Юлия Навалная: Владимир Путин не е легитимният президент на Русия

  • 19 март 2024 12:31

  • 865
  • 20
Юлия Навалная: Владимир Путин не е легитимният президент на Русия
© Gettyimages

Юлия Навалная, вдовицата на руския опозиционен лидер Алексей НавалниАлексей НавалниАлексѐй Анато̀лиевич Нава̀лни (на руски: Алексей Анатольевич Навальный), заяви, че Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 не е легитимният президент на Русия и че официалните резултати от изборите нямат значение, предаде Ройтерс.

"Ние доказахме на себе си и на другите, че Путин не е нашият президент. Ние не сме го избирали", каза Навалная за протестната кампания "По обяд срещу Путин", която се проведе в неделя, последния ден на президентските избори в Русия, когато Путин бе преизбран за президент на страната. 

Юлия Навалная: Все още нищо не е загубено

Последвайте канала на

Росица Валентинова
865 20

Свързани новини

Коментари 20

Добави коментар
someone

2024.03.21 | 23:53

20
ми кой е? ти ли крокодил такъв?

2024.03.19 | 13:09

10
ИБАН ОЛИГОФРЕН= МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА

2024.03.20 | 17:30

19
Много е гаден психясълия ибан шизофреник.
СТАДО ПОБЕСНЕЛИ С ВИНЕ

2024.03.20 | 03:46

16
УСЕТИЛО НОЖА И СЕ ЧУДИ КАК ДА СЕ ИЗВЪРТИ ДА НЕ ГО ЗАК ОЛЯ. НЯМА КАК! ЩЕ ВИ СЕ РА И ПИ КАЯ В ЧЕРЕПИТЕ! И ЩЕ РИТАМ ГЛАВИ ПО ЧЕРВЕНИЯ ПЛОЩАД!
ПУКНИИ М Ъ Р Ш О

2024.03.20 | 17:29

18
ИБАНИЯ ОЛИГОФРЕН МЍРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛКАТА, ТРЯБВА ДА УМРЕ ВЕДНАГА!!!
M

2024.03.20 | 07:09

17
А кой е, че не разбрах?

2024.03.19 | 15:23

15
Луд ceкc няколко часа, силна еpeкция, ярки оpгaзми, много cпеpмa и повишен тeстoстеpон и безoпаcно на всяка възpaст! Не пpопyскайте шансa да напpавите секса си незабpавим-----> use.my/man

2024.03.19 | 13:45

14
Пача
А МИИИ

2024.03.19 | 13:16

13
Путин ще си го прамести в другия крачол. Мислиш ли, че го интересува някое мнание, още повче твоето?
Емѝ...патриот ибан в анала-Мирослав ПСИХОТО

2024.03.19 | 13:10

12
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55, Z = зашли О = отсосали V = вьiшли, Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...патриот анален съм -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.03.19 | 13:09

11
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55, Z = зашли О = отсосали V = вьiшли, Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...

2024.03.19 | 12:55

9
Това може да е личното ти мнение и нищо повече.