Един от основните ми аргументи да работя в тази посока бе именно достъпността за хора със специални сетивни проблеми. Аз самият съм такъв - с напълно отстранено и протезирано ляво око, с множествени лицево-челюстни увреждания, заради които някои от Вашите политически партньори са ме наричали "изрод" по коридорите на общината. Но, г-н Терзиев, този изрод, който живее в мизерна БДЖ квартира и, който с нищо не бе заслужил политическия пуч срещу себе си, работи за града. За модерен град, какъвто Вие често казвате, че искате. Вече дори разработих лично адаптиран вариант на изготвения от моя екип матричен шрифт Sofia Sans Matrix(версия за матрични дисплеи на официалния шрифт на София) за автобусите Mercedes-Benz CapaCity L, които очаквате да дойдат до месеци. Преминах и по собствена инициатива обучение за системата Transelektronik, с която автобусите ще пристигнат оборудвани - обучение, което ми дава възможност да диагностицирам, поддържам технически и софтуерно, както и да изготвям данни за тази система, така, че тя да се използва и в София. Естествено, разработих и друго решение - при пристигане на автобусите с демонтирана или негодна система, да се инсталира специално адаптиран с помощта на моя екип контролер с интегрирано гласово оповестяване, какъвто вече инсталирам в автобуси в Пловдив и където работи изключително добре. Това е много малка част от нещата, които макар и в момента без работа, през позицията ми на експерт, и с подкрепата на момчетата от екипа ми, правим, защото обичаме града си противно на всякакви внушения, инсинуации и злобни подмятания по моя и на момчетата, работещи с мен адрес.