинът Стивън, който често гостувал на своя приятелка в София, извадил огромен нож и с него наръгал момчето няколко пъти. Очевидци на кървавото меле твърдят, че мускулестият англичанин бил като обезумял и по чудо не заклал и други, пише infonews.bg.

След като наръгал Емил, англичанинът и още няколко човека от неговата компания избягали. Стивън отишъл при свой приятел и разказал, че е бил бит и ограбен затова го помоли да остане да преспи у тях. Сутринта пристигнали полицаи и го задържали.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
20480 35

Свързани новини

Коментари 35

Добави коментар
meco

2014.06.14 | 14:01

7
sega v zatvora tryabva da go obrabotvat otzad mnogo yako izroda.
Кога?

2014.06.19 | 12:39

27
но пък той си има държава зад гърба и никой няма да му посегне по надолу ....по -добре е да го резнат преди да е отлетял за острова
!!!

2014.06.14 | 14:02

8
Само наще педарасо-съдий да не го пратят да лежи в Англия и там да си го посрещнат ,като национален греой задето е заклал българина ! Помним вече един такъв случей ,когато ония пия англичанин разби черепа на момчето с камък , на морето. !!! ВНИМАВАЙТЕ господа съдии, че после ще давате обяснение на плаца !

2014.06.14 | 14:02

9
Има късмет че убития не е мой роднина прекарам ли го само на буци ще стане

2014.10.17 | 12:26

33
Като го гледам тоя, ако не си поне Кобрата ще те изяде с парцалките... Тоя е много здраво и кораво животно, така че в затвора ги чака...(знаете какво)
K.Григорова

2014.06.14 | 14:02

10
Тук няма право да носи и джобно ножче, то се смята за хладно оръжие. В Бг всичко му е позволено,той е разбрал ,че може да прави каквото иска и то безнаказано.Съболезнования на близките на момчето.

2014.06.14 | 14:02

11
Edin.gaur.po.malko.

2014.06.14 | 14:03

20
Свиньо не квичи, че шати забъркам. папай, папай свиньо мръсна, шати резна гръцмуля.

2014.06.14 | 14:02

13
Едно мюсюлманско прасе в повече викаш
Георги Апостолов

2014.06.14 | 14:01

6
я кажи кой си като си толкова отворен...не казваш нали. Само лаеш резак мръсен
mrazia M##mangaaaaaaa#li

2014.06.12 | 21:48

1
prebitia Man--ga,##gal ot petri4 e martav a ubieca e 'bisnesmen' hihihihih beznakazanosta ima i dobri strani hihihihihihihih
jh

2014.06.14 | 14:02

12
убивам го на място тоя,око за око,зъб за зъб! стара еврейска поговорка
kapanec

2014.06.14 | 13:30

4
samo da te nabaram 5 krastavici u gaza da vidi6 kakvo e kapanec i aranautin

2014.06.14 | 14:02

14
Oko za oko zub za chene !! :))
ИВАН

2014.06.14 | 14:02

15
ЩЕ ТИ ШИБАМ МАЙКАТА ТУРСКО-ЦИГАНСКА В УСТАТА СМРАДЛИВИ

2014.06.14 | 14:03

21
Ivane.ste.t.ibasmradlivoto.dupe
Чикатило

2014.06.14 | 14:03

16
Кръв за Кръв! Смъртна присъда за грозния олигофрен!!!