Апел към украинския президент Петро Порошенко: Бойкот на СП 2018

  • 14 юни 2016 13:43

  • 3885
  • 21
Апел към украинския президент Петро Порошенко: Бойкот на СП 2018
© gettyimages (архив)

Петиция, призоваваща Украйна да бойкотира Световното първенство по футбол през 2018 г., е публикувана на сайта на президента на източноевропейската страна Петро ПорошенкоПетро ПорошенкоПетро̀ Олексийович Порошѐнко (на украински: Петро Олексійович Порошенко) е роден на 26 септември.

Домакин спортния форум е Русия, с която украинските власти са в обтегнати отношения в продължение на няколко години. Към този момент под документа са сложени 12 подписа. Украински президент ще трябва да разгледа документа, когато той бъде парафиран от най-малко 250 000 души, пише газета.

Всички новини за Евро 2016 г. ще видите тук.

 

Последвайте канала на

Валери Зайцев
3885 21

Свързани новини

Коментари 21

Добави коментар
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.06.20 | 18:45

20
МАЧКАЙ рублата хихихихихихихихихихихихихихихи
ти си навсякъде да плюеш бе мършо соросоидна

2016.06.20 | 18:46

21
пак ли ти бе, марш обратно в карлуково педал разлагащ се
мерзавци платени

2016.06.20 | 18:45

19
укрите така или иначе ще ги ешубе да ходят там та сега дайте бойкот да правим, боклуци платени точно като наще гъзолизци на американците-предатели
Крум Усаински-Крупник

2016.06.20 | 18:45

16
Бойкот на първенството в Русия!!!Както през 1980г. на Лятната Олимпиада!!!Цивилизованият,демократичен Запад е в правото си,да смачка Фалиралата кочина по всички направления!!!Ще оставим Сибирско-Азиатският Катун да потъне неспасяемо!!!Ура другари!!!

2016.06.20 | 18:45

18
нема такова нещо като цивилизован запад - цел свет го знае като: ТОА ДИВ, ДИВ запад. Свери си часовника! Западът вече Е У КАНАЛА! ОСКАР УАЙЛД!!! У КАНАЛА, и ти си там.

2016.06.20 | 18:45

17
Хюсеине, казаха ти марш в Карлуково!

2016.06.20 | 18:44

15
Ооооо, аналното лудо, и тука ли се появи. Айде, почвай да откачаш, ти не си закачал де ,така че ... хихихихххи

2016.06.20 | 18:44

14
Три-четири ..... ииии .....
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.06.20 | 18:44

13
АКО НЕ МРЕТЕ ОТ ГЛАД НАТО ЩЕ ВИ ИЗБАВИ ОТ МЪКИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохох
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.06.20 | 18:43

12
АКО НЕ МРЕТЕ ОТ ГЛАД НАТО ЩЕ ВИ ИЗБАВИ ОТ МЪКИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохох

2016.06.20 | 18:43

11
аре бе, докога ще те чакам, откачай или лапай .... може и двете!
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА

2016.06.20 | 18:43

10
АКО НЕ МРЕТЕ ОТ ГЛАД НАТО ЩЕ ВИ ИЗБАВИ ОТ МЪКИТЕ хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохох
русия СЕ РАЗПАДА ГЛАД И МИЗЕРИЯ ИДВААААААААААААА