Русия: Няма да отворим напълно вратите пред Турция

  • 05 юли 2016 16:01

  • 5168
  • 22
Русия: Няма да отворим напълно вратите пред Турция
© gettyimages (архив)

Няма да отворим нашите врати към Турция напълно, каза премиерът в Москва Дмитрий МедведевДмитрий МедведевДмитрий Медведев - трети президент на Русия, роден на 14 септември 1965 г. в Ленинград, сега, предаде РИА Новости.

Министър-председателят посети селскостопански комплекс край руската столица. На въпрос на работници дали вдигането на ембаргото срещу Турция ще се отрази върху производството на плодове и зеленчуци в най-голямата по територия държава в света, той отговори отрицателно. Ние няма да отворим вратите си за Турция напълно. "Имаме само едно решение и то е да отпаднат ограниченията в туризма", припомни Медведев.

Руският президент Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 на 30 юни подписа указ, който вдига ограниченията върху турските курорти. Преди това турският лидер Реджеп ЕрдоганРеджеп ЕрдоганРеджеп Тайип Ердоган - турски политик и премиер. Роден на 26  февруари 1954 г. в Истанбул. Завършва се извини за свалянето на руския самолет Су-24 през ноември. Инцидентът стана повод за обтягането на отношенията между Анкара и Москва.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
5168 22

Свързани новини

Коментари 22

Добави коментар
ЕРДОГАН

2016.07.11 | 13:03

22
НЯМА АМА ПАК ЩЕ СВАЛЯМ руски БРАКМИ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
ЕРДОГАН

2016.07.06 | 14:04

8
НЯМА АМА ПАК ЩЕ СВАЛЯМ руски БРАКМИ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
путин

2016.07.11 | 13:03

21
Ние сме гладни пияници само плашим гаргите

2016.07.06 | 09:39

2
gledam sam si otgovarqsh. A idola ti sysipva hubavata dyrjava Turciq i q pravi klasi4eska islqmska republika.
ЕРДОГАН

2016.07.11 | 13:02

20
ЕЙ БЛЯД ПАК ЩЕ ВИ СВАЛЯМ БРАКМИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо МАМИЦАТА ВИ ЩЕ ЕВА руска ГЛАДНА
Ибрикчията Давамгъзов

2016.07.06 | 14:03

6
А аз закусих с черен щпек ,ще обядвам с него пак ,а за вечеря ,...ами щпек !Ама в ГЗ ! За разнобразие !
Крум Усаински-Крупник

2016.07.11 | 13:01

19
Ясно,ще се нагъзите,без да сваляте гащите!!!Кремълско джудже номер 2,нещо си противоречи с Кремълско джудже номер 1!!!
Бръм Усран от Курник

2016.07.07 | 15:16

11
Това е твоя практика ,да таковат през самара !О ,ама това е често срещано явление в Курника !

2016.07.07 | 15:16

10
Усраински, говньо усран!
ЕРДОГАН

2016.07.07 | 15:17

18
ЕЙ БЛЯД ПАК ЩЕ ВИ СВАЛЯМ БРАКМИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо МАМИЦАТА ВИ ЩЕ ЕВА руска ГЛАДНА
Ибрикчията Давамгъзов

2016.07.06 | 14:03

5
Недей бе анадолски ,сам ще ти дам !Педал от ,рязан не се бои !
Ер до гад

2016.07.06 | 14:03

4
Имате един педал ,Ибрик !Ако го хвана ,ще му сцепя сцепения ГЗ !Разваля ми достолука с Путин !Таман ми го вкара и някъкъв педал ,говори от мое име !
ЕРДОГАН

2016.07.07 | 15:17

15
ЕЙ БЛЯД ПАК ЩЕ ВИ СВАЛЯМ БРАКМИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо МАМИЦАТА ВИ ЩЕ ЕВА руска ГЛАДНА
путин

2016.07.07 | 15:17

17
Недей ве ердогане ни сме гладни боклуци само плашим гаргите
Ибрикчията Давамгъзов

2016.07.07 | 15:17

16
Недел бе чоджум ,аз съм педал ,прибери ножчето ,халката ми е доста разширена !Няма да потрябва !
САНКЦИИТЕ ЕВАХА МАЙКАТА НА руските ПИЯНИЦИ !!!!!!!

2016.07.07 | 15:17

14
хихихихихихихихихихихихихихи рубла КАПУТ !!!!!!!!!!!!!!!

2016.07.07 | 15:17

13
Видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак хихихихихихихихихихихихи руската сган гладна и тя санкции прилага хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи

2016.07.06 | 14:03

3
Видяла кравата ,че подковават коня и тя вдигнала краката !Просто умряла !Свършила и "тревата " !

2016.07.07 | 15:17

12
zdrasvui bratan kak dela
ЕРДОГАН