В Русия върнаха съветска практика

  • 29 февруари 2024 16:58

  • 2484
  • 169
В Русия върнаха съветска практика
© Getty images (архив)

"В Русия върнаха практика от времената на Съветския съюз", това написа украинското издание УНИАН.

"С указ на Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975, подписан този месец, в държавните предприятия и институции се въвежда длъжността "заместник-ръководител по общественополитическата работа", допълни медията.

"Назначените на тази длъжност хора имат за цел "да формират и засилват патриотичните чувства, и да работят за изграждането и поддържането на висок моралнопсихологически облик на работниците/служителите", добави изданието, което се позова на изтекъл от Кремъл документ.

"За въвеждането на такава длъжност се заговори още през 2022 г. Тогава в опозиционни на властите в Москва медии се появиха публикации на циркуляр, в който се заявяваше: "Във връзка със Специалната военна операция (както Русия нарича агресията си срещу Украйна) в редица предприятия и учреждения на бюджетна издръжка се появиха проблеми с лоялността към държавното ръководство на Руската федерация. Също така в същия документ се посочваше и за засилен натиск отвън, който е целял подкопаването на руското общество", написа още изданието.

УНИАН добави, че въпросните служители имат почти същите функции, които са имали политическите комисари (политкомисарите) във Въоръжените сили на Съветския съюз.

"Длъжността политкомисар е била въведена през 1919 г. и просъществувала до разпада на първата социалистическа държава в света (1991 г.). Политкомисарите са имали задачата да контролират действията на командирите, включително и военните. Те също са били отговорни за откриване на недоволни от курса на комунистическата партия военни и за формиране поддържането на висок моралнопсихологически облик на войниците и офицерите", написа още медията от Киев.

Русия върна сталинска практика на фронта в Украйна

 

Последвайте канала на

Валери Зайцев
2484 169

Свързани новини

Коментари 169

Добави коментар

2024.03.01 | 17:14

151
В момента във фашистка България, окупирана от САЩ и превърната в долнопробна американска колония-протекторат, от всички медии се лее фашистка пропаганда на огромната лъжа. Тип гьобелсова пропаганда - една лъжа повторена сто пъти става истина. Фашистката Сглобка начело с алхимика-сапунджия ни убеждава колко много сме били забогатели и как всичко в колониална България било поевтинявало u било супер-дупер евтино, макар всички ние ежедневно да виждаме каква е истинската скъпотия. Истината обаче е една - скъпотията в България е чудовищна. При средно 5 пъти по-ниски заплати от средните за Европа, цените на всички стоки и най-вече цените на храните в България са средно 5 пъти по-високи. В Германия например минималната заплата е 1900 евро, а в България е едва 450 евро(933 лева). Всъщност това което виждаме днес в България е една жестока спекула на цените. Истински грабеж. Спекула умишлено подържана и поощрявана от фашистката Сглобка .

2024.03.01 | 22:14

169
++++++++

2024.03.01 | 17:16

152
В момента във фашистка България, окупирана от САЩ и превърната в долнопробна американска колония-протекторат, от всички медии се лее фашистка пропаганда на огромната лъжа. Тип гьобелсова пропаганда - една лъжа повторена сто пъти става истина. Фашистката Сглобка начело с алхимика-сапунджия ни убеждава колко много сме били забогатели и как всичко в колониална България било поевтинявало u било супер-дупер евтино, макар всички ние ежедневно да виждаме каква е истинската скъпотия. Истината обаче е една - скъпотията в България е чудовищна. При средно 5 пъти по-ниски заплати от средните за Европа, цените на всички стоки и най-вече цените на храните в България са средно 5 пъти по-високи. В Германия например минималната заплата е 1900 евро, а в България е едва 450 евро(933 лева). Всъщност това което виждаме днес в България е една жестока спекула на цените. Истински грабеж. Спекула умишлено подържана и поощрявана от фашистката Сглобка .

2024.03.01 | 22:14

168
++++++++

2024.02.29 | 19:28

103
Сърцата ни туптят от радост за победата на братушките!
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:14

167
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...Устата ми е пълна със сперма-МИРОСЛАВ ПСИХОТ

2024.03.01 | 15:57

143
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ЯМ си изпражненията от Яд- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-П

2024.03.01 | 05:19

132
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
рашка говняшка

2024.02.29 | 20:43

116
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.02.29 | 20:43

115
скоро и г,ъзъ ще ти затупти мама ти да е.ба и на рашисткия цикофреник!

