Изцяло подкрепяме протеста на полицаите, исканията им са твърде минималистични, заяви от своя страна независимият депутат Велизар Енчев, който също е присъствал на протеста на полицаите в знак на подкрепа към тях.
Не е редно да се обвиняват полицаите, каза той. Поведението на правителството спрямо полицаите е основание за искане на вот на недоверие, смята той. БСП и Атака не са опозция а имитация на опозиция, посочи Велзиар Енчев.
Не сме искали да извлечем дивиденти, от това че сме присъствали на протеста на полицаите, бяхме поканени от тях. Това заяви депутатът Юлиан Ангелов в ефира на ТВ7. Не трябва да се обвиняват политици, които отиват на площада като обикновени граждани, за да подкрепят протестите.
)