Двама 17-годишни младежи са в тежко състояние, след като са били поразени от електрическа дъга в района на жп гарата в Стара Загора. Инцидентът е станал на 19 юни около 21.00 часа. Трети техен приятел е подал сигнала за случилото се. Пострадалите са настанени в клиниката по изгаряния в Пловдив, като състоянието им остава критично. По данни на железопътните власти тримата младежи са се качили върху спрян товарен вагон. Двамата пострадали са нарушили минималното безопасно разстояние до контактната мрежа и са попаднали под въздействието на волтова дъга.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)