2024.02.29 | 19:19

82
Сърцата ни туптят от радост за победата на братушките!
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:14

166
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛКА

2024.03.01 | 15:57

142
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...трахнут меня в ЖОПУ- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО

2024.03.01 | 05:19

133
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Nazi SS духам на Люляка-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХ

2024.02.29 | 19:23

85
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ukraina55 -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ -ПСИХОТО

2024.02.29 | 19:23

84
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
до горният к.у.р.о.л.и.из

2024.02.29 | 19:22

83
Тупти ти г.ъ.з.а от украинския у.й!
Емѝ...ЯМ си изпражненията от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 17:07

1
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:13

165
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛКА

2024.03.01 | 15:57

144
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...трахнут меня в ЖОПУ- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО

2024.03.01 | 05:18

131
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ПРЪЦ..ПРЪЦ..ИБАНА СЪМ- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.02.29 | 19:26

97
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ИБАНА ШУШУМИГА СЪМ - МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.02.29 | 19:23

87
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ЛАПАМ го на ЛЮЛЯКА, МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.02.29 | 19:17

79
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ГЪЛТАМ СПЕРМАТА НА ЛЮЛЯКА, -МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 19:15

76
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Гълтам сперма от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 17:41

25
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Устата ми е пълна със сперма-МИРОСЛАВ ПСИХОТ

2024.02.29 | 17:08

3
Ще , духам безплатно на всеки читател от скапания соросоиден сайт, ако се присъедини към американското ЛГБТ общество....ААААХХХ..ИБАХА МЕ...ПРЪЦ....МЯУУУУ.....Слава Украини ✌
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:13

164
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ

2024.03.01 | 16:00

145
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ям си лайната от ЯД- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО

2024.03.01 | 05:18

130
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 04:47

123
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ям си лайната от ЯД- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-ПСИХОТО

2024.02.29 | 19:27

100
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...АААААХХ ИБАХА МЕ- МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.02.29 | 19:16

77
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Руснаците

2024.02.29 | 19:24

91
: "Бойтесь разбудить Русского! Вы не знаете, чем кончится для вас его пробуждение.Вы можете втоптать его в грязь, смешать с дерьмом, насмехаться, унижать, презирать, оскорблять. И в тот момент, когда вам покажется, что вы победили Русского, уничтожили, ошельмовали на веки вечные, стёрли в порошок — вдруг произойдёт что-то необыкновенное, удивительное для вас.Он придёт к вам в дом. Устало опустится на стул, положит на колени автомат и посмотрит в глаза. Он будет вонять порохом, кровью, смертью, и это будет в вашем доме. Русский задаст вам лишь один вопрос: «В чём сила, брат?». Именно в этот момент вы 1000 раз пожалеете, что вы не брат Русскому. Потому что брата он простит, а врага — никогда.Французы помнят. Немцы знают. Русский живёт справедливостью. Западный обыватель — лживыми брифингами и лукавыми пресс-конференциями.Пока жива в его сердце справедливость, Русский поднимется из грязи, из мрака, из ада. И вы ничего с этим поделать не сможете. Потому что сами русские ничего не могут с этим поделать уже не одну тысячу лет
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:13

163
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...ЯМ КОЖЕНИ БАНАНИ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛКАТА

2024.03.01 | 16:03

146
Ще , духам безплатно на всеки читател от скапания соросоиден сайт, ако се присъедини към американското ЛГБТ общество....ААААХХХ..ИБАХА МЕ...ПРЪЦ....МЯУУУУ.....Слава Украини ✌
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 05:17

127
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...

2024.03.01 | 04:48

124
+++++++

2024.02.29 | 23:37

121
Дружбата ни с братска Русия е като слънцето и водата за всяко едно живо същество!

2024.02.29 | 21:47

120
рашистите са азиатко-мюсюлманска първобитна сган. Разказа си го набутай в простия болшевишки г,ъз! дойде ли ми някой рашист в къщи още преди влезе един в десетката камо ли да сяда на масата!
рашка говняшка

2024.02.29 | 21:45

119
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка до долния

2024.02.29 | 21:43

118
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.

2024.02.29 | 21:39

117
СЛАВА НА ПУТИН!
рашка говняшка до долния

2024.02.29 | 20:41

109
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.

