Опитали да убият Путин тази неделя?

  • 27 април 2023 14:50

  • 11830
  • 173
Опитали да убият Путин тази неделя?
© Gettyimages/архив
Слушай новината Слушай новината

Украинските тайни служби са се опитали да убият руския президент Владимир Путин с дрон камикадзе в неделя, съобщава германският Bild. Те пишат, че въпреки че опитът е неуспешен, руските власти го пазят в тайна.

Всичко по темата:
Руската инвазия в Украйна 13974

Дронът UJ-22 излетял от Украйна в неделя следобед и, както съобщават Bild, това е най-модерният украински дрон със среден обсег до 800 километра. Твърди се, че целта е била новопостроеният индустриален парк край Москва, който се намира на 500 километра от Украйна.

Украинският активист Юрий Романенко, за когото се твърди, че има тесни връзки с разузнавателните служби на Киев, каза че "миналата седмица разузнавателните служби са получили информация за пътуването на Путин до индустриалния парк Руднево. Съответно дронът прелетял цялата ПВО на Руската федерация и се разбил недалеч от индустриалния парк".

Няколко руски медии съобщиха за катастрофа на UJ-22 близо до село Вороского, източно от Москва. Мястото на инцидента е на около 20 километра източно от индустриален парк Руднево. От кадрите се вижда, че на дрона е имало 30 експлозивни блока C4 с общо тегло 17 килограма, пише dnes.bg.

Експлозивните заряди M112 се използват от американската армия и канадските въоръжени сили.

Не е ясно обаче дали руският държавен глава е искал да посети индустриалния парк в неделя или чак в понеделник. От съображения за сигурност посещенията на Путин понякога се провеждат ден преди да бъдат обявени.

Последвайте канала на

Десислава Станева
11830 173

Свързани новини

Коментари 173

Добави коментар

2023.04.29 | 11:25

173
А дано!
Ukraina55

2023.04.28 | 09:22

157
Путин е истински звяр на злото и мръсно изчадие долно,което тряба да бъде виклидиран този мръсен изрод Путин завинаги и да бъде пратен във АДА това нищожество да гори във ацките огньове на АДА и да крещи от болка и агония това изчадие.Путин изруда мръсен.
Гражданин на СССР

2023.04.29 | 11:19

172
Обаче Горбачов и Елцин герои за Украйна и Русия едномоментно!
мартин

2023.04.28 | 17:27

171
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

170
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

169
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

168
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

167
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

166
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

165
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

164
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

163
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

162
че то зеленски е Ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

161
че то зеленски е ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

160
че то зеленски е ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

159
че то зеленски е ангел
мартин

2023.04.28 | 17:27

158
че то зеленски е ангел
Ukraina55

2023.04.28 | 09:14

156
Вище го какъв мръсен грозен изрод е, истинско изчадие на злото и скоро неговите му хора щего убият и ще пратят Путин това изчадие мръсно да гори във ацките огньове на АДА и да крещи от болка и агония ха ха ха.Путин истинско изчадие мръсно на злото,долно нищожество тъпо.

2023.04.28 | 09:03

155
НЯМА НУЖДА ДА ГО УБИВАТЕ,ЗАЩОТО ДЯВОЛА ЩЕ СИ ПРИБЕРЕ ВЕРСИИТЕ.ПУТКИН Е ЕДНА ОТ ТЯХ!
Няма как да си патриот, и да не бъдеш русофоб!

2023.04.27 | 17:29

123
Все някой някъде ще и избави от това ZLO :) СЛАВА УКРАИНИ! ✌️
Няма как да си патриот, и да не бъдеш русофоб!

2023.04.27 | 21:35

154
СЛАВА УКРАИНИ! ✌️
Маллелеле

2023.04.27 | 20:45

153
Стара ви е информацията. Убили го вече бе, убили го и сега го готвели за мавзолея. Идиооотиии скапааани!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:30

8
"В плановете на Москва е било заложено да се започне масирана кампания в медии и социални мрежи. Основната ѝ цел е била да се разказва за вредите от членството на Литва, Латвия и Естония в НАТО и ЕС и ползите от сближаването на трите страни с Русия" - Тук се случва същото. МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 18:53

152
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 18:53

151
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 18:53

150
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 18:53

149
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 18:09

143
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.

2023.04.27 | 18:09

142
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.

2023.04.27 | 18:09

141
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.

2023.04.27 | 18:09

140
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:53

138
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:53

137
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

136
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

135
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

134
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

133
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

132
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

131
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

130
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

129
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

128
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:52

127
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 17:16

120
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:16

119
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:16

118
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:16

117
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:15

116
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:15

115
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:15

114
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:15

113
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 17:15

112
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
Емѝ...

