)
Заплита се мистерията около инцидента с Любомир Милчев-Денди. След като той бе открит в дома си премазан от бой и в момента се бори за живота си в столичната болница "Света Анна", близките му са притеснени не само за него, но и за дългогодишния му верен другар - кученцето Хинин.
Актрисата Касиел Ноа Ашер, която е близка приятелка с Милчев, разпространи призив за помощ в социалните мрежи за помощ.
Засега не е ясно откога Хини е в неизвестност, дали се е изплъзнал от ръцете на стопанина си, догато е бил бит, или е отвлечен от палача му.
Кученцето, с което Денди никога на се разделя, е в неизвестност.
Междувременно от Окръжна болница съобщиха, че нямат нужда от повече кръв за пациента, който продължава да е в изключително тежко състояние.
"Няма нужда от повече кръв! Благодарим на всички отзовали се! Да се молим за възстановяването му!", добави Касиел Ноа Ашер, която се представя като Настасия Филиповна във Фейсбук.
"Търси се! Гр. София-централна част! Моля който има информация да ми пише на ЛС. Помогнете да си приберем Хини! Това е кученцето на Денди, което му е много скъпо!", написа актрисата.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)