Днес в София официално се откри новата сграда на Обединените сили за противодействие на наркотиците. На събитието присъства министърът на вътрешните работи Румяна Бъчварова, и. д. посланик на САЩ Нейно превъзходителство Мартина Стронг, Кайл Уилямсън, регионален представител на ДЕА за Средния Изток и Балканите, както и всички началници на служби, предаде репортер на Новини.бг.
"Този център е резултат от 20-годишно сътрудничество на ДЕА с българската ГДБОП. Така на едно място ще бъдат събрани всички разследващи, които се борят с наркоразпространието и наркотрафика", заяви Уилямсън. Досега връзката между ГДБОП и ДЕА се е осъществявал през центъра на щатската организация в Истанбул.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)