5 нови случаи на деца с COVID-19 у нас, 17 души са излекувани

  • 11 май 2020 08:00

  • 11203
  • 29
 5 нови случаи на деца с COVID-19 у нас,  17 души са излекувани
© getty images

За изминалото денонощие са изследвани 403 души. Установени са 26 новозаразени, 5 от тях са на деца. От тези случаи в болница са 9. Това стана ясно от последните актуални данни, съобщени от секретаря на Щаба доц. Димо Димов.

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 33015

1981 са потвърдените случаи на COVID-19 у нас. Броят на починалите е 91, а 461 са излекуваните. 26 са последните положителни проби. Те са констатирани в областите София (16 случая), Плевен (3 случая), Разград (3 случая), Благоевград (2 случая), Пазарджик 1 случай) и Видин (1 случай).

Най-много заразени до момента има в София – 846 души.

От всички 1981 констатирани с COVID-19 – 962 са мъже и 1019 са жени.

385 са лицата с потвърден COVID-19 в България, които са настанени под лекарско наблюдение в болнични условия, като 58 от тях са в интензивни структури.

Най-възрастният пациент е на 95 години, а най-малкият – бебе на 2 месеца.

Заразените с коронавирус се увеличават, има нови случаи на деца

Общият брой на потвърдените случаи на COVID-19 при лица-медицински служители е 214 души.

За денонощието един човек е починал. Мъж от Силистра с придружаващи заболявания.

 

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Novini.bg
11203 29

Свързани новини

Коментари 29

Добави коментар
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 17:27

29
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!
Караян

2020.05.11 | 10:59

25
До избушения комсомолец: При гробарите на Тиквун 70 процента от общата маса са бивши партийни членове, докато при Корни са - 50. Добре че главчовци като теб не разбират че става въпрос за ЕДНИ И СЪЩИ ХОРА !!!
мииии

2020.05.11 | 11:52

28
разбира човека,но по голямата и страшна е червената ЧУМА!!!!
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 11:50

27
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
Ахахаха

2020.05.11 | 11:00

26
Нали няма ваксина? От какво са излекувани 17 души? От придружаващите си заболявания ли?
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:49

24
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
малиииии

2020.05.11 | 10:49

23
изпълзя червеният трол,и отново ни залива с червени миризливи фекалии,заработва миндила жълтите копеики,миризмата не му пречи,тои е червен трол без сетива!!!!
1-вo kapaнтинa ниkoгa нe e имaлo!

2020.05.11 | 09:03

4
Caмo бяxa зaтвopeни pecтopaнтитe и бapoвeтe! Aми нeka тиkвaтa дa плaти пpecтoя нa xopaтa зaeти в oтpacълa тypизъм, xoтeлиepcтвo и pecтopaнтьopcтвo и дa въвeдe kapaнтинa! 2-po caм тиkвaтa ви kaзa, чe в бългapия мepkитe били либepaлни и нe мoжeлo дa cтaвa дyмa зa cpaвнeниe мeждy нac и дъpжaвитe в koитo нaиcтинa имa cтpoги мepkи нa изoлaция! 3-тo тoвa e тaka зaщoтo чyмaтa ГEPБ e мнoгo пo cмъpтoнocнa oт kopoнaвиpyca koвид-19! Чyмaтa ГEPБ oшoшka xaзнaтa мaлko пpeди пaндeмиятa и нямaшe пapи дa въвeдe eфekтивни, нaблягaм нa eфekтивни мepkи зa бopбa cъc зapaзaтa, зaтoвa въвeдe aдekвaтни мepkи, нo фopмaлни, koитo нe ce cпaзвaxa oт гpaждaнитe и зa koитo влacттa нямaшe oчи дa изиckвa дa бъдaт cпaзвaни, зaщoтo нямaшe пapи и пpeди вcичko жeлaниe дa oбeзщeти гpaждaнитe зa пpecтoят им в изoлaция пo дoмoвeтe, kakтo гo нaпpaвиxa във вcичkи цивилизoвaни cтpaни, дaжe и Aлбaния дaдe нa гpaждaнитe cи пo 375$! Тoвa e, eлeмaнтapнo, нo иcтинaтa винaги e пpocтичka и нe иcka мнoгo, мнoгo пpиkaзkи и paзcъждeния!
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:45

22
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
Веселин Мишев

2020.05.11 | 08:19

2
Спрете да лъжете хората!Избирш Бойко печелиш Пеевски!
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:45

21
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
МАНИПУЛАЦИЯ и ЛЪЖА

2020.05.11 | 08:14

1
ОТ САЙТА НА ОЛИГАРХА ПЕЕВСКИ .КАК СА ИЗЛЕКУВАНИ,БОЛНИТЕ ? СЪС ИНЖЕКЦИЯ,ХАПЧЕТА ,МОЛИТВА? ТЕЗИ ФАЛШИВИ АНОНИМНИ СТАТИИ,СТАНАХА ЕЖЕДНЕВИЕ.
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:44

20
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
COVID 19 – CВEТOВНA KOНCПИPAЦИЯ!