2024.02.29 | 19:40

108
Братушки, елате и ни освободете от нацистите предатели!

2024.02.29 | 19:29

107
Слава на братска Русия!

2024.02.29 | 19:29

106
Сърцата ни туптят от радост за победата на братушките!

2024.02.29 | 19:28

104
Сърцата ни туптят от радост за победата на братушките!

2024.02.29 | 19:27

101
Слава на братска Русия!

2024.02.29 | 19:26

98
+++++++++++++++

2024.02.29 | 19:26

94
СЛАВА РОССИИ!!!!!!!
Емѝ...Ибана съм-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛА

2024.02.29 | 17:24

12
Ще , духам безплатно на всеки читател от скапания соросоиден сайт, ако се присъедини към американското ЛГБТ общество....ААААХХХ..ИБАХА МЕ...ПРЪЦ....МЯУУУУ.....Слава Украини ✌
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:12

162
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
Емѝ...ЯМ си изпражненията от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.01 | 17:13

150
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...АНАЛНАТА ДУПКА-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 19:03

62
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ГНУСЕН .Т Р О Л. СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТ

2024.02.29 | 18:44

45
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Ям си лайната от ЗЛОБА-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 18:40

39
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...рашка говняшка духам на ЛЮЛЯКА, ПРЪЦ.......

2024.02.29 | 17:41

23
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
рашка говняшка

2024.02.29 | 17:38

13
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
Ukraina 55

2024.02.29 | 17:09

5
Тия глупости ,който пиша в сайта са за мое успокоение след розавите хапчета...така ми казват санитарите от Ловешкия затвор......АААААХХ......МЯУУУ.....ПРЪЦ.......
Емѝ...Ибана съм-МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.01 | 22:12

160
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР..
рашка говняшка

2024.03.01 | 21:26

158
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.03.01 | 21:26

157
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.03.01 | 21:25

156
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
Емѝ...патриот анален съм -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.03.01 | 17:13

149
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...Гълтам сперма от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.02.29 | 19:03

63
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ

2024.02.29 | 18:43

44
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...патриот анален съм -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.02.29 | 18:40

40
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ибана ШУШУМИГА съм- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 18:39

36
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...патриот анален съм -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.02.29 | 18:30

30
ААААХХХ......ИБАНА СЪМ.....УРУНГЕЛЛ......
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛКА

2024.02.29 | 17:44

26
АААААХХХХХ........ИБАНА СЪМ..........УРУНГЕЛЛЛ.......МЯУУУУ......ПРЪЦ........
Емѝ...Люляка, се изпразни в устата ми-МИРОСЛАВ БЛ

2024.02.29 | 17:41

24
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...АААААХХХХХХ ИБАНА СЪМ-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ АТИЛКА

2024.02.29 | 17:40

21
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...

2024.02.29 | 17:40

20
Fatal error! Unhandled Exception: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION reading address 0x0000006100000044 0x00007ffcd18d7055 ucrtbase.dll!UnknownFunction [] 0x00007ffcd18be45c ucrtbase.dll!UnknownFunction [] 0x00007ffcd18bdfca ucrtbase.dll!UnknownFunction [] 0x00007ff745bac14e EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ff7464fe68e EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ff7459708b2 EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ff74593bcc2 EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ff745c52577 EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ff745c4cba1 EpicGamesLauncher.exe!UnknownFunction [] 0x00007ffcd40174b4 KERNEL32.DLL!UnknownFunction [] 0x00007ffcd42026a1 ntdll.dll!UnknownFunction [] Crash in runnable thread TAsync 10
рашка говняшка

2024.02.29 | 17:39

19
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.02.29 | 17:38

18
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.02.29 | 17:38

17
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка

2024.02.29 | 17:38

16
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
рашка говняшка до долния

2024.02.29 | 17:38

15
ей рашистански козое.бец, избърши си л.айняната з.у.рла от дупликата на г,ъзъ, който носиш на раменете си.
Емѝ...ЯМ си изпражненията от ЯД-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.02.29 | 17:24

11
Ще , духам безплатно на всеки читател от скапания соросоиден сайт, ако се присъедини към американското ЛГБТ общество....ААААХХХ..ИБАХА МЕ...ПРЪЦ....МЯУУУУ.....Слава Украини ✌