)
16-годишен ученик e заплашил с нож и ограбил 17 годишен младеж в София.
Извършителят е задържан от екипите на Пето РПУ в столицата, пояснява БНР.
При грабежа 16-годишният извършител е взел пари от другото момче.
Илия Кузманов - началник на Пето районно полицейско управление в София:
От районното полицейско управление отчитат намаление на уличните грабежи. В същото време се увеличават случаите, в които полицаите засичат непълнолетни извършители на подобни престъпления:
От полицията обясниха и за още един разкрит грабеж. При него е задържан човек, откраднал златни накити от възрастна жена.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)