"Искаме по една работна заплата за всеки от шестте месеца на епидемична обстановка, като осигуровките да бъдат за сметка на държавата", огласи тя исканията на заетите в бранша и добави, че настояват още на регистрираните в бюрата по труда да им се увеличи правото на паричното обезщетение, а на тези, на които приключва паричното обезщетение, да се удължи изплащането, защото, по думите ѝ, те нямат възможност да работят до другото лято.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)