2023.04.27 | 17:15

110
А моят двойник вибратора е на топло във гъза ми!!!:))) Тази вечер ще духам на всеки безплатно, който са против болшевики, комунисти, рашисти, путинисти и зелени чорапи! Промоцията важи до края на деня!!!

2023.04.27 | 17:14

109
А моят двойник вибратора е на топло във гъза ми!!!:))) Тази вечер ще духам на всеки безплатно, който са против болшевики, комунисти, рашисти, путинисти и зелени чорапи! Промоцията важи до края на деня!!!

2023.04.27 | 17:14

108
А моят двойник вибратора е на топло във гъза ми!!!:))) Тази вечер ще духам на всеки безплатно, който са против болшевики, комунисти, рашисти, путинисти и зелени чорапи! Промоцията важи до края на деня!!!

2023.04.27 | 17:14

107
А моят двойник вибратора е на топло във гъза ми!!!:))) Тази вечер ще духам на всеки безплатно, който са против болшевики, комунисти, рашисти, путинисти и зелени чорапи! Промоцията важи до края на деня!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:10

106
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:10

105
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:10

104
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:10

103
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:10

102
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 17:08

101
Трола Еми- хомосексуалиста е обещал по една свирка на всички депортирани от него! Побъркания козяшки трол-педал, се е здухал тотално!!!

2023.04.27 | 17:05

100
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
до долния минетчия

2023.04.27 | 17:05

99
ЕЛА МЕ ДЕПОРТИРАЙ НЕЩАСТНИК И КЛАВИЕТУРЕН ПЛЪХ. СЪС ГЪЗА СИ ,ЕЛА. САМО ЕЛА!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:03

98
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:03

97
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:02

96
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:02

95
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:02

94
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 17:02

93
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:50

91
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:50

90
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:50

89
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:50

88
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 16:50

87
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.
МОДЕРАТОРА

2023.04.27 | 16:50

86
ТРОЛА ЕМИ ПИДИР@СА, НЕ СИ ПИЕ ХАПЧЕТАТА ЗА ШИЗОФРЕНИЯТА И ПОСЛЕ НЕ ЗНАЕ КЪДЕ Е. БЛОКИРАЙТЕ ГО ВЕДНАГА!!!
Ей

2023.04.27 | 16:48

85
Побъркания козяшки джендър недоклатен заплашва. АЛООО МОДЕРАТОРА!!!!! СПИШ ЛИ???
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 16:47

84
ЕЛА МЕ ДЕПОРТИРАЙ , ПОБЪРКАН КОЗЯШКИ ТРОЛ-ПЕДАЛ. САМО МИ ЕЛА . КАЖИ КЪДЕ ДА ДОЙДА САМО!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:47

83
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:47

82
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:46

80
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:46

78
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:46

76
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:45

73
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 16:43

69
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:43

68
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:43

67
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:41

66
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:40

65
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:40

64
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:40

63
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:32

61
Бавно и методично путлериста ибава мамата на укрия,еврогейщината и краваря.„Знам 100 начина да изкарам Руската мечка от бърлогата й, но нито един да я върна обратно“-Бисмарк.

2023.04.27 | 16:23

60
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!

2023.04.27 | 16:22

59
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 16:22

58
Побъркан трол-педал, ЕЛА МЕ ДЕПОРТИРАЙ ДУХАЧ НЕЩАСТЕН!!! ЩЕ ТИ ТЕЧЕ , КРЪВ ОТ ГЛАВАТА МЪРШО ТРОЛСКА!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:20

57
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:20

56
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 16:20

55
Еми- аналната дупка се прави на МЪЖ. Ха,ха, ха..третополов педал!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:20

54
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:19

53
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
МОДЕРАТОРА

2023.04.27 | 16:19

52
Побъркания хомосексуалист ви сере на страниците по цял ден..НЯМА ЛИ ДА РЕАГИРАТЕ НАЙ НАКРАЯ???
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:19

51
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:19

50
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:16

49
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 16:16

48
Побъркания козяшки дрисльо хомосексуалист призовава за насилие. ВЕДНАГА да се сезира соросоидния БХК , да го затвори във лудница или в затвора!!!

2023.04.27 | 16:16

47
Изродче,магистрално произведение на спукан презерватив ,вместо да си останеш в канавката си се пръкнал до вониш тука с идиотския си видения
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:15

46
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:14

45
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:14

44
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:14

43
Извади вибратора от устата си, психясал мутант смрадлив с клавиатура и вмирисан на материала от памперса си след дефекацията
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:12

42
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:12

41
Клозетно произведение на спинозен задник от селския нужник
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:12

40
Животни от московки произход не виреят тук, свинио! МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!

