Руското разузнаване: Полученият сигнал от САЩ за терористичен акт бе "твърде общ"

  • 02 април 2024 15:41

  • 738
  • 18
Руското разузнаване: Полученият сигнал от САЩ  за терористичен акт бе "твърде общ"
© Getty Images, архив

Предупреждението, получено от Съединените щати малко преди терористичната атака в "Крокус Сити Хол“, беше твърде общо и не предотврати трагедията. Това заяви директорът на Службата за външно разузнаване (СВР) на Русия Сергей Наришкин след заседание на колегиите на СВР на Руската федерация и КГБ на Беларус, предава РИА Новости, цитирана от "Фокус".

Всичко по темата:
Атентатът в Москва 117

Според Наришкин американските разузнавателни служби наистина са изпратили предупреждение до ФСБ за подготвяна терористична атака в Русия. Въпреки това "информацията беше твърде обща и не ни позволи да идентифицираме напълно онези, които са участвали в това ужасно престъпление“.

САЩ определи като абсурд и пропаганда руските обвинения, че Украйна е замесена в нападението в Москва

Терористичната атака в концертната зала "Крокус Сити Хол“ се случи на 22 март. Преди изпълнението на група "Пикник" в залата нахлуха въоръжени хора и откриха огън по публиката. След това са избухнали експлозии и е избухнал пожар.

Последвайте канала на

Теодора Павлова
738 18

Свързани новини

Коментари 18

Добави коментар
Емѝ...Устата ми е пълна със сперма- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕ

2024.04.02 | 17:29

10
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
УМРИИИИ М ЪРШО ПОБЪРКАНА

2024.04.02 | 21:19

18
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
УБИЙТЕ ГАДНИЯ ПЛЪХ

2024.04.02 | 17:35

11
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
УБИЙТЕ ГАДНИЯ ПЛЪХ

2024.04.02 | 21:18

17
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
до вселенската карма

2024.04.02 | 19:27

16
пожеланието да се върне с пълна сила на болшевишкия изрод в л.айнената му пазва!
ПУКНИИ М ЪР Ш О

2024.04.02 | 18:58

15
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
ПУКНИИ М Ъ Р Ш О

2024.04.02 | 17:35

12
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
УБИЙТЕ ГАДНИЯ ПЛЪХ

2024.04.02 | 18:58

14
СКАПАНИЯ САЙТ, БЛОКИРАЙТЕ ИБАНИЯ ФОРУМЕН ПЛЪХ МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА...ГАДНИЯ ДУХАЧ Е САДИСТ И ТЕРОРИСТ..ЛЕЖАЛ В ПСИХИАТРИЯТА НА ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР.
до вселенската карма

2024.04.02 | 18:27

13
пожеланието да се върне с пълна сила на болшевишкия изрод в л.айнената му пазва!
Емѝ...БЪРКАМ СИ В АНАЛА от ЗЛОБА- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.04.02 | 17:29

9
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ЯМ си изпражненията от Яд- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-П

2024.04.02 | 17:29

8
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.04.02 | 17:28

7
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...гълтам цигански уйове- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХО

2024.04.02 | 17:28

6
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...лапам си го сам от ЯД- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХО

2024.04.02 | 17:28

5
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
ЦРУ

2024.04.02 | 16:36

4
а бе другарю късо пишкин вие и имената на резняците ли искахте да ви изпратиме?!
Nazi SS

2024.04.02 | 15:58

3
Руското жалко насрано разузнаване здраво сере диария във насраните си гащи от страх и яде лаина покрити със урина, руското жалко насрано разузнаване лаиняно ха ха ха ха ха.