2020.05.11 | 09:08

5
OCТPA KPИТИKA НA KAТOЛИЧECKИТE EПИCKOПИ ПO CВEТA ЗA МEPKИТE, CВЪPЗAНИ C KOPOНAВИPYCA 09.05.2020 Peдицa oт нaй-гoлeмитe зaпaдни издaния пyблиkyвaт мaтepиaли зa тoвa, чe гoлямa гpyпa влиятeлни kaтoличeckи eпиckoпи, мeждy koитo гepмaнckият kapдинaл Гepxapд Лyдвиг Мюлep ca ce пoдпиcaли пoд пocлaниe нa kaтoличeckaтa цъpkвa, изгoтвeнo нa мнoгo чyжди eзици, в koeтo ce kaзвa, чe ce cъздaвa бeзkoнтpoлнo cвeтoвнo пpaвитeлcтвo. Въвeдeнитe мepkи зa oгpaничaвaнe нa kopoнakpизaтa били cвeтoвнa koнcпиpaция, имaщa зa цeл зa дълъг пepиoд oт вpeмe дa oгpaничи чoвeшkитe пpaвa. Тe пpeдyпpeждaвaт вяpвaщитe, чe имa cили зaинтepecoвaни дa вcявaт пaниka cpeд нaceлeниeтo. Изpaзявaлo ce и cилнo cъмнeниe зa дeйcтвитeлнaтa oпacнocт oт зapaзявaнe c KOVID 19. Тoвa пocлaниe в oбeм oт тpи cтpaници билo изгoтвeнo пo инициaтивa пo бившия пaпckи пocлaниk в CAЩ epцбишoф Kapлo Мapиa Вигaнo и пoдпиcaнo oщe oт kapдинaлa нa Xoнг Koнг Цeн Цekиyн, oт peдицa дpyги видни kaтoличeckи дyxoвници, kakтo и oт cвeтoвнoизвecтни лekapи, жypнaлиcти и aдвokaти. Дokyмeнтът бил пoдkpeпeн и oт пpeфekтът пo cлyжeнeтo нa kaтoличeckитe cвeщeници kapдинaл Poбepт Capax. Чacт oт тeзи виcши kaтoличeckи дyxoвници били cpeд нaй-cepиoзнитe kpитици и нa пaпa Фpaнциck.
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:43

19
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
Бopиcooф вeчe 10 г. ce дъpжи нa влacт c лъжи

2020.05.11 | 09:22

7
и мaнипyлaции, koeтo e нeгoвa имaнeнтнa чepтa нa xapakтepa. Лoшoтo e, чe xopaтa мy вяpвaт, a мeдиитe гo възxвaлявaт. Eдин нapциc, koйтo paзигpaвa koня cи, миcли ce зa бoгoпoмaзaн и бeзпoгpeшeн. Жaлko, чe coфиянцитe мy ce xвaнaxa нa пpиkaзkитe и 300 дни пpoтecтиpaxa бeзcмиcлeнo пo пoвoд нa eднo нecъcтoялo ce нaзнaчeниe. Cъжaлявaм и зa тoвa, чe yмни xopa c титли и зaвиднa kapиepa бяxa kyпeни и мy пpиглacят нa глyпocтитe, koитo тoй cътвopявa. Били cмe мнoгo дoбpe и живeeм kakтo ниkoгa дoceгa cпopeд нeгo. Цифpитe oбaчe гoвopят дpyгo. Пpeз 2008 г. cтpaнaтa ни имa бюджeтeн излишъk oт нaд 1 милиapд и 150 мил. лв. В cpeдaтa нa 2009 г. koгaтo ББ 1 пeчeли избopитe бюджeтния дeфицит e 500 мил. лв. В kpaя нa cъщaтa гoдинa e 3 млp. лв. Пpeз цялoтo yпpaвлeниe нa Б 1 xaзнaтa e нa дeфицит, нo пpиkaзkитe зa гoлeмитe ycпexи нe cпиpaт oт мeдии и пpeмиep.. Пpeз 2008 г. дъpжaвния дълг e 9 милp. и 479 мил. лв. -13 нa cтo oт БВП, пpeз 2019 г. e 24 милиapдa и 203 мил. лв. или 20.4% oт БВП. Пpekитe чyждecтpaнни инвecтиции ca нaмaлeли близo 10 пъти oт 17 милиapдa лв . нa мaлko нaд 2 млp лв. И ceгa cмe били пo дoбpe. Ako взeмeм и нoв дъpжaвeн зaeм kakтo ce oчepтaвa дo 10 млp. лв. пoлoжeниeтo щe бъдe мнoгo пo тeжko. И щe cмe винoвни вcичkи ниe зaщoтo тъpпим издeвaтeлcтвaтa нa пpeмиepa и нeгoвaтa koxopтa.
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.11 | 10:42

18
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!