2023.04.27 | 16:11

39
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:11

38
МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
Надежда Дойчева

2023.04.27 | 16:11

37
Еми пидир@са не си пие хапчетата за шизофрения и педерастията!!! Гнусния хомотрол досажда тук по цял ден. МОДЕРАТОРА , обаче няма нищо против!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:10

35
МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ ДА СЕ ДЕПОРТИРАТ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:09

34
Животни от московки произход не виреят тук, свинио!

2023.04.27 | 16:09

33
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:09

32
Животни от московки произход не виреят тук, свинио!
Перник, ж.к.Изток, бл.64

2023.04.27 | 16:09

31
МАЙКАТА НА ТРОЛА ЕМИ ПИДИР@СА Е КЕНЕФ! ФАКТ! ПОМНЕТЕ!

2023.04.27 | 16:08

30
Не яж материала от памперса си след дефекацията и чакай санитаря да ти смени хаповете и памперса ,че ще има бой и още нещо без вазелин с погалване

2023.04.27 | 16:08

29
Платените от САЩ сороски тролове в нашия нет , ни заливат с ЛЪЖИ и ИЗМАМА, така както техните предци 33 години ни мамиха, че живеем добре е щастливо. Лъгаха ни в учебниците, че са ни освободили от турско робство , а защо никой не ги виждал тогава. , НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТРОЛОВЕТЕ В НЕТА, КОИТО ВИ ТРОВЯТ ВСЕКИ ДЕН за това, че САЩ не е агресор и окупатор . НИКОГА ПОВЕЧЕ АМЕРИКАНСКО РОБСТВО В БЪЛГАРИЯ !!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 16:07

28
Животни от московки произход не виреят тук, свинио!

2023.04.27 | 16:03

26
Лайноразнася един анонимен но безспорен идиот под наем
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 15:55

24
Гнусния хомосексуалист и шизофреник не си пие хапчетата, затова изпада в раздвоение на личноста. Постоянно пише за болшевики, рашисти, путинисти, комунисти и зелени чорапи!!!

2023.04.27 | 15:55

23
Koгато си гладен а в кофите за боклук няма нищо пишеш небивалици срещу Русия белким получиш поне един "бургер"
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:53

22
цялото ви племе е пълно с травестити и педераси, а не спирате да квичите за лгбт (което почти го няма в България). кремълски червеи, повтарящи кремълска пропаганда! Ще мрете!

2023.04.27 | 15:52

21
МОДЕРАТОРА = ЕМЍ ХОМОСЕКСУАЛИСТА
Ха, ха, ха

2023.04.27 | 15:52

20
Хомосексуалист Емѝ пидир@са се възбуди анално. Пак не си е пил , дъртия 55-годишен безработен хомосексуалист и шизофреник. МОДЕРАТОРА БЛОКИРАЙТЕ ГО ВЕДНАГА!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:50

19
цялото ви племе е пълно с травестити и педераси, а не спирате да квичите за лгбт (което почти го няма в България). кремълски червеи, повтарящи кремълска пропаганда! Ще мрете!
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:48

18
московски ватник, изпедерастен, освен за духане и анали за друго не говориш. Явно до толкова ти стига мозъка. Шибан московски хомосексуален ватник!
ха,ха,ха

2023.04.27 | 15:46

17
Долното ти НЕ СИ БЪЛГАРИН. Ти си цигански мелез!!!
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:41

16
не говоря на ватнишки, свинио! Вземи научи БЪЛГАРСКИ!
долното

2023.04.27 | 15:41

15
Ама това си ти бе, шизофреник .Ти си Еми-духача. Трола на новини бг,
Асар

2023.04.27 | 15:40

14
А ти какъв си бе хапигьоз а?
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:39

13
Долното третополово, московско изчадие, защо всеки твой пост пишеш как искаш да духаш и да ди го навират в анала бе?! Целият ви московски катун сте такива потръсни травестити! Иронията!
Просто човек

2023.04.27 | 15:37

12
Долното ,ЗАЩО ВИНАГИ СЕ РАЗПОЗНАВАШ ВЕДНАГА? ТИ ТРОЛ и ХОМОСЕКСУАЛИСТ ЛИ СИ?
русия е кенеф

2023.04.27 | 15:34

11
Яж лайна бе московски хомо-ватник! шибан рашистки джендър!
Емѝ...

2023.04.27 | 15:33

10
Аз съм 55 годишен хомосексуалист и борец ,срещу МОСКОВСКИТЕ ВАТНИЦИ. Искаш ли да ти духам и да си вземем после , заедно парите от американското посолство?

2023.04.27 | 18:10

144
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.

2023.04.27 | 18:40

148
Шизофреник!

2023.04.27 | 18:10

146
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.

2023.04.27 | 18:10

145
Да го духат укрите,дано путлериста ги изтреби до крак.
Емѝ...

2023.04.27 | 18:18

147
ще успеят